תעצרו אותי אם זה מעצבן אותכם...

פירחון 1

New member
תעצרו אותי אם זה מעצבן אותכם...

אני פשוט מוצאת שאלונים כדבר מאוד משעשע...[שאלון מושאל] ****תיזכורת****- היום 20:10-הוט סרטים-סופת קרח-***** עבר: שם המורה בכיתה א': הזיכרון הראשון שלך: האם בילדותך התנהגת כבן\\\\בת המין השני?: האם נהגת לאכול דברים מוזרים?: המקצוע הראשון שנכשלת בו: המקצוע האחרון שנכשלת בו: האם עברת דירה? (לאן? כמה פעמים?): איך היית מגדיר את הילדות שלך במילה אחת?: השיר האחרון ששרת: הדבר האחרון שצחקת בגללו: הפעם האחרונה שבכית: האדם האחרון שראית: הדבר האחרון שאמרת: הדבר האחרון שאכלת: הדבר האחרון ששתית: הדבר האחרון שקנית: השיר האחרון ששמעת: הדיסק האחרון שקנית: הפעם האחרונה שעזרת לאמא: הדבר הכי מטורף שעשית: הווה: שיער נוכחי: בגדים נוכחיים: תכשיטים נוכחיים: עצבנות נוכחית: התגעגעות נוכחית: תמונת דסקטופ נוכחית: חבר\\\\ה?: אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה: האם אתה מתחמק ממטלה שעליך לעשות? האם אתה עייף? רעב? את מי אתה הכי רוצה לחבק?: ממה הכי נמאס לך?: את מי היית רוצה להרוג? הכי פחות מהנה?: עתיד: מה הקריירה שלך הולכת להיות?: איפה אתה הולך לגור?: כמה ילדים אתה רוצה?: באיזה סוג של מכונית תנהג?: איפה היית רוצה למצוא את עצמך בעוד 15 שנה מהיום?: חושב הרבה על העתיד?: מפחד ממנו?: וקצת בכללי: להקה אהובה: ספר אהוב: סופר(ים) אהוב(ים): צבע אהוב: פריט לבוש אהוב: איבר שהכי מושך אותך: אתה שמח כש: אתה מרגיש בודד כש: האם אתה חושב יותר מדי: אם יכולת לחיות בכל מקום בעולם, איפה: אדם מפורסם שפגשת: האם יש לך אילושהם חרטות: קפה אהוב: ריח אהוב: מה מכעיס אותך: מה היא האיכות (כשרון, תכונה) הכי טובה שלך: האדם שעושה לך הכי טוב: סגנון מוזיקה אהוב: חדר אהוב בבית: מקום אהוב בעולם: מקצוע שנוא: מורה אהוב: אוהב את בצפר?: נרדם בשיעורים?: מעשן?: נפגע (רגשית) בקלות?: נותן מעצמך?: אוהב לפוצץ נייר בועות? לועס דברים? אוהב להתקלח?: אוהב להתעטש?: שונא כשנרדמת לך הרגל (או כל איבר אחר בגוף)?: אוהב לצחצח שיניים?: אכפת לך מאיכות הסביבה?: אכפת לי מהסביבה שלי.. קונה צרובים\\\\צורב?: אוהב לנסוע או הולך ברגל?: חוסך כסף למשהו מיוחד?: ישן הרבה?: בתול?: נקשר לחפצים?: אוהב חולצות גזורות?: גופיות?: אוהב לטייל?: אוהב כפכפים?: לובש בוקסר?: שמש או גשם?: רוב הזמן - קר לך או חם לך?: ילדותי?: חולם בהקיץ?:

7שילי7

New member
מפתאום מעצבן את משאירה תפורום בחיים

אני מבטיחה לענות על זה כשיהיה קצת זמן פנוי.

מיה ווד

New member
../images/Emo56.gif יאיי קיבלתי פלאפון חדש!!!

