תפקידי מנהלת הפורום

תפקידי מנהלת הפורום

לאנבלה ולתקווה וכן לכל מי שמבקש או מבקשת לקבל הבהרות בהודעת הפתיחה שלנו ציינו את הסיבות שהביאו אותנו לפתוח את הפורום הזה. ישנן דרכים שונות לנהל פורום ובכל אחת מהן ישנן מגבלות וישנן יתרונות. אני שמחה מאד לקבל את ההתיחסות שלכן - אני לא חושבת שצריך לזה אומץ - אלא רצון אמיתי לתרום ולעזור כל אחד כיכולתו על מנת שנוכל כולנו יחד להפיק את המירב מפורום זה. הפורום לא נועד - לפחות לא מזווית הראיה של איגוד מרכזי סיוע בישראל - לשמש כשאלות ותשובות של הפונים למרכזי הסיוע. הפורום נועד לכל מי שמרגיש או מרגישה צורך לדבר ולהתבטא בכל מה שקשור בתחום של תקיפה מינית - כמובן תוך שמירה מירבית של כבוד לזולת ופרטיותו. אין כאן כוונה לסייע או לעזור באופן ספציפי למי שזקוק למרכזי הסיוע - לכן אני תמיד חוזרת ומדגישה את הנקודה הזאת ואת ההצעה שלי לפנות אלינו טלפונית לתאום פגישה ולקבל סיוע והכוונה מקצועיים ומותאמים לכל אחד ואחת. אני בהחלט מודעת לכך שלעיתים קשה מאד לדבר בטלפון או אפילו לעשות את הצעד הראשון לדבר איתנו על הנושא וזה בדיוק המקום של כל מי שנכנס ולוקח חלק בפורום לעודד ולעזור להגיע למקום הטוב ביותר עבור כל אחד וכל אחת לקבל סיוע ועזרה. לא כל אחד שלוקח חלק בפורום רוצה לשמוע תשובה ממני - אין לי מנדט על חוכמה או פתרון אידאלי ולכן כל אחד ואחת שמרגיש ומרגישה שהם יכולים לעזור מוזמן ומבורך לעשות זאת. אני עצמי מגבילה את התגובות שלי למה שאני יכולה במסגרת השרות הזה של האינטרנט - ולכן לעיתים נדמה כי המילים שבהן אני משתמשת הן קרות ולא חמות - אותה מילה יכולה בעיני אחד להראות קרה בעוד שהשני יראה אותה חמה. הקיף הפעילות בפורום היא תוצאה ישירה של מספר האנשים אשר יוכלו להתבטא בו ללא כל קשר למנהלת הפורום - שהרי העיקר הוא האנשים והנשים הפונים לפורום ולא מי שמנהל אותו . בכל אופן אני מאד מודה לכן על ההתעניינות ועל הערות - אני חושבת שהן תורמות מאד לפורום אשמח לקבל הערות והארות בנושאים האלה. אני מקווה שיותר ויותר אנשים ונשים ימצאו עניין בפורום הזה ויבעו את עצמם בו. שבוע טוב מלי פישמן

-Shay20-

New member
פשוט, אבל פשוט - לא נכון

שלום. זה פשוט לא נכון, ואין דרך לנסח את זה אחרת. עברתי כאן על ההודעות, גולש קבוע בפורומים המקבילים ביואל ובנענע ואין, אין אפס - זה פשוט לא נכון. קודם כל, ``הטכנולוגיה הזה`` או איך שלא ציינת את זה, זה לא מדע טילים. האינטרנט הוא כבר מזמן לא רק ``הדבר הזה`` - האינטרנט הוא אמצע התקשורת והמלל החזק ביותר קיים כיום, בטח ובטח ליצירת קהילויות וירטואליות, ובמקרים מסוימים גם באחד-על-אחד עדיף על טלפון. זה שאת לא מסתדרת עם זה או ממעיטה בערך של זה לא עושה את זה לנכון. דבר שני, אני לא יודע מה עם אחרים, אבל באופן אישי-שלי, וגם זה של בת זוגתי שנכנסה לכאן, את משדרת קרירות. בשביל לתת לאנשים הרגשה נוכה, בעיקר בנושא הזה, הכל כך כואב, כל כך רגיש, את צריכה לפגין ולהראות קצת יותר אמפטיה. הרבה יותר רגישות. לא, את לא יכולה להגביל את עצמך דווקא במה לעסוק ו``זה לא יכול להיות טיפול``. את לא יכולה להגיד לכל בחורה שניה כאן לטלפן לייעוץ חיצוני ולא, את לא יכולה להשאיר בחורות שהשאירו שאלות תלויות לשבועות אם לא יותר. המלל שלך קפוא מדי, הרגש שלך לא נראה בכלל, ואת דיי בטוחה שמה שקורה כאן זה בסדר. אז זהו. שלא. אני לא רוצה להיות תוקפני. אני לא רוצה לפגוע. אבל זה שאת בתפקיד מסוים במקום אחר לא אומר שאת מתאימה, בהכרח, גם לנהל פורום שכזה. לא אם לא מבינה מה המשמעות, לא אם את לא יודעת להשתמש במילים ודווקא כן להראות רגש, לא אם את לא מבינה שזה לא אינטרנט אלא קהילה אמיתית לכל דבר. לפחות לחלק מהאנשים. וחבל. חבל כי היה יכול להיות אחרת. כל כך אחרת. תסכלי ביואל. תסתכלי בנענע. יש סיבה למיעוט המבקרים/ות כאן. והסיבה היא לא הם.

