תקשיבו אנשים...

תקשיבו אנשים...

חשבתי על זה,למי מביניכם שלא ראה, יש מתכונות לדוגמא במתמטיקה בגלריות של הפורום... בכלל יש שם הרבה חומר מועיל,המיוחד בספרות אם שמרו את מה שהעלו לפה לפני שנה.אולי גם בפיזיקה יש משהו. דבר אחר-חשבתי על משהו שיעורר קצת את הפורום בנושא החברתי... זה משהו שעושים בהברבה פורומים אחרים וכבר עשו כאן פעם או פעמיים בעבר. אני מדבר על שירשור תמונות! רק אם אתם רוצים כמובן... היה פה כזה שירשור בעבר והוא היה הצלחה די גדולה,עד היום יש פה את התמונות של הרבה אנשים שהיו פה פעילים יותר ופחות עד לפני שנה לערך. גם תמונה שלי נמצאת שם(אם כי לא רחת טובה
). אז מה אתם אומרים? רועי.

בקשר לתמונות- אני בעד../images/Emo70.gif

תמונה שלי לא תזכו לראות, אבל אני אשמח לראות את האנשים (ובעיקר הנשים
) שמאחורי הניקים....

פבפ

New member
אני מרים את הכפפה

הנה תמונה שלי מהמשלחת לפולין (כיתה י"א). מצטער על האיכות, אני צריך ללכת לסרוק אחת יותר טובה בספריית בית הספר.

פבפ

New member
ראשון לציון

גימנסיה ריאלית או שאולי ראית אותי בחידון התנך שנה שעברה.

nosa85

New member
אני בעד../images/Emo70.gif למרות ש..

גם את התמונה שלי לא אוסיף, כי אני לא מעלה תמונות בפורמט רגיל לרשת, אם אפשר להוסיף פלאש אני בפנים.. אם לא, אשמח לראות את האחרים

Fingertip

New member
אין בעיה...

אם רק תשאיל לי מצלמה דיגיטלית. אם לא, אז תאלץ להסתפק בתמונה שיש אצלי בכרטיס האישי (שנלקחה ביריד התקשורת השנתי ממכשיר סלולרי) אהד.

pallidfool

New member
אני יכול לצלם אותך

במפגש הבא של פונ' מרוכבות במצלמה הדיגיטלית שלי
מה? להעלות את התמונה שלי? אה... אההה.... אממ.... אין לי מצלמה. כן. זהו.

Fingertip

New member
הבא אותה בבקשה../images/Emo70.gif

לא תזיק לי תמונה עדכנית עם החולצה של אינפי 3... אהד.

תקפוץ!

כל כך היה ברור שאף אחד לא יעלה תמונה. אנחנו ממש צפויים
כל הכבוד לשלומי, אני גאה בך. ולי אין בעיה להעלות תמונה... רק שיש לי תמונות ישנות.. מה זה שווה? בדיוק לפני יומיים סרקתי למחשב תמונות ממסיבת ההפתעה שעשו לי בגיל 12

נו בחייכם...

אל תביישו את הפירמה
לא יכול להיות ששנה שעברה לכולם הייתה דרך להעלות תמונה ועכשיו לאף אחד אין...אין לא יכולים,יש לא רוצים. גם לי שנה שעברה לא הייתה מצלמה דיגיטלית,אז הלכתי לחבר עם תמונת פספורט והוא סרק לי אותה לאינטרנט ושלח לי את הקובץ לאייסיקיו. בקיצור,אתם יכולים,אז יאללה! פייד!

למעלה