תעלומה

מצב
הנושא נעול.

אריאלה22

New member
גם אני מצטרפת לפלפל ../images/Emo70.gif

אני עם פלפל
מחזיקה אצבעות לתוצאה
(מוכנה להישבע שהיה פעם אייקון של ~דבש~)
גם אני מצטרפת לפלפל

אבל עדיין מקווה שמדובר באי הבנה אומללה שתיפטר לשביעות רצונכם בשיא המהירות. מקסימום יהיה סיפור ממש טוב לספר לילד כשיגדל...

גם אני עם פלפל

במידה והם לא מוצאים את האבידה
ואני מאחל שימצאו אותם
אני חושב שיש פה מקום לתביעה משפטית
או לפחות פיצוי הולם על עוגמת הנפש. אני יודע שאותי זה היה מרתח.
דרך אגב, יש הרבה מקרים שכאשר זה הולך קשה אז תוצאה תמיד יותר מתוקה
אני מאחל לכם שזאת תהיה המקרה שלכם
מלח של פלפל
גם אני עם פלפל

נטאשה

New member
מה זה? מה הבאלגן הזה?

תעלומה

אני לא מאמינה אני לא מאמינה
. הערב הלן מתקשרת אלי ע"מ לתת לי הוראות להמשך טיפול,וזו אומרת לי שהעוברים שלי לא נמצאים! הייתם מאמינים
הלן טוענת שהיא חיפשה ולא מצאה
פרפ דור אומר שלא יכול להיות. מחר דר לברון מנהל המעבדה יבצע חיפוש. אני לא רוצה להאמין ש3 העוברים שלי אבדו.
פרפ דור מהקליניקה שלו אומר שזה לא יכול להיות,שהוא הביא לי 4 ביציות,והיו 3 הפריות שנשלחו להקפאה! תגידו:יכול להיות ששכחו את העוברים שלי באוקראינה או לא יודעת מה לחשוב
וזה לא מתיחה!
מה זה? מה הבאלגן הזה?
אני לא מאמינה למה שאני קוראת בשירשור הזה. שרון תעדכני בבקשה שהכל בסדר, פלייייייז. לא נראה לי הגיוני שאחרי כל מה שאנחנו עוברות שיקרה דבר שטותי כזה וכל כך קריטי לנו. זה דבר שאסור שיקרה ולא יכול להיות שיקרה. אז בבקשה, תגידו לי שהכל היה טעות ואין בסיס בכלל לבאלגן. מישהו כבר כתב כאן, שאם כאן הם מפשלים, איך נדע שבכלל הזרע שלנו הולך לתורמת שלנו והעוברים שלנו בכלל מגיעים אלינו??????? כל האמון שלי במערכת מתערר ככה, אז שוב אני מבקשת, הלואי שהכל טעות סופר ולא טעות באמת, הלוואי....

ענתי27

New member
שרון, מקווה שהעניינים הסתדרו

מה זה? מה הבאלגן הזה?
אני לא מאמינה למה שאני קוראת בשירשור הזה. שרון תעדכני בבקשה שהכל בסדר, פלייייייז. לא נראה לי הגיוני שאחרי כל מה שאנחנו עוברות שיקרה דבר שטותי כזה וכל כך קריטי לנו. זה דבר שאסור שיקרה ולא יכול להיות שיקרה. אז בבקשה, תגידו לי שהכל היה טעות ואין בסיס בכלל לבאלגן. מישהו כבר כתב כאן, שאם כאן הם מפשלים, איך נדע שבכלל הזרע שלנו הולך לתורמת שלנו והעוברים שלנו בכלל מגיעים אלינו??????? כל האמון שלי במערכת מתערר ככה, אז שוב אני מבקשת, הלואי שהכל טעות סופר ולא טעות באמת, הלוואי....
די מדאיג המצב הזה. חוסר הסדר, התשובות המעורפלות, מה זה??? אני בטוחה שיש הסבר הגיוני למה שקרה כאן, וראוי שרופא בכיר יסביר לך זאת, ולא אחות . האמת, שאני כבר מתחילה לדאוג בקשר לכל הענין הזה עם אסותא, ותאמיני לי לשמוע את הסיפור שלך שבוע וחצי לפני ההחזרה, עושה לי ממש רע. קבלי הרבה

מקווה שדברים הסתדרו

די מדאיג המצב הזה. חוסר הסדר, התשובות המעורפלות, מה זה??? אני בטוחה שיש הסבר הגיוני למה שקרה כאן, וראוי שרופא בכיר יסביר לך זאת, ולא אחות . האמת, שאני כבר מתחילה לדאוג בקשר לכל הענין הזה עם אסותא, ותאמיני לי לשמוע את הסיפור שלך שבוע וחצי לפני ההחזרה, עושה לי ממש רע. קבלי הרבה
מקווה שדברים הסתדרו
היי שרון, מקווה שדברים הסתדרו אבל גם אני מצטרפת לדעתה של פלפלת אסור לך לשתוק על פרשיה שכזאת.מקווה באמת שיש עידכונים ממתינים.

