תפתחו תהודעה... פליז..

תפתחו תהודעה... פליז..

היי כולם מה קורה
טוב אני יודעת וגם מקווה שיותר טוב משלי...... יש ל חום וכואב לי הגרון
אבל אני חדשה פה ואני מקווה שממש כיף כאן
תשרשרו הודעות

נשמה שלי יותר גרועה מימך למה כי לי

יש לי דלקת ראות וכל שניה אני מישתעלת ואני בקושי יכולה לינשום אז תאמיני לי גרון כואב זה כלום לעומת דלקת ראות למרות שגם זה ממש מבאס....

keton13

New member
תרגישי טוב

ואם המורה לאנגלית שואלת אותך במה חלית ואת חייבת לענות באנגלית אז תגידי לה: pneumonoultramicroscopicsilicovolcanoconiosis

keton13

New member
ת'אמת

זה לא בדיוק דלקת ריאות זה אומר מחלת ריאות ודלקת ריאות נכנס להכללה הזאת :) אבל בשביל להפחיד את המורה שתגיד את זה חחחחחח (זאת המילה הכי ארוכה באנגלית והיא אמיתית...תבדקו במילון רציני)

keton13

New member
רציני ביותר

זה נכון קל להגיד את המילה(אחרי אימונים רבים חחח) אחרי שמפרקים אותה וגם אחרי שזוכרים אותה-אחרי שעה שוכחים חחחחחח תבדקו במילון,נשבע לכם חחחחח

JustME79

New member
הנה!!

יש 2 חלקים לתמונה כי לא הצלחתי לצלם עם המצלמה הדפוקה הזו...אם הדיגיטלית הייתה אצלי עכשיו זו הייתה תמונה נורמלית
הנה המילה באנגלית:

keton13

New member
איי איי

אני אמרתי מחלת ריאות :) תבדקי את זה חחח בכל מקרה זה יותר כיף להגיד את זה כולם לא מבינים מאיפה זה נפל עליהם והמורה לאנגלית 100% לא מכירה את המילה אז זה מבייש אותה חחחח

JustME79

New member
נו מה אני נראת לך?../images/Emo2.gif

תחפש אתהה!! חיפשתי לפי האותיות הראשונות של ה"מילה" הזו שרשמת לנו! וזה כל מה שזה מצא...
שיר.

keton13

New member
חחח אין את זה במילונים "רגילים"

יש לי מילון עם כמה כרכים של אנגלי אנגלי,שמה יש... אין לי כוח לצלם חחח

JustME79

New member
חחחחחחחחחחחחחח יאא איזה פתטית.

קרעתם אותי שניכם חחחחחח...... נראה לי שהדלקת ריאות השפיעה לך גם על השכל
תרגישי טוב מאמי...

אמאאאאאאאאא

אל תתווכחו עם הילד... הוא פשוט מ-פ-ח-י-ד כפרה עליווווווווווווווווווווווווווווווו מואההההההההה הבנאדם אלוף....חכם...אין מה להגיד...

אני מקווה שתרגישי טוב

אני מקווה שתרגישי טוב
וגם אני משתעלת..... אני כל הזמן משתעלת שיעול מעצבן כזה... טוב החלמה מהירה

גם לי יש דלקות גרון ואני כמו מתה פה

אוףףףףףףףףףףףףףףףף!!!!!משעמם בבית כל-כך!!!וכואב לי הגרוןןן... חחחח אחי הקטןאבא שליואני חולים בדלקת גרון....אמא שלי כמומ אחות פה...חחחחחח...

למעלה