עבר: שם המורה בכיתה א': אמממ עדי! הזיכרון הראשון שלך: אין לי מושג.. אני זוכרת כל מיני דברים מגיל ממש קטן אבל אני לא יודעת מה הראשון האם בילדותך התנהגת כבן\\\\בת המין השני?: לא ממש...אולי שיחקתי יסודי הרבה כדורגל אבל זה לא נראה לי נחשב..זהכ היה סתם עם חברים בשכונה.. חח האם נהגת לאכול דברים מוזרים?: מלפפון עם קטשופ. חח המקצוע הראשון שנכשלת בו: אני מאמינה שמתמטיקה המקצוע האחרון שנכשלת בו: היו כמה בחודש האחרון.. חח אבל האחרון זה הסטוריה! האם עברת דירה? (לאן? כמה פעמים?): אממ פעם אחת מהוד השרון לכפ"ס איך היית מגדיר את הילדות שלך במילה אחת?: יפה.. חח השיר האחרון ששרת: חחח שיר מצ'רלי וממלכת השוקולד... הדבר האחרון שצחקת בגללו: הפעם האחרונה שבכית: לפני שבוע וחצי נראה לי האדם האחרון שראית: אמ לפני שניה את אמא שלי הדבר האחרון שאמרת: דיברתי לחתול שלי.. חחח הדבר האחרון שאכלת: קרמבו הדבר האחרון ששתית: לימונדה.. הדבר האחרון שקנית: פיצה השיר האחרון ששמעת: לא זוכרת לא שמעתי היום שירים. רק שרתי.. חח הדיסק האחרון שקנית: לא קניתי דיסק בשנים החארונות הפעם האחרונה שעזרת לאמא: סידרתי תבית שלשום בערב. בלי שביקשו ממני בכלל.. איזה ילדה טובה אני ! הדבר הכי מטורף שעשית: אמממ יש כל מיני אבל נראה לי זה בין ה"מטורפים" אם אפשר להגדיר את זה ככה.. או.קיי אז ככה.. חברה שלי חמודה ותמימה כזאת באה אליי ואני ממש אוהבת לעבוד על אנשים בטבעיות שכזאת אז היא הייתה אצלי והיה לי בחדר תגלגלת הזאת שמורחים על הגוף נגד יתושים ואמרתי לה ששמתי בפנים ליפגלוס וזה לא החומר והיא האמינה ושמה על השפתיים.. חחחח זה היה קורע.. ולא .. לא קרה לה כלום היא ישר שטפה תפה... חחח הווה: שיער נוכחי: אממ עכשיו שטני נוטה לבלונד.. בגדים נוכחיים: מכנסי ספורט וחולצת בצפר תכשיטים נוכחיים: צמידים שרשרת עגילים והפירסינג בפופיק עצבנות נוכחית: על התיכון המעצבן שלי התגעגעות נוכחית: לכתה א'... תמונת דסקטופ נוכחית: של אלייז'ה כמובן! חבר\\\\ה?: חח מה? אין לי חבר.. וכן יש לי חברות.. חח אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה: אלייז'ה האם אתה מתחמק ממטלה שעליך לעשות? כן.. מיליון שעורים ללמוד למבחנים ועבודות להגשה האם אתה עייף? רעב? עייף !!! את מי אתה הכי רוצה לחבק?: אלייז'ה ממה הכי נמאס לך?: מחברה שלי ומבצפר את מי היית רוצה להרוג? חח כמה ישיר.. לא נעים לי לומר אבל... תמורה להסטוריה שלי.. הכי פחות מהנה?: ללמוד! עתיד: מה הקריירה שלך הולכת להיות?: שחקנית.. בתקווה רבה.. איפה אתה הולך לגור?: לוס אנג'לס.. כמובן..