תענוג נשגב

Zadig

Well-known member
התעייפו האנשים מלקום ולשבת במשחק שמשחק איתם השלטון.
אין להם יותר כח לעבריינות שובבית או לגניבת אויר צח מבעד למסיכה,
הם נחים בבתים שלהם, לא ברוגע, בייאוש.
לא מצפים לכלום, לא רוצים להתבזות מול צעיר שקיבל אישור להתחצף
לקנוס את סבא שלו ברבע מקיצבת הזיקנה שלו,
להתעלל באשה צעירה שהיה רוצה לזיין אז הקפיד איתה,
למרר אמא עם ילדים שהפכו מאוסים,
בהתאם לרוח התקופה.
אין להם גם על מה לדבר יותר,
צ'יכוב אף פעם לא ענין אף אחד כאן,
אם לומר את האמת.
אין להם גם חשק להזדיין יותר,
לאפשר ל-30,000 חיידקים בנשיקה להנפש בלוע השני,
ולהקטל ע"י הקורונה,
אין חשק להיות שדה קרב.
אין להם גם חשק להזיז את עצמם לפארק,
שומם שם לרשות הבודדים, הציפורים, השבלולים,
וזוגות תנים בדייט רומנטי לאור יום
תענוג נשגב.
יש אנשים שלא מבינים את זה,
באים חבורות נשים
באים חבורות גברים
רעש אופף אותם
סתם מילים עפות מהם
ואם להודות,
הם החיים.

GoldenEyes

Well-known member
בהתאם לרוח התקופה.
אם לומר את האמת.
ולהקטל ע"י הקורונה,
אין חשק להיות שדה קרב.
תענוג נשגב.
באים חבורות נשים
באים חבורות גברים
רעש אופף אותם
סתם מילים עפות מהם
ואם להודות,
הם החיים.
כתיבה יפה זאדיג

אבח"י

Well-known member
בהתאם לרוח התקופה.
אם לומר את האמת.
ולהקטל ע"י הקורונה,
אין חשק להיות שדה קרב.
תענוג נשגב.
באים חבורות נשים
באים חבורות גברים
רעש אופף אותם
סתם מילים עפות מהם
ואם להודות,
הם החיים.
צ'כוב תמיד ענין אותי, מה ל'שות..
לדעתי אין לזה קשר לקורונה

צליליתה1

Well-known member
צ'כוב תמיד ענין אותי, מה ל'שות..
לדעתי אין לזה קשר לקורונה אלא לעלוקה שגידלנו במשרד רה"מ.
רגע, רגע, לא שאני לא מסכימה איתך בכל מילה, כאן וגם אחרכך (הגיעו ימות המשיח?) אבל הסכמנו שבפורום הזה לא מדברים פוליטיקה.

קלייטון.ש

Well-known member
יפה כתבת במיוחד על השוטר הצעיר שמקפיד עם האשה כי הוא רוצה בה (אני מבין שהוא עושה זאת כדי לנקום כי הוא יודע שאין לו אצלה סיכוי).
קראתי השבוע על אחד שעובד בלשכת הבריאות בצפון והוא שלח לאקסית שלו 4 פעמים הודעה שדורשת ממנה להיכנס לבידוד. נקמה מוזרה קצת אבל מתוקה בכל זאת.
השלטון כדבריך נוקם באזרחים והאזרחים נוקמים בשלטון. גורמים חוסר נוחות ותסכול זה לזה ומרגיזים זה את זה.
חבר שלי הסתבך פעם עם ביטוח לאומי בגלל חוב שלו, וסירב לשלם כדי לנקום בהם. הפקידים היו מתקשרים אליו ושולחים לו מכתבים והוא לא היה עונה להם. מסנן אותם. שידעו להם מה זה. שייעלבו, שייפגעו. הוא ידע שכל פעם מתקשר אליו פקיד אחר וכל פעם כותב לו פקיד אחר. ידע שהפקיד שהוא העליב שכח ממנו אחרי שלושים שניות. זו הבעיה עם נקמה, שהרבה פעמים הננקם בכלל לא יודע שהוא ספג עונש.

