תפתחו ערוץ 1

hero D

New member
תפתחו ערוץ 1

היא מופיעה שם בתוכנית האירוח הזו

../images/Emo41.gifמאיה עכשיו בערוץ 11../images/Emo41.gif

בתכנית "שירה בשידור" עם יוני רועה .

shoniron

New member
שוב פעם היא לא הופיעה לבד???

אני לא מאמין, פשוט לא מאמין כשראיתי את מאיה מופיעה שוב עם עוד זמרים בתכנית של יוני רועה בערוץ 1, כל כך רציתי לראות אותה מופיעה לבד ופתאום דוחפים לי את אבי טולדנו לשיר איתה (אני לא שונא אותך אבי, באמת...), איזה באסה! ההופעות אצל יאיר לפיד ויוני רועה נראו כמו חזרה גנרלית לפסטיגל! תניחו לה להופיע לבד כבר, היא ילדה גדולה! עכשיו יצפאן יצא לחופשה בדיוק כשהתקליט יוצא ואיזה תכנית רצינית תארח אותה חוץ ממנו?, אני מאשים את האמרגנים שחושבים כנראה שמאיה היא כמו מרגלית צנעני או שרית חדד במקום לשווק אותה כזמרת בסגנון ריטה או משהו בסגנון, זה זלזול במאיה ובדרכה האמנותית, זהו!

../images/Emo45.gifאחלה תכנית הייתה בערוץ 11../images/Emo45.gif

יוני רועה הזכיר פעמיים את הדיסק שעומד לצאת למאיה , "סיפור מכור" , ביום ראשון הקרוב , אני לא ראיתי בערך שענת המתוקה (
) כתבה על כך כאן ...אז לא יודע מה היה לפני כן... היא שרה יחד עם אבי טולדנו את השיר "זוהי יפו" והיא נשמעה כרגיל מדהים
, כמובן שהם שרו את זה בחי
. אגב, כמו כן התראחה שירלי צפרי ואורלי משה שליוותה ב2003 את ליאור נרקיס באירוויזיון.

גם אני אהבתי ... ../images/Emo6.gif../images/Emo45.gif

איזה קל מדהים יש לה והיא שרה מדהים אתמול בתכנית והיא גם נראית פיצוץ . . .

hero D

New member
אני ראיתי את ההתחלה..

והיא שרה לבדה את "חי" של עפרה חזה..חחחחח כזה מצחיק שאמא שלי רגילה כבר לשטויות שלי עם דנה אינטרנשיונל, אז שהיא ראתה את מאיה והיא יודעת שאני מתה עליה, כל הבית פה היה צעקות:"ענת...ענת..." כולה בהיסטריה שאני לא יפספס אותה...חחחח

למעלה