חח כמה ילדים אתה רוצה?: 3 באיזה סוג של מכונית תנהג?: האוודי איפה היית רוצה למצוא את עצמך בעוד 15 שנה מהיום?: חברה של אליז'ה ,משחקת בסרטים מצליחים וחייה תחיים הטובים.. חח חושב הרבה על העתיד?: בזמן האחרון מאד... מפחד ממנו?: קצת... אם הוא לא יהיה איך שאני מצפה.. ויש לי כמו ששמתן לב ציפיות גדולות.. חח וקצת בכללי: להקה אהובה: גרין דיי ספר אהוב: שר הטבעות סופר(ים) אהוב(ים): אני מניחה שj.r.r.tolkin צבע אהוב:ירוק פריט לבוש אהוב: ג'ינס יפה שנראה באמת טוב על הגוף וגופייה יפה.. איבר שהכי מושך אותך: עיניים כחולות אתה שמח כש:מצחיקים אותי אתה מרגיש בודד כש: שלא שמים עליי.. חח האם אתה חושב יותר מדי: כן.. אם יכולת לחיות בכל מקום בעולם, איפה: ארה"ב אדם מפורסם שפגשת: אמממלא פגשתי ממש אף אחד אבל ראיתי הרבה.. האם יש לך אילושהם חרטות: כן.. קפה אהוב: אני לא אוהבת קפה.. אולי טיפה אייס קפה.. ריח אהוב: וניל מה מכעיס אותך: כשמשקרים לי או עושים לי דווקא... מה היא האיכות (כשרון, תכונה) הכי טובה שלך: אממ בזמן האחרון איבדתי את זה קצת אבל בעיקרון אני אדם חיובי.. חח האדם שעושה לך הכי טוב: אממ כל פעם מישהו אחר.. משפחה חברים החתול שלי.. חח סגנון מוזיקה אהוב: הכל חוץ ממזרחית חדר אהוב בבית: שלי.. מקום אהוב בעולם: אני מניחה שאני הרבה מקומות שעוד לא יצא לי אבל להיות בהם כמו ניו זילנד ..! מקצוע שנוא: מתמטיקה ! מורה אהוב: אמממ עפר.. מורה לתנך.. אוהב את בצפר?: חחחחחחחחחחחחח מצחיקקקק נרדם בשיעורים?: כן.. אתמול.. חח מעשן?: לא .. חס וחלילה נפגע (רגשית) בקלות?: כן.. גילתי שאני ממש רגשנית.. נותן מעצמך?: תלוי למה.. אוהב לפוצץ נייר בועות? אחרי קצת זמן נמאס לועס דברים? חח מסטיקים ? אוהב להתקלח?: כן אוהב להתעטש?: כן.. זה משחרר.. חח שונא כשנרדמת לך הרגל (או כל איבר אחר בגוף)?: מאדדד אוהב לצחצח שיניים?: לא אכפת לך מאיכות הסביבה?: אכפת לי מהסביבה שלי.. קונה צרובים\\\\צורב?: לא אוהב לנסוע או הולך ברגל?: גם וגם.. תלוי מה מתחשק חוסך כסף למשהו מיוחד?: נעלי ספורט ישן הרבה?: כן בתול?: חח או.קיי... כן.... נקשר לחפצים?: קצת.. אוהב חולצות גזורות?: כן גופיות?: כן אוהב לטייל?: מאד אוהב כפכפים?: כן לובש בוקסר?: לא שמש או גשם?: גשם רוב הזמן - קר לך או חם לך?: קר ילדותי?: לפעמים חולם בהקיץ?: לפעמים נחמד מאד !

