תצ`מעו-אני -מ-כ-ו-ר-ה-!

2B LoOnY

New member
תצ`מעו-אני -מ-כ-ו-ר-ה-!

הייתי פה בפורום יומיים לא רצופים היום הראשון היה לפני שבוע- ואז רשמתי הודעה אחת היום השני הוא היום עכשיו, לכו לתחתית הדף ותראו שם כמה הודעות רשמתי- למי שהתעצל- אוקיי... בואו נעשה חשבון פשוט (באמת פשוט-ילד בכיתה א` יוכל לעשות אותו) אני רוצה לדעת כמה הועות רשמתי היום- זאת אומרת 1-18 אהא... התשובה היא 17 17 הודעות רשמתי פה היום, וזו עוד אחת, זאת אומרת 18 הודעות, רק בפורום הזה נו-מכורה או לא????? לא לשכוח שגם הספקתי לבדוק דואר איזה שלוש פעמים, לגלוש בכמה אתרים, להיות באייסי, להיות בפורומים אחרים, לשחק משחקי אונליין ולבנות אתר וגם חוצמזה-ללכת לרופא, ללכת לבית מרקחת, ללכת לסופר, להכין (ולגמור תוך יום אחד) עבודה בספרות, לראות טלויזיה, לדבר בטלפון, ולהיות איזה שעתיים אצל חברה יום עמוס- הלא כן?! באהבה- לוני-המחורפנת מרוב מטלות היום נ.ב-אני גאה בעצמי בגלל שאחרי שחודש שלם הבטחתי לעצמי שאני אסדר את הארון ולא עשיתי כן, חשבתי שזה ימשך לפחות עוד חצי שנה עד שאני באמת אסדר אותו,היום לקחתי את עצמי בידיים וסידרתי אותו!!! אז בא ביי ויום נעים, מנסה (רק מנסה לבינתיים) להגמל-ולכן לפחות היום אני לא אשאיר פה עוד הודעות. נ.ב.מ- (נזכרת בעוד משהו) שמתם לב לזה שזה הפורום שמתמלא הכי מהר? (אהםםםם... מעניין למה... אולי בגלל שזה פורום של אנשים שכל החיים שלהם נכנסים לאינטרטר???) אז זהו, והפעם באמת ביי לוני- המחורפנת בעלת מלאי הסוגריימים וה.נ.ב.תים הגדול

ליאור...

New member
אני גאה בך! H-)

גם אני יום שבת אחד(למעשה שבת שעברה)שמתי לב למצב החדר שלי(מבולגן ביותר). ו...לקחתי את עצמי בידים והתחלתי לסדר את המגירות ולשנות אותו טיפ טיפה... כמובן שבין לבין, קפצתי פה ושם לכמה פורמים,אכלתי,ושיחקתי לי קצת בסוליטר, בגלל שלא יכולתי לעזוב אותו לבד בלי לעשות משהו... ו..סופסוף המגירות מסודרןת, ולהפתעתי, המגירות שוב מבולגנות היום...ולמה? חיפשתי עט כדי לכתוב מס` איי סי קיו של ידיד... סו, אני נורא גאה בך...שעשית את כל זה מאז שאני מכורה אני לא זזה מהחדר שלי...למרות שהיום היה שונה

2B LoOnY

New member
אה גם את סולטיירית נאמנה?

אני משחקת מלא אבל מלא סוליטייר עכביש (זה שיש בוינדווס מי) בזמן שאני גולשת- במקביל עם הגלישה אם לוקח לדף הרבה זמן לעלות בינתיים אני על הסוליטייר

ליאור...

New member
איך אפשר שלא? :cool:

עם המודם שלי(28k)אני לא אוכל בלי סוליטר עכביש...עד שהדפים נטענים,אני מסיימת כמה משחקים...ואם לא שומרת וממשיכה

2B LoOnY

New member
אוףףףףף

אני רושמת את ההודעה הזאת כבר שלוש פעמים וזה מתחיל לעצבן!!! בקיצר הנה תמונה חמודה- הקשר שבין תפוז לסוליטייר עכביש ואם היה לי ממיר של תמונת BMP לJPG אז התמונה הייתה יכולה להיות הרבה יותר גדולה ומגנובה (בתוספת הכותרת: ``איך שווה``) אז תדמייני/ו שרשום שם -א-י-ך- -ש-ו-ו-ה- לוני- מכורה למחשבים

ליאור...

New member
אין בעיה...! :)

להעביר תמונות BMB ל-JPG זה די פשוט-שאת שומרת את הקובץ-לדוגמא, בשם ``ליאור`` את כותבת lior.jpg תסתכלי איך עושים את זה בתמונה המצורפת... ודרך אגב-התמונה הזאת פשוט מתוקה...

ליאור...

New member
וכמובן התמונה...

ואם תשימי לב תראי גם את חלון האפשרויות למטה בתמונה, תשני גם את האפשרות ל-JPG ו...עוד משהו, התמונה הזאת היא ב-GIF כי היא שקלה יותר מ-100kb, וגם התמונה איבדה את איכות הצבע שלה... ואם אני מבלבלת אותך-אני מצטערת...

2B LoOnY

New member
תודה

אני יודעת איך משנים קבצים (למען האמת אני עושה את זה די הרבה-אני משנה קבצי txt לקבצי html וכ`ו), אבל... באג באג באגגגגגגגגגגג של וינדווס... יש לי בעיונת קטנטונת-יותר נכון היתה- הצלחתי איכשהו לסדר אותה. תודה רבה על העזרה בכל אופן ו... יש לך מושג למה עכשיו אחרי ששיניתי את התמונה לjpg היא עדיין נשארה אותו גודל? היא היתה אמורה לאבד איכות-אך לאבד גם נפח-ולרות שהיא jpg (וזה בדוק) היא לא איבדה לא את זה ולא את זה.

e-magine

New member
לוני חומד, תעשי לי טובה

בעיות כאלה תפני לפורומים המקצועיים המתאימים, יש פה בתפוז פורום בוני אתרים, פורום מחשבים ואינטרנט וכו. כרגע אני לא מוחק, אבל להבא, אנא, זה לא המקום.

למעלה