Zadig

Well-known member
יפה כתבת במיוחד על השוטר הצעיר שמקפיד עם האשה כי הוא רוצה בה (אני מבין שהוא עושה זאת כדי לנקום כי הוא יודע שאין לו אצלה סיכוי).
קראתי השבוע על אחד שעובד בלשכת הבריאות בצפון והוא שלח לאקסית שלו 4 פעמים הודעה שדורשת ממנה להיכנס לבידוד. נקמה מוזרה קצת אבל מתוקה בכל זאת.
השלטון כדבריך נוקם באזרחים והאזרחים נוקמים בשלטון. גורמים חוסר נוחות ותסכול זה לזה ומרגיזים זה את זה.
חבר שלי הסתבך פעם עם ביטוח לאומי בגלל חוב שלו, וסירב לשלם כדי לנקום בהם. הפקידים היו מתקשרים אליו ושולחים לו מכתבים והוא לא היה עונה להם. מסנן אותם. שידעו להם מה זה. שייעלבו, שייפגעו. הוא ידע שכל פעם מתקשר אליו פקיד אחר וכל פעם כותב לו פקיד אחר. ידע שהפקיד שהוא העליב שכח ממנו אחרי שלושים שניות. זו הבעיה עם נקמה, שהרבה פעמים הננקם בכלל לא יודע שהוא ספג עונש.
קראתי על הרשע ממשרד הבריאות...בכלל צריך להעביר את כל העובדים שם מבחן שפיות כלשהו !
בעניני נקמות שמעתי על אחד שהיה לו חוב לעיריית ת"א, שמחלקת הגבייה שלה מאוד-מאוד יעילה. אז הוא משך כמה שיכול את אי-התשלום, צבר כפל קנס כל חודשיים, והגיע לסכום מטורף של אלפי שקלים חוב. אבל, לפני שבאו לעקל לו משהו או לסדר לו ת'צורה כלשהו, הוא הלך לבנק ומשך סכום לתשלום מניח את דעת, במטבעות של 10 אגורות, העמיס על עגלות סופר, והגיע לבנין העירייה לשלם :)

קלייטון.ש

Well-known member
קראתי על הרשע ממשרד הבריאות...בכלל צריך להעביר את כל העובדים שם מבחן שפיות כלשהו !
בעניני נקמות שמעתי על אחד שהיה לו חוב לעיריית ת"א, שמחלקת הגבייה שלה מאוד-מאוד יעילה. אז הוא משך כמה שיכול את אי-התשלום, צבר כפל קנס כל חודשיים, והגיע לסכום מטורף של אלפי שקלים חוב. אבל, לפני שבאו לעקל לו משהו או לסדר לו ת'צורה כלשהו, הוא הלך לבנק ומשך סכום לתשלום מניח את דעת, במטבעות של 10 אגורות, העמיס על עגלות סופר, והגיע לבנין העירייה לשלם :)
רבים עשו את זה, בארץ ובעולם. זו נקמה מהסוג שפוגע יותר בנוקם מאשר בננקם. גם יש תחושה של חוסר צדק שהרי מי שעובד לספור את המטבעות הם הפקידים והם לא צד לסכסוך. הם רק עובדים שם. מצד שני הם מרויחים סיפור לספר בבית, ועל העבודה הם מקבלים משכורת אז מה אכפת להם.

shila777

Member
דווקא הקטע עם השוטר-הכעיס אותי והרגיז,מסיבות ברורות.
האמת?בטוח פרי דמיונו הפרוע, של הכותב,שבחר להטיל רפש בשוטר/ים,העושים עבודה קשה ולא מתגמלת,בימים אלו.הזלזול בשוטר-מיותר.
אגב-את העגלה עם המטבעות-לא קבלו.הטריק לא עבד.

Zadig

Well-known member
דווקא הקטע עם השוטר-הכעיס אותי והרגיז,מסיבות ברורות.
האמת?בטוח פרי דמיונו הפרוע, של הכותב,שבחר להטיל רפש בשוטר/ים,העושים עבודה קשה ולא מתגמלת,בימים אלו.הזלזול בשוטר-מיותר.
אגב-את העגלה עם המטבעות-לא קבלו.הטריק לא עבד.
הסיבות בכלל לא ברורות שילה.
פר צעיר היה יכול לבחור אלף ואחת פרנסות אחרות, ובחר להיות קיסם בנחיר, בעוד שפנסיונרים היו יכולים לעשות את העבודה שלו, בחביבות, בהבנה, בהשלמה עם החיים, בסלחנות. והוא, שילך לייצר כסף, יעזור בכיסוי החוב המתעבה שגייסו עלינו לביצור ישבנים...

shila777

Member
לך הסיבות לא ברורות.יש כאן עוד כולשים.
ובכלל-,מי אתה שתטיף מוסר ותבקר את בחירתו של השוטר?קיסם בנחיר?
אני מתביישת שתגובתך זו לא נמחקה.
מקריאת דבריך ,אני בטוחה שלא היית מסוגל,מכל בחינה,לעשות עשירית ממה שעשיתי במשטרה,30 שנה.וכן.אני אקדמאית,מוכשרת ויש כאן גולשים ותיקים, המכירים אותי אישית.