m i c k e y 15

New member
אני עונהנהנה

עבר: שם המורה בכיתה א': ציפי הזיכרון הראשון שלך: היחיד שאני זוכרת זה שמובילים את סבא שלי לבית חולים אחרי שהוא קיבל התקף לב.. האם בילדותך התנהגת כבן\\\\בת המין השני?: לאא האם נהגת לאכול דברים מוזרים?: לא המקצוע הראשון שנכשלת בו: מתמטיקה המקצוע האחרון שנכשלת בו: אדריכלות האם עברת דירה? (לאן? כמה פעמים?): אממ..מחיפה..לעוד איזה איזור בחיפה ומשם לקרית ים ומשם לקרית ביאליק ואז לעוד דירה קיצר 5 פעמים איך היית מגדיר את הילדות שלך במילה אחת?: בסדר השיר האחרון ששרת: בקסטריט בויז- shape of my heart הדבר האחרון שצחקת בגללו: חברה שלי והחלומות שלה הפעם האחרונה שבכית: אתמול האדם האחרון שראית: אמא שלי הדבר האחרון שאמרת: טוב הדבר האחרון שאכלת: עוגת שוקולד הדבר האחרון ששתית: מים הדבר האחרון שקנית: חגורה השיר האחרון ששמעת: בית הבובות-סיגאפו הדיסק האחרון שקנית: פחח הפעם האחרונה שעזרת לאמא: אתמול הדבר הכי מטורף שעשית: אממ..הייתי בהופעה ופרצתי אל מאחורי הקלעים הווה: שיער נוכחי: מדורג חום בגדים נוכחיים: חולצה שחורה וג'נס עם חגורה תכשיטים נוכחיים: שרשרת מגן דוד וטבעת עצבנות נוכחית: על אח שלי התגעגעות נוכחית: לידיד שלי תמונת דסקטופ נוכחית: אני ישים.. הכלבה שלי צ'וצ'ו..איזה מותקק חבר\\\\ה?: לא אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה: אריה ידיד שלי שנהרג ברעידת אדמה האם אתה מתחמק ממטלה שעליך לעשות? כן לשטוף כלים.. האם אתה עייף? רעב? רעבה ועייפה את מי אתה הכי רוצה לחבק?: את אריה ממה הכי נמאס לך?: ביצפר את מי היית רוצה להרוג? קייט קאסידי חברה של ג'סי מקרטני הכי פחות מהנה?: לשבת סתם עתיד: מה הקריירה שלך הולכת להיות?: שחקנית או אדריכלית איפה אתה הולך לגור?: לוס אנג'לס או ניו יורק ובארץ אולי באילת כמה ילדים אתה רוצה?: 2 זה מספיק
באיזה סוג של מכונית תנהג?: יגואר או ב.מ.וו איפה היית רוצה למצוא את עצמך בעוד 15 שנה מהיום?: לא יודעתת חושב הרבה על העתיד?: כן מפחד ממנו?: מאוד וקצת בכללי: להקה אהובה: יש מלאאא yellowcard,the click five,coldplay,the strokes. simple plan ספר אהוב: אין סופר(ים) אהוב(ים): צבע אהוב: תכלת וורוד פריט לבוש אהוב: חולצה אדומה איבר שהכי מושך אותך: שיער ופה אתה שמח כש: לא יודעת אתה מרגיש בודד כש: אין מסביבי אף אחד האם אתה חושב יותר מדי: לא
אם יכולת לחיות בכל מקום בעולם, איפה: אמריקה אדם מפורסם שפגשת: שירי מיימון? האם יש לך אילו שהם חרטות: אם הייתיכולה לבלות הרבה יותר זמן עם ידיד שלי קפה אהוב: אין ריח אהוב: של שווארמה
מה מכעיס אותך: שקרנים מה היא האיכות (כשרון, תכונה) הכי טובה שלך: אמיתית האדם שעושה לך הכי טוב: סבתא שלי ודודה שלי סגנון מוזיקה אהוב: רוק אינדי..רוק רך..פופ, פופרוק,פאנק הכי הכי
חדר אהוב בבית: הסלון כי שם המחשב.. מקום אהוב בעולם: ]פריז
מקצוע שנוא: מתמטיקה ולשון מורה אהוב: סיגלית המורה להיסטוריה אוהב את בצפר?: קצת ממש קצת..טיפ טיפה נרדם בשיעורים?: לפעמים מעשן?: לאא ובחיים לא נפגע (רגשית) בקלות?: כן נותן מעצמך?: כן אוהב לפוצץ נייר בועות? כן לועס דברים? לא אוהב להתקלח?: כן מה זאת השאלה הזאת אוהב להתעטש?: חחח..כן כי יש לי אלרגיה שונא כשנרדמת לך הרגל (או כל איבר אחר בגוף)?: כןןןןןןן אויי הכי מציק בעולם
אוהב לצחצח שיניים?: חייבת יש לי פלטה אז חייב טוב טוב אכפת לך מאיכות הסביבה?: כן למה לא קונה צרובים\\\\צורב?: כן אוהב לנסוע או הולך ברגל?: לנסועעעע
חוסך כסף למשהו מיוחד?: כן לנסיעה לאילת ישן הרבה?: כן מתה על זה בתול?: איזה שאלהההההה כן כן
נקשר לחפצים?: כן לקוקיה שלי אוהב חולצות גזורות?: למה לא גופיות?: כן אוהב לטייל?: לא אוהב כפכפים?: כן לובש בוקסר?: לא שמש או גשם?: שמש
רוב הזמן - קר לך או חם לך?: קר
ילדותי?: קצת
חולם בהקיץ?: לפעמים

