תפילת ישראל (תצלום של ציור עתיק) בכותל ......

תפילת ישראל (תצלום של ציור עתיק) בכותל ......

לפני כשבוע שיתפתי אתכם ב"מציאת" התמונה העתיקה של "תפילת ישראל בכותל" ללא נעלים. בסוף השבוע האחרון ערכתי ניסוי קטן והתפללתי יחפה וכמו כן עליתי מהכותל לרובע היהודי יחפה. המסקנה שלי ? מתקררים ומשתעלים. אנא - תגרבו גרביים . אני מקווה שלא הרבה מתפללים הלכו בעקבותי כי אני מפרסמת כאן תיקון. המסקנה שלי להתפלל יחפה היתה הגזמה. נראה לי שלהתפלל בגרביים - לפחות עד שרחבת הכותל תרוצף בשטיחים .... זה "הדבר האמיתי" . דרך אגב - מי זוכר את "הדמויות הכעוסות" שב"שקעים החשמליים" עליהם גם כן כתבתי? ובכן... כאן אין תיקונים ושינויים .... באופן מיידי אתם מתבקשים להדביק עם סלוטייפ פיסת נייר או להשתמש בסלוטייפ לא שקוף - בייחוד בייחוד בבתי הכנסת.... אל תגיד לא ידעתי - ופניה לרבנים הראשיים... תכתבו על זה לבתי הכנסת או תפרסמו ביוטיוב אמירה נגד "שקעים שאינם מכוסים" שעליהם מתבייתים .... " ש " (( תשאלו מקובלים )). ענין נוסף הוא התצלומים במקומות תפילה .... ( יהודים לא נוהגים להתפלל עם תמונות ).

"פינוי בית העלמין נווה-דקלים"....

אני מזכירה את הפרשה הזאת כדי שאף אחד לא ישכח ..... - הוחלט לפנות בית-עלמין כחלק מפינוי גוש קטיף .... בניגוד לרצון חלק מהמשפחות .... הסוגיה הגיעה לבג"ץ .... הדיון נקבע לבוקר הפינוי .... וכאן היתה "התחכמות" כלשהי והדיון "בוטל" (( עיסקת בחירות כלשהי?)) ובית העלמין פונה .

למעלה