תקוה

New member
לך אל הנמלה עצל....

שי, אני בהחלט מסכימה עם כך מה שכתבת. ישר כוח. אין פתרון חד משמעי (או בכלל) לבעיות שלי כנפגעת פגיעה מינית, וזה לא מה שביקשתי. אם היו פתרונות סביר להניח שאני ועוד רבים לא היינו בכלל מגיעים לפורומים העוסקים בנושאים כל-כך מורכבים וכל-כך רגישים. הלוואי שהיתה נוסחת פלא אשר בעזרתה אפשר היה ללחוץ על כמה כפתורים ולהגיד: ``תקוה, פתרנו את הבעיות שלך. את עכשיו בריאה ויכולה להמשיך בחיים נורמליים``. תאמיני לי שהייתי עושה שמיניות באויר אם זה היה מפסיק לי את הסיוטים ואת הזכרונות. אך אני לא מחשב. אין לי ``פתרון`` ואני לא מגיעה עם ספר הוראות... יש לי עוד הרבה מה לכתוב בנדון, אך איני רוצה לבוא בטענות והתקפות כי זה לא יביא לשום תועלת. מלי, אני מקווה שתוכלי לבקר באתרים ובפרומים בעיקר העוסקים בנושאים דומים. כמו ששי הזכיר יש את הפורום של נענע ויואל ויש גם פורום מאוד פעיל בקהילה של IOL. אני בתקוה שתוכלי ללמוד מאותן קהילות, לראות כמה הן תומכות בחבריה ללא מחויבות וללא התחיבות. אני מקווה שתראי את היחסים שנוצרו ונוצרים בין המשתתפים השונים, ממש אחוות אחים. אף אחד אינו איש מקצוע, הם פשוט אנשים רגישים שסבלו וסובלים והיודעים להקשיב ולתת כתף לבכות כשצריכים. לפעמים כל שצריך היא מילה חמה או חיבוק חם, גם אם זה וירטואלי

moran-b

New member
תקווה ושי

אתם כנראה חדשים כאן כי הייתה כאן תקופה שזה בדיוק מה שהיה. אני הייתי כותבת כאן קבוע במשך הרבה הרבה זמן ותקווה כל מה שאמרת בחלק הראשון של ההודעה שלך - נכון ותקף לגביי בדיוק מוחלט. יצרנו כאן קבוצת תמיכה די טובה ודי רצינית והם מה שהציל אותי. לא ריפאו אותי. אבל בהחלט הצילו אותי. לפני זמן מה נמחקו יותר מחצי מההודעות שהיו כאן וכל ההודעות שלי נמחקו ולכן מה שאתם שניכם רואים כרגע זה לא באמת מה שהיה. אנשים לא ננזחו כאן. הבנות כאן לא נותרו בלי תשובות או בלי ניחומים - כל אחד עשה מה שהוא יכל לעשות ונתן מה שהוא יכל לתת. וכן גם מלי נתנה את מה שהיא יכלה. ואם זה אומר רק להפנות ל1202 אז זה מה שזה אומר. לזכותה ייאמר שהתפקיד שלה לא קל ואתם לא יכולים לשפוט אדם אלא אם כן אתם עומדים בנעליו. וזה ממש קל להעביר ביקורת. אני לא מאשימה אתכם בשום דבר רק בגלל הסיבה שרוב ההודעות נמחקו מהפורום ואין לכם את כל התמונה אלא רק מה שיש עכשיו. נכון - כולם עזבו. כולל אני. ועזבתי בגלל שהחיים שלי עלו על הכיוון הנכון. התחלתי לטפל בבעיות שלי. וזה לא מהר וזה לא ייסתדר באופן מוחלט ושלם וגם לא בזמן הקרוב. אבל זה ייסתדר. ויהיה בסדר. והחיים שלי יהיו טובים. ואני מקווה שכל מי שהפסיקה לכתוב או הפסיק לכתוב - עשה זאת מהסיבות האלו. ובבקשה שי ותקווה אל תחמירו בשיפוטכם. בתקווה לחיים טובים ומאושרים יותר. מורן.

למעלה