וכן יש מי שאידיאלים מנחים אותו.
ולא "כסף לביצור ישבנים".
עוד תגובה לא נעימה,בעליל.

shila777

Member
לך הסיבות לא ברורות.יש כאן עוד גולשים.
ובכלל-מי אתה שתטיף מוסר ותבקר את בחירתו של השוטר?קיסם בנחיר?
מקריאת דבריך ,אני בטוחה שלא היית מסוגל,מכל בחינה,לעשות עשירית ממה שעשיתי במשטרה,30 שנה.וכן.אני אקדמאית,מוכשרת ויש כאן גולשים ותיקים, המכירים אותי אישית.

ולא "כסף לביצור ישבנים".

Zadig

Well-known member
לך הסיבות לא ברורות.יש כאן עוד גולשים.
ובכלל-מי אתה שתטיף מוסר ותבקר את בחירתו של השוטר?קיסם בנחיר?

ולא "כסף לביצור ישבנים".
אני לא מזלזל בעבודת השוטר, להיפך. רק מעיר שצריך להתאים כ"א למשימה, ולא לשלוח גברתן למשימה פקידותית למעשה (שרק מתבצעת בשטח עם אנשים רגישים על הקצה).
בכל אופן, אני מתנצל על הכתיבה האמנותית, ודאי לא היתה/יש כוונה לפגוע/להעליב את פועלך ארוך השנים לשמירה על שלום הציבור.

shila777

Member
אני לא מזלזל בעבודת השוטר, להיפך. רק מעיר שצריך להתאים כ"א למשימה, ולא לשלוח גברתן למשימה פקידותית למעשה (שרק מתבצעת בשטח עם אנשים רגישים על הקצה).
בכל אופן, אני מתנצל על הכתיבה האמנותית, ודאי לא היתה/יש כוונה לפגוע/להעליב את פועלך ארוך השנים לשמירה על שלום הציבור.
לא אתה תקבע מי מתאים לאיזו עבודת שיטור.לא אתה תעביר ביקורת על הכשרתו וכשרותו של השוטר ההוא ,
או הזה.
ולהזכירך:כשאתה ישן בלילה,נח בשבת וחג ובכלל-יש מי שעבד ומסכן את עצמו.גם ממחלה ארורה.
ואני יודעת
הייתי שם!
אותי לא העלבתך.לשכמותך-פתחתי עור של פיל.
פגעת.באלו שעושים עבודה סזיפית.כל יום.12 שעות.מינימום.מאז תחילת הקורונה.
שלחת את.השוטר"ליצר כסף"? הצחקת אותי. אוד.
מאחלת.לך ולכולם,גמלה מכובדת מאוד,כמו זו שלי.
כן.הושגה בעבודה קשה מאוד וארוכה.
ואני גאה בכך!!!

דקל נור*

Well-known member
כל זב חוטם מרשה לעצמו להכפיש שוטרים. עבודה קשה ומסתבר גם, כפויית טובה.

דקל נור*

Well-known member
לא הכפשתי שוטרים !
בוא נראה, מתחצפים, קונסים בשרירות לב, מתעללים ב"אשה שהם רוצים....", ממררים את חיי האם. נראה אותך זדיג, שורד משמרת ברחוב או בכביש. נכון שיש שוטרים נפולת אבל באותו שיעור, תמצא אותם בלשכת עורכי הדין, בביטוח לאומי, בצבא קבע, בבתי חולים וכו.

shila777

Member
בוא נראה, מתחצפים, קונסים בשרירות לב, מתעללים ב"אשה שהם רוצים....", ממררים את חיי האם. נראה אותך זדיג, שורד משמרת ברחוב או בכביש. נכון שיש שוטרים נפולת אבל באותו שיעור, תמצא אותם בלשכת עורכי הדין, בביטוח לאומי, בצבא קבע, בבתי חולים וכו.
או משמרת לילה שלא נחים שניה .רק צעקות ,מכות,דקירות,יריות,תקיפות,התפרצויות,אונס,משוגעים,שיכורים.ומה לא?ועצורים בשפע....פעם אכתוב על תורנויות לילה שלי .(כאילו שביום-יותר טוב)
היום-במבט לאחור-גאה במה שעשיתי.כולל מקצועיות.

למעלה