תעזרו לי עם רעיו...

שרוני10

New member
תעזרו לי עם רעיו...

אני אישתו של רוכב אופנים,שיוצא ביום רביעי לצרפת ל-טור. איזה פינוק או מתנה אני יכולה לתת לו לנסיעה? כמובן שאת כל הציוד הנלווה לרכיבה יש לו כבר.{כמובן שגם את הספר כבר קנינו מזמן...} תודה.

IlanShacham

New member
את צוחקת, נכון? ../images/Emo12.gif

על טיול כזה הייתי צריך לפצות את אשתי אח"כ למשך חודשים, ואת עוד רוצה להוסיף לו פינוק? את בטוחה שאת אשה נורמלית?
אני מציע שתעשי לו מנוי שנתי לפורום טור-דה-פראנס

שרוני10

New member
אוי , כמה שאתה צודק...../images/Emo10.gif

מה, אני יתחיל להתבכיין לכם פה שכבר חצי שנה אין לי שבתות? שכבר כמה חודשים הוא ישן על האינטרנט בחיפוש מפות ומסלולים....? שהארון מטבח מתפוצץ מצ'ואי וקורני וויטמינים ותוספי מזון ושאר ירקות..? כל שנותר לי זה להאמין לו שאחרי הטור הוא אכן יפצה אותי ויתן לי להנות מהחוויה של לישון בשבת עד 9, או 10...והוא יטפל בתינוקת... מלבד זה אני מרחמת עליו...מפאת גילו הקשיש{40} אני משערת ש"דידי" יכה בגבו בחזקה בעוד הוא משתרך מאחורי כל "היפים והאמיצים" {והצעירים} לכן הרעיון של מעיל קליל ומחמם נראה לי אפשרות חביבה.אז תודה למי שהציע. אגב, להאמין לו שאחרי הטור הוא יהיה איש רגיל? או שמחלת הרכיבה תלווה אותנו לכל החיים?

ido mazor

New member
אין סיכוי שיהיה איש רגיל אחרי הטור

הוא רק ימשיך לדבר על זה ולחלום על הפעם הבאה שיסע. זו שריטה לכל החיים...

Iris G

New member
איש רגיל??? את צוחקת

אחרי הטור זה רק יחריף. וכשהבובה שלכם תחגוג את יום ההולדת הבא שלה הוא יציע TREK קטן ולא יבין למה את מתנפלת עליו.

מעיל גשם איכותי המתאים גם

לקיץ באירופה. יש מעילי גשם איכותים שאינם מחממים כמעילי החורף. הם מתקפלים לגוש קטן ולכן אינם מעיקים. לא להאמין כמה גשם יכול לרדת שם. בטור של 2004 זה היה למשך 4 ימים ללא הפסקה. תארי לעצמך את התמונה: הוא עומד באחת הפינות ומחכה לרוכבים ויורד גשם זלעפות. כולם מסתתרים מהגשם והוא עומד לצד הכביש בלי למצמץ, שותה תה חם (או בירה טובה) וחושב כמה טוב שיש לי אישה מדהימה כזו ששולחת אותי לטור,קונה לו מעיל שלא יהיה לו רטוב וקר..... ווואייי זו יכולה להיות פרסומת אז שיהיה ברור - כל הזכויות שמורות

natyh

New member
מעיל סקי איכותי

כזה שניתן לרכב איתו בגשם זלעפות . והוא לא מחמם יותר מדי . אני רוכב עם כזה בחורף . נתי

shangu23

New member
מצלמה דיגיטלית איכותית

שיחזור עם מזכרות לכל החיים ושיחלוק איתנו...

למעלה