תפריט יומי.. עזרה.. אני מגזים?

Ambitionz

New member
תפריט יומי.. עזרה.. אני מגזים?

אני רוצה לכתוב כאן את התפריט היומי שלי, פחות או יותר, כדי לדעת אם הוא נשמע בסדר, אם כדאי לי להפחית במשהו, אם הוא נשמע סביר בכלל... הנתונית האישיים שלי הם: גיל 20, גובה 1.83, משקל 174. אז ככה, זה מה שאני אוכל פחות או יותר: 80 גרם בערך של ברנפלקס (בלי חלב..), בעיקר בבוקר, אבל גם מנשנש לאורך כל היום (בגלל זה הכמות הגדולה). חטיף דגנים אחד. כוס קפה עם חלב. צהריים: סלט (מלפפון, עגבניה, גזר, פלפל אדום, כרוב, זעתר) 250 גרם חזה עוף (לפחות) מנת אורז/פתיתים/חצי פיתה/לחמניה ובגלל החורף גם יוצא לי לאכול איזה מנת מרק עם אפונה בטטות וכל מני כאלה כל יום כמעט... ערב: קופסת טונה, סלט, חצי קופסת קוטג', 2 פרוסות לחם. נשנושים לאורך כל היום (כן, זה פחות או יותר קבוע): 3 תפוחים, אפרסמון, תפוז 5 עוגיות מלוחות, העגולות האלה.. 5 ופלים של שוקולד/אגוזים כוס של משקה קל מתוק בין הצהריים לערב, 4 פעמים בשבוע בערך אני גם עושה קצת ספורט, משקולות, שכיבות סמיכה, וריצה של חצי שעה, אבל התפריט נשאר דומה בערך כל יום. כדאי לי להוריד משהו? אולי להוסיף משהו..? זה תפריט סביר בכלל, או מוגזם? זה הפורום המתאים בכלל?

MidNight Flame

New member
איכשהו נראה לי שטעית קצת והמשקל שלך

הוא לא 174. בכל מקרה, קטגוריית הנשנושים שלך עשירה מאוד, עשירה מידי.

Ambitionz

New member
אופס חח.. משקל 74 קילו. אז גם

הפירות זה מוגזם? או שאת זה אפשר להשאיר ורצוי את השאר להוריד (בכל מקרה את השאר רצוי להוריד)... ומבחינת ארוחות, הם בסדר?

למעלה