תקלוט ג'יירוק- הפרטים הרשמיים!

SaikoStar

New member
תקלוט ג'יירוק- הפרטים הרשמיים!

אוקי... אז זה סגור... ויש לנו פרטים רשמיים: התקלוט יהיה ב-4 למרץ, בין השעות 20:00 ל-00:00. הרחבה תעוצב בהשראה יפנית ויהיה גם דוכן סושי. בתקלוט עצמו תהיה גם הקרנה של חלקים מהופעות של להקות ג'יירוק (ואני מדגישה גם!!! כי זה לא יהיה כל ואפילו לא חצי מהתקלוט). אני רוצה להדגיש זה תקלוט שהוא חלק מפסטיבל (חלק נורא קטן) זו לא מסיבה שלמה, והכי חשוב- זה תקלוט ג'יירוק(!!!!) ורק ג'יירוק לא יהיו סגנונות אחרים במוסיקה היפנית. פרטים על המסיבה יש בכתובת הנילוות וצירפתי תמונה של החלק האחורי של הפלייר. מכירת הכרטיסים כבר החלה...

SaikoStar

New member
אופס... שכחתי לצרף את הקובץ

טוב נו לא נורא... יש הכל בלינק...

innocence

New member
אבל איך אני מגיעה לפרטים?

לא הצלחתי להבין בכלל איפה אני נמצאת.. לחצתי על כל מיני דברים וזה הוביל אותי לדברים לא קשורים בכלל..:\

oracle

New member
בדיוק מה שרציתי לכתוב~

אני לא מצליחה להבין מי נגד מי במיי ספייס הזה... =/

oracle

New member
מה שזה אומר זה

שמ-20:00 עד 24:00 כ-ל הפלייליסט יהיה ג'יירוק? ואם כן, יש מצב לדעת בערך מהו? |פאפי-פייס|

MiirenaMizer

New member
לא נראה לי שאפילו אנחנו יודעים

אבל בטוח יהיה דירו, מאליס מיזר וכאלה. פעם שעברה היה דירו, מאליס ופנטסמגוריה לפי מה שאני זוכרת... רק שלא ידעתי על זה אז הייתי ברחבה השנייה -.-

MiirenaMizer

New member
אמממ

בקשר למקום אז זה במוסד ליד הבארבי... שזה אמממ קיבוץ גלויות משהו XD נמנמ.

sonaku

New member
איכס במוסד? בטח אימואים יבואו @@;

וירקדו איתנו ואנחנו נהיה כזה WTF כאילו. פוי. לא יכלו למצוא מועדון נורמלי? >.>

MiirenaMizer

New member
לא יודעת

לא הייתי שם אף פעם... וחוצמזה אם ירקדו איתנו אימואים אז נרביץ להם והם יפרצו בבכי וילכו.

innocence

New member
אבל.. אבל.. אבל..

אני לא מבינה! מישהו מוכן להאיר את עיניי ולהסביר לי מה כתוב שם, או לפחות איפה?

MiirenaMizer

New member
לה לה לה

תקלוט ג'יירוק במסיבה, 4 למרץ בין השעות 20:00 ל0:00. במוסד, ליד הבארבי. פרטים נוספים יינתנו בהמשך, כמו שכתוב על הפלייר.

למעלה