תקראו בlocal!!! ולד הודח מיו"ר המטה

תקראו בlocal!!! ולד הודח מיו"ר המטה

תקראו בlocal איך "קדימה הדיחה את ולד ומינתה מישהו אחר!!! www.local.co.il/kfar-saba מא אתם אומרים על מי שמונה במקומו?

ba r2 0 1 0

New member
כן.... יעקב אוחיון מונה....!

חחח עוד אחד שהצטרף ל"קדימה" בשביל הקידום הפוליטי העצמי שלו, רק שהוא אכל אותה! חחח (דיברתי על ולד אם לא הבנתם...). מסכן.... עכשיו הוא גם לא יכול לחזור ל"עבודה"! אני לא מכיר כל כך טוב את קובי אוחיון.... חוץ מזה ששלשום דיברתי איתו לדקה... חח היה חידון עירוני לבתי הספר היסודיים בנושא זה"ב ואח שלי היה הנציג של "סורקיס" (והוא זכה מקום שלישי! באופניים! כבוד!)... אז גם סבא וסבתא שלי באו לראות והוא חשב ששסבתא שלי היא אמא שלנו וככה הם התחילו לדבר.... הוא שאל איפה אנחנו לומדים אז האחים שלי אמרו סורקיס ואני אמרתי בר-לב.... ואז הוא אמר לי כזה: "אהה אז יש לך הרבה ללכת ממתחם סורקיס לבר לב..." אז אמרתי לו כן... וכל כך רציתי להגיד לו אז למה לעזאזל אתה לא נותן לנו כרטיסיות?!?!?! חחחח אני מצטער על זה שלא אמרתי לו בסוף....

מכירה אישית את יעקב אוחיון

מאחלת לו הרבה בהצלחה. למרות ששינוי כבר דאגה להוכיח שהריצה אחרי מפלגה שנראת מאוד מבטיחה בהתחלה עלולה להניב תוצאות שליליות.

ba r2 0 1 0

New member
חחחח האמת שאותי זה מצחיק....! דרך

אגב.... היום פגשתי את יהודה בן חמו פעם שלישית השבוע...... חחח סתם אם זה מעניין אתכם....
והוא הביא לי גלידה! (פעם שלישית-גלידה!)

למעלה