שרון גל

New member
סוף טוב,הכל טוב../images/Emo65.gif

מקווה שדברים הסתדרו
היי שרון, מקווה שדברים הסתדרו אבל גם אני מצטרפת לדעתה של פלפלת אסור לך לשתוק על פרשיה שכזאת.מקווה באמת שיש עידכונים ממתינים.
סוף טוב,הכל טוב

בנות יקרות :יש עוברים!!!!!!!!!!!!!!!! החיפוש היה לקוי
(טעות אנוש) תודה לכולכן על הדאגה והאיכפתיות. אני מתחילה בטיפול חדש,ממחר אני לוקחת ארגסט בשביל לקבל עוברים טריים בתחילת החודש הבא

נטאשה

New member
יופי יופי יופי יופי

סוף טוב,הכל טוב

(טעות אנוש) תודה לכולכן על הדאגה והאיכפתיות. אני מתחילה בטיפול חדש,ממחר אני לוקחת ארגסט בשביל לקבל עוברים טריים בתחילת החודש הבא
יופי יופי יופי יופי
עכשיו אני יכולה לישון בשקט (וגם את....) אז בהצלחה ענקית ושנשמע רק בשורות טובות לילה טוב

איזה יופי../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif../images/Emo24.gifועוד../images/Emo65.gif

סוף טוב,הכל טוב

איזה יופי
ועוד

אני מדבר עם שיר בטלפון ופתאון אני רואה את הודעה שלכם
אז גם שיר מברכת דרכי מאחר שהמחשב ללה יצא לשביתה עד מחר. איזה יופי ואנחנו מאד שמחים עבורכם
אכשיו יש לכם מה לספר לילדים ייצאו לכם מהפריזר. עכשיו משהוא צייני אני לא הייתי רוצה להיות במקום האחות הלן הבוקר שצריכה לתת הסברים לאן נעלמו הילדודס לאישה הנמצאת כבר שבועיים תחת טיפולים הומונליים אשר גורמים למצבי רוח קיצוניים.
אני חושב שזה גובל בסכנת חיים
, במיוחד לאחר שכל הפורום הזה עומד מאחיך ואומר לך שלא תעבירי את מסדר היום
החזרה מוצלחת שיהיה לך ותשעה חודשים יפים ושלא תעיזי לא לספר לנו על החוויה. מלח של פלפל, פילפלת ושיר

כמה שגיאות אני מסוגל לבצע../images/Emo9.gif

איזה יופי
ועוד

אני מדבר עם שיר בטלפון ופתאון אני רואה את הודעה שלכם
אז גם שיר מברכת דרכי מאחר שהמחשב ללה יצא לשביתה עד מחר. איזה יופי ואנחנו מאד שמחים עבורכם
אכשיו יש לכם מה לספר לילדים ייצאו לכם מהפריזר. עכשיו משהוא צייני אני לא הייתי רוצה להיות במקום האחות הלן הבוקר שצריכה לתת הסברים לאן נעלמו הילדודס לאישה הנמצאת כבר שבועיים תחת טיפולים הומונליים אשר גורמים למצבי רוח קיצוניים.
אני חושב שזה גובל בסכנת חיים
, במיוחד לאחר שכל הפורום הזה עומד מאחיך ואומר לך שלא תעבירי את מסדר היום
החזרה מוצלחת שיהיה לך ותשעה חודשים יפים ושלא תעיזי לא לספר לנו על החוויה. מלח של פלפל, פילפלת ושיר
כמה שגיאות אני מסוגל לבצע

בהודעה אחת.
זה אפילו יותר ממה שאני רגיל לבצע
נראה לי שממש הייתי עייף או מתרגש עבוריך
כשאר כתבתי את זה. יום נעים לכולם
מלח של פלפל

אריאלה22

New member
אני משחררת אנחת רווחה ../images/Emo124.gif

סוף טוב,הכל טוב

אני משחררת אנחת רווחה

איזה יופי של חדשות לפני השינה. כבר לא משנה מה היה ומי טעה, העיקר שהטיפול יוצא לדרך
. שיהיה בהצלחה ואנא עדכונים!

סביון1

New member
אני שמחה שזה נגמר ככה

סוף טוב,הכל טוב

אני שמחה שזה נגמר ככה
אבל לא הבנתי את הקטע, את עושה מחזור של טריים או מוקפאים? ולמה טיפול חדש? מה עם הטיפול הזה?

יעלה ר

New member
מוקפאים או טריים?

אני שמחה שזה נגמר ככה
אבל לא הבנתי את הקטע, את עושה מחזור של טריים או מוקפאים? ולמה טיפול חדש? מה עם הטיפול הזה?
מוקפאים או טריים?
מצטרפת לסביון, לא מבינה. אם חיפשו לך את המוקפאים, למה טריים עכשיו?

ayoosh

New member
ממש סרט מתח...

סוף טוב,הכל טוב

ממש סרט מתח...
שייגמר כמו בסרטי מתח...- הטובים מנצחים...! לא הייתי פה יומיים, ואני קוראת היום מהתחלה ועד הסוף הטוב, שרק ימשיך וישתפר...!!!

רועיבת

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo127.gif../images/Emo45.gif

סוף טוב,הכל טוב

איך אומרים? זה היה קרוב.... ועכשיו נגמרו התירוצים - יאללה להשתרשות.

שיר5520

New member
איזו הקלה...

סוף טוב,הכל טוב

איזו הקלה...
מחכים לעוד בשורות טובות.

גולה1

New member
איזה יופי, איזה הקלה.

סוף טוב,הכל טוב

איזה יופי, איזה הקלה.
עכשיו קדימה להסתער עליהם ובהצלחה.

שמחה בשבילכם. עכשיו להריון מוצלח

סוף טוב,הכל טוב

שמחה בשבילכם. עכשיו להריון מוצלח

מצב
הנושא נעול.
למעלה