תפוז מתכנן להחליף את האתר

debby12

New member
מנהל
גם אני מקווה - לפי העדכון של מיכל

נראה שיעבירו את כולם. בכלל עם כל הקורונה המחורבנת הזו יש לי הרגשה שחלקים נכבדים מהחיים שלי נעלמו (לא יודעת אם לתמיד, אבל לגמרי לטווח הנראה לעין). אז אין צורך להוסיף מכאוב ... מצד שני הפורום הזה מאוד לא פעיל - אחרי שנסיונות לפתוח שרשורים לא ממש "תפסו" מזמינה את כולן לפתוח שרשורים בכיף. החיים שלי כאלה משעממים בימים אלה שמרגיש לי שאין לי מה לכתוב. אנחנו תחת lockdown של קורונה בתכלס כבר למעלה מ-3 חודשים - מאז ה-13 במרץ. ייאוש ביום שישי האחרון (שלשום) פתחו פה קצת - אבל עדיין הכל די סגור ומת

debby12

New member
מנהל
תפוז מתכנן להחליף את האתר

לידיעתכן - מעתיקה מפורום אחר בו מישהו הדביק את הידיעה הבאה מפורום "משוב". אם יש לכן הודעות היסטוריות שיקרות לליבכן - זה הזמן להוריד אותן למחשב שלכן. בקצב הזה, אני לא יודעת אם בכלל יהיו הודעות בפורום הזה באתר החדש.... בכל מקרה - מאחלת בריאות, אור ואהבה
צפיה ב-'הודעה חשובה'הודעה חשובההנהלת הפורומים04/06/2020 | 12:12120 גולשים יקרים, מערכת תפוז אנשים ששירתה אתכם בשני העשורים האחרונים מיושנת מאוד ולצערנו אין באפשרותנו להמשיך לתחזק אותה. מתוך רצון לנסות ולשמר חלקים מהאתר, אנו מנסים לפתח אתר חדש ומתכננים להעלות אותו בקרוב במקום האתר הנוכחי. אנו מתנצלים מראש על תקלות ככל שתהיינה כל עוד האתר הישן באוויר וממליצים לגבות תכנים אישיים. בברכה, הנהלת האתר

michal@gal

Active member
מנהל
מעבר לאתר החדשֻ

גולשים יקרים, בהמשך להודעות קודמות שפרסמנו, המערכת הטכנולוגית של תפוז אנשים אשר שימשה אתכם בשני העשורים האחרונים מיושנת מאוד ואינה ניתנת עוד להמשך תחזוקה. מתוך רצון לנסות ולשמר חלקים מהאתר, אנו פועלים להעלאת אתר חדש אשר יחליף את האתר הנוכחי. &nbsp באתר החדש של תפוז, מתוכננים להיות פורומים ובלוגים נבחרים בלבד. כל יתר המדורים באתר לרבות קומונות, HIT, עולמות, Flix וכיוב' לא יישמרו. &nbsp בימים אלו אנו מתחילים להעביר באופן מדורג את הפורומים למערכת החדשה במקביל לייבוא תכנים ישנים לתוך הפורומים. לאחר השלמת המעבר האתר הישן ירד מהאוויר ובמקומו יופיע האתר החדש. &nbsp מי שמבקש לשמר תכנים שפרסם באתר מתבקש לגבותם. &nbsp בברכה, הנהלת תפוז אנשים

debby12

New member
מנהל
מעניין - תודה. אולי אנחנו לא "פורום נבחר"

ואז נישאר על רצפת חדר העריכה.

michal@gal

Active member
מנהל
עדכון הנהלה 18/6/20

מצרפת לכן קצת מידע חשוב מהודעת הנהלה: &nbsp בכוונתנו להעביר את כל הפורומים (לרבות פורומים סגורים) ובוודאי אלו שמנוהלים ופעילים כולל תכני הארכיון שלהם. אנו פועלים כמיטב יכולתנו לייבא את ארכיון ההודעות אך לאור היקף התכנים והמורכבות בייבוא המחייב התמודדות עם בעיות בלתי צפויות על בסיס יומי, אין וודאות שנצליח לייבא את כל החומרים. תהליך יבוא החומרים צפוי להימשך בשבועות הקרובים במקביל למעבר לאתר החדש. &nbsp לאחר העברת הפורום למערכת החדשה, ייסגר לכתיבה הפורום במערכת הישנה ותופיע הודעה נעוצה המפנה את הגולשים לפורום החדש. &nbsp

למעלה