פירחון 1

New member
עונה!!../images/Emo127.gif

עבר: שם המורה בכיתה א': איילה...ניראה לי.. הזיכרון הראשון שלך:שאני ניכנסת לפעוטון ורואה ילדה אחת שהיתה איתי בפעוטון שקוראים לה מיכל... האם בילדותך התנהגת כבן\\\\בת המין השני?: בדברים מסויימים...היתי הולכת מכות בערך כל החיים שלי.... האם נהגת לאכול דברים מוזרים?: חול...אבל את זה כל הגן עשה.... המקצוע הראשון שנכשלת בו: מטמטיקה... המקצוע האחרון שנכשלת בו: מטמטיקה... האם עברת דירה? (לאן? כמה פעמים?): לא.גיליתי שמעולם לא עברתי חדר אפילו... איך היית מגדיר את הילדות שלך במילה אחת?: קסומה השיר האחרון ששרת: LAERN TO FLY של ה-FOO FITERS שיר מעולהה!! הדבר האחרון שצחקת בגללו: מגבי...אוי שילי...אני חייבת לספר לך מה היה אצל גב..!!! הפעם האחרונה שבכית: וואו אני כבר לא זוכרת..ניראה לי בתחילת שנה שעברה... האדם האחרון שראית: התאילנדי שלנו... הדבר האחרון שאמרת: FLY.... הדבר האחרון שאכלת: קורנפלקס עם חלב... הדבר האחרון ששתית: חלב הדבר האחרון שקנית: שילמתי על מונית אם זה נחשב... השיר האחרון ששמעת: GENERATOR של ה-FOO FITERS...(שילי, זה שיר לכלילניקים לפי השם..
) הדיסק האחרון שקנית: X&T של COLDPLAY הפעם האחרונה שעזרת לאמא: עזרתי לה ליקטוף פיטריות...
הדבר הכי מטורף שעשית: אמממ....לא עולה לי משו בראש... הווה: שיער נוכחי: חום ארוך עד התחת בגדים נוכחיים: מיכנסי דגמ"ח וחולצת מטאליקה של גבוש. תכשיטים נוכחיים: מלאאאאאאאא צמידים בשתי הידיים שרשרת וצמידים ברגל... עצבנות נוכחית: על אחת שקוראים לה אוריאן..רר...
התגעגעות נוכחית: לדור ידיד טוב שלי תמונת דסקטופ נוכחית: של אגם כזה...בסלובניה.. חבר\\\\ה?: לא...
אבל בא לי... אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה: תוי ודוריס האם אתה מתחמק ממטלה שעליך לעשות? אממ...לא.. האם אתה עייף? רעב? עייף!!!הלכתי לישון אמול ב-5 בבוקר והיתעוררתי היום ב-8....... את מי אתה הכי רוצה לחבק?: את גב!! אתם לא יודעות כמה שזה כיף!! ממה הכי נמאס לך?: נימאס לי לחשוב שיקרו דברים שאני רוצה שייקרו ואין מצב שהם יקרו.... את מי היית רוצה להרוג? את אוריאן הזאת הכי פחות מהנה?: לישקוע בעצב עתיד: מה הקריירה שלך הולכת להיות?: אני רוצה להיות שחקנית בטאתרון איפה אתה הולך לגור?: בירושלים העטיקה או בכפר נידח במעמקי ארה"ב כמה ילדים אתה רוצה?: 4 באיזה סוג של מכונית תנהג?: סמארט!! איפה היית רוצה למצוא את עצמך בעוד 15 שנה מהיום?: על במת טאתרון במקום שבאמת מעריכים את מה שאני עושה. חושב הרבה על העתיד?: כן... מפחד ממנו?: לגביי דברים מסויימים אולי... וקצת בכללי: להקה אהובה: COLDPLAY, NIKELBACK, שייגעצ, FOO FITERS, הדג נחש ועוד רבים וטובים... ספר אהוב:שרה"ט סופר(ים) אהוב(ים): בהנחה שזה הסופר היחידי שקראתי ספר שלו אז ג'.