תקשיבו יש לי בעיה קטנה

SiM GirL

New member
תקשיבו יש לי בעיה קטנה../images/Emo132.gif

זה קצת קשור להודעה הקודמת שלי, אבל בבקשה אל תתנפלו עליי לא עשיתי לאפחד כלום אז...: בכיתה שלי יש ילדה אחת שאני חושבת שהיא נחמדה קוראים לה אורטל אבל הכיתה קוראת לה אורי... היא מקובלת בהכרח, בעצם נראה לי ה'קלוזאפית' של מלכת הכיתה אליס (אליסון שם אמיתי)... אז אליסון ואורי חברות טובות מכיתה ו' כשרק אליסון באה לכיתה מאמריקה, ועד אז אני הייתי חברה של בר (ילדה אחת מעצבנת מאוד שהייתי חברה טובה שלי ומאז נעשתה כלבה) ואורי. אז החלטנו לעשות מסיבת פיג'מות, אני אורי ואליסון לתאריך ה-27.2 שזה אתמול ואנחנו קבענו בהתחלה שזה יהיה ב-1.3 כשתהיה השביתה הארצית מחר... אז בקיצור הן לא עידכנו אותי שהמסיבה תהיה ב-27.2 בכוונה והיום באתי לבצפר וגיליתי שהן מנסות לעשות עליי חרם, שאלתי למה והן לא דיברו אליי, עושה רושם כאילו החרם בפעולה.... אבל כל הכיתה לא משתפת איתן פעולה וחושבת שזה סתם חרא לעשות חרם בלי סיבה, אבל אולי הכיתה תעשה חרם על בר המעצבנת..... ובגלל זה לדעתי אורי היא השפוטה של ליסליס (אליסון) כי היא נגררת אחריה, וזה מאוד העליב אותי שהיא נגררה אחריה בצורה כזאת...... ואני לא יודעת מה לעשות - לעשות חרם על שתיהן, לעשות חרם על בר, להתעלם, או לנסות ללקק את התחת שלהן ולבקש להפסיק עם החרם, לדבר איתן ולשקם את הידידות בינינו? תודה!

את רואה!!

למה המחשבה הראשונה שלך זה חרם? באמת,בלי להעליב! אבל למה? למה חרם? זה לא יעשה אותך פטורה מחרם! הגלגל מתהפך!

SiM GirL

New member
???

לא אמרתי שאני רוצה לעשות חרם, אמרתי שהכיתה במהלך אם לבחור או לא חרם

SiM GirL

New member
נכון

כי הכיתה כבר זורמת עם זה אז אני שואלת אם כדאי לי לזרום עם הכיתה או שלא

הדרוש13

New member
תתעלמי!!

ותימצאי לך חברות חדשות....שום דבר אחר לא יעזור..הן לא חברות אמיתיות וחבל שתיהי חברה שלהן...כי גם אם תשלימו בסופו של דבר שוב יקרה מצב דומה ואת תידפקי!! אז תימצאי לי חברות חדות!

yuviz

New member
למה את קוראת לאליסון הזו

בשמות חיבה אם היא כלבה ומנסה לעשות עלייך חרם?

יובל?

את לא בבצפר? אני הלכתי כי לא הרגשתי טוב... יש לי כאב בטן ובחילות..... ומה איתך?

yuviz

New member
אופסס.. היא מנסה לעשות על בר

חרם?? אבל לא אמרת שבהתחלה הן ניסו לעשות עליך חרם? ועל בר המעצבנת??

yuviz

New member
מסכנה!!

התבטלה השעה השביעית כי ילנה צריכה לנסוע לטכניון!!

יופי...

רק לא הגבת למקום הנכון... חחח, לא משנה! אוף, עכשיו הקאתי! אני שונאת להיות חולה... בעעעעע ולילך עשתה את המבחן? ילנה בדקה לה? את יודעת כמה היא קיבלה?

???

לילך עשתה את המבחן? ילנה בדקה לה? את יודעת כמה היא קיבלה? אני חייבת לדעת אם היא קיבלה יותר ממני... (זאת הייתה מן התערבות... חחח)

yuviz

New member
אמממממ.. אויי מסכנה תהיי בריאה

היא עשתה והיא לא בדקה לה.. את מקיאה ואת כבר לא לוקחת את זה קשה.. אני מזה נכנסת לפאניקה שאני מקיאה.. בעעעע

חחח, זוכרת בטכניון?

ואני לא מסכנה.... אני אקח את זה בסבבה, כי כשאני מקיאה אז כל החיידקים הפיחסים יוצאים ממני! תחשבי על זה ככה גם את! חחח

למעלה