תקשיבו לזה:

RasArbel

New member
תקשיבו לזה:

לפעמים לא מתחשק לי להמליץ על אומן אחד או סגנון אחד.. אז הנה כמה טיונים, בלי הרבה קשר בינהם (חוץ מהעובדה שהם כולם ממש ממש טובים): 1.emperor של ky-mani מארלי. כן שמעתם נכון... ky-mani. מתוך אלבומו החדש שנקרא milestone והוא מומלץ לחובבי המשפחה אבל לא רק. כולם מדברים על דמיאן שהפציץ אותנו באחד השירים הכי חזקים של השנה האחרונה ואחד האלבומים הכי משעממים של השנה האחרונה. תקשיבו גם לאח שלו. נכון, זה קצת פחות דאנסהולי אבל הוא מתחיל לעניין אותי. אחרי שני אלבומים צולעים, יש מצב שהוא מתבגר ואולי עוד יביא מוזיקה טובה (לא שמעתי את כל האלבום אבל השיר הזה מצוין) 2.god nuh sleep של לא אחר מאשר ה-assassin! יושב חזזזק מאד על ה-cry baby רידם. הבחור הזה יושב למעלה ברשימת זמרי הדאנסהול האהובים עלי בזמן האחרון. האלבום שלו הוא הפצצה של טיונים חזקים אחד אחרי השני. בדרך כלל דאנסהול לפנים - בשיר הנ"ל קצת יותר קונשנס. בלי ספק אחד הדיג’אים עם ה-delivery הכי מעניין. 3.youth dem nuh cool של ג’וניור קלי. מתוך אלבומו האחרון והמצוין tough life (לא ששמעתי אפילו אלבום אחד שלו שלא היה מצוין). אמרתי את זה הרבה פעמים אבל אני אגיד שוב - בשבילי, הוא שני רק לסיזלה. זמר עם קול מדהים, הגשה זורמת ומילים מעולות - כמו assassin כל האלבום מומלץ בחום רב. ועכשיו לשני טיונים נוסטלגיים: 4.sweet and dandy של toots and the maytles וואווו איזה שיר כיף. יצא לי לשמוע אותו אחרי הרבה חודשים בלעדיו. פשוט שיר מדהים ופשוט. איזה יופי של זמר, איזה סבבה של שיר! שיר חובה לכל מי שאוהב רגאי באשר הוא! 5.bounty hunter של barrington levy. אחד השירים הראשונים של לוי שהפכו אותו לשם דבר בכל בית בג’מייקה. מחלוצי הדאנסהול הקלאסי ונביא הדאנסהול המודרני. שיר מדהים! הקול של ברינגטון לא יכול להשמע יותר טוב וממש אפשר להרגיש את ההשפעה שיש לו על זמרים עד היום. השיר נשמע מודרני לחלוטין ולא הייתם מופתעים עם היו אומרים לכם שזה שיר של i wayne או giyptian או אחד מאלו. כבוד לברינגטוון לוי! foundation still!!!! ולשיר האחרון - 6. טוב אני חייב להמליץ גם על סיזלה... כי ככה זה כל פעם - break down babylon על ה-bingi trod - כל מילה מיותרת! אהבה אחת ראס ארבל

petertosh

New member
קימאני אלוף../images/Emo45.gif

עוד כמה יציאות טובות שלו: fire fire thank you lord(ביצוע מדליק עם שאגי) no faith dear dad heart of a lion

ZeusMan

New member
האמת היא שלא התלהבתי מקימאני...

אבל אהבתי את השיר Dear Dad, איזה ביט... Boom !!! return of a king נבחר לשיר המרגש, הרידמשן סונג הפרטי של קימאני... קימאני מאוד מושפע מצלילים מעולם ההיפ הופ יותר מאשר מהרגאיי... המקצב מוגדר יותר כביט מאשר הרידים של הרגאיי... god nuh sleep - assassin! חזק, יותר אהבתי את מורגן על הרידים הזה.. תודה על ההמלצות חבוב...

SaBaGMaN

New member
Ky-Mani Marley

עלי הוא עשה רושם לא רע.. ממש אהבתי את הסטייל שלו עוד שיר מומלץ Ske-Ba-Dar שיר מעולה! בקשר לאלבום של דמיאן האמת היא שגם אני קצת התאכזבתי כי גלש יותר מידי להיפ הופ לא שזה רע פשוט לא לטעמי. אבל עדיין אין הרבה אומני רגאיי שהצליחו לעשות מה ש jamrock עשה.. המשך שבוע מוצלח לכולם!

למעלה