ר.ר טולקין. צבע אהוב: שחור וחום ובורדו פריט לבוש אהוב: סווטשירט משובץ כזה מגניב (שאין לי מושג איפה הוא...) איבר שהכי מושך אותך: פה ואף ושיער אתה שמח כש: שאני בסביבת אנשים שאני אוהבת אתה מרגיש בודד כש: כשאני בודד.....(?!) האם אתה חושב יותר מדי: כן.. אם יכולת לחיות בכל מקום בעולם, איפה: באץ התיכונה אדם מפורסם שפגשת: מלא...אין לי כח להגיד מי האם יש לך אילושהם חרטות: אוהו....המון! קפה אהוב: קפה נח'לה.... ריח אהוב: קטורת מה מכעיס אותך: שמשקרים שצבועים ש...מלא דברים... מה היא האיכות (כשרון, תכונה) הכי טובה שלך: אני אופטימית נהנת לעזור לאנשים וחברותית... האדם שעושה לך הכי טוב: חברים שלי...כולם... סגנון מוזיקה אהוב: רוק!!!! חדר אהוב בבית: הסלון..כי הוא פתוח כזה ואפשר ליראות את מה שיש בחוץ מקום אהוב בעולם: הגילבוע... מקצוע שנוא: מטמטיקה ותרבות.. מורה אהוב: בריט!! אוהב את בצפר?: את הקטע של הלימודים לא....... נרדם בשיעורים?: אוהו...מה שלא ישנים בלילה, ישנים בשיעור..... מעשן?: רק נרגילה ליפעמים נפגע (רגשית) בקלות?: לא ממש נותן מעצמך?:מסתומרת...? אוהב לפוצץ נייר בועות? כן...זה מעסיק... לועס דברים? לא כל הזמן... אוהב להתקלח?: לא... אוהב להתעטש?: כן! שונא כשנרדמת לך הרגל (או כל איבר אחר בגוף)?: ממש! אוהב לצחצח שיניים?: כן אכפת לך מאיכות הסביבה?: אכפת לי מאוד! קונה צרובים\\\\צורב?: מה פיתאום!!!לא תימצאו ב ארבעים ומשו דיסקים שלי דיסק אחד צרוב!! אוהב לנסוע או הולך ברגל?: ללכת ברגל חוסך כסף למשהו מיוחד?: חוסכת למתי שאני יצתרך ישן הרבה?: הלוואי!!... בתול?: מממ...כן.. נקשר לחפצים?:חחח....מאוד אוהב חולצות גזורות?: כן..זה בערך כל מה שיש לי בארון גופיות?: אין לי משו נגדם..אני פשוט לא לובשת אותם... אוהב לטייל?: ברור!! אוהב כפכפים?: כן לובש בוקסר?: כן! שמש או גשם?:
רוב הזמן - קר לך או חם לך?: חם..ניראה לי ילדותי?: כן...אבל לא במובן הרע...במובן של התפיסת עולם.. חולם בהקיץ?: המון!

7שילי7

New member
פרחי, ../images/Emo99.gif../images/Emo23.gif

פרחי, את באמת חייבת לספר לי איך היה אצל גביס... ובמיוחד למה......................למה את לובשת תחולצת מטאליקה שלו?!?!!? |שד"א גמני לבשתי חעחעחע| לגבי הסווצ'רט אני חושבת שהוא אצל גלי. וממתי, את מוכנה להגיד לי ממתי, את מעשנת נרגילה?! אני מגלה עליך דברים אפלים... את בטוחה שלא עשית סקס עם שדון או משו? ששתית בקבוד וודקה מלא אצל גביס? ש..... טוב אני יפסיק, אני לא רוצה לפרסם את כלללל הדברים האפלים שלך. ושקרנית, על פי השיר שלי, כולנו יודעים שאת לא בתולה. אנשים, לא להבהל, אנחנו בסדר. תודה ששאלתם.

למעלה