תראו איך המשטרה נלחמת בתאונות דרכים...

תראו איך המשטרה נלחמת בתאונות דרכים...

ב"ה אם לא הייתי רואה את זה בעיניים הייתי חושב שצוחקים עלי. לתת דו"חות תנועה בתוך מגרש חניה! - אני? הייתי פשוט בורח משם... http://www.hnn.co.il/index.php?module=albums;task=view;id=3825

vpqa

New member
כמתנדב בית"מ, אני חש חוסר נוחות

לא יודע מה קרה שם או מי החליט מה שהחליט אבל על פניו זה לא נראה טוב. בכל מקרה אני לא לגמרי מסכים שאין השלכה על התנהגות הכביש לאדם שקיבל דו"ח על עבירת תנועה אפילו היא נעברה לכאורה במגרש חנייה. שבת שלום ונסיעה בטוחה לכולם

הסיפור שם נטו פוליטי...

ב"ה שוטר שהועבר מתפקידו על רקע "הסתבכות" עם תושבי המקום, הפעיל את חבריו להכנס בתושבים - וזה בדיוק מה שקורה. נטו פוליטי. ולכן שיש משטרה על פחי הזבל נתלים מדבקות "זהירות משטרה" וכו'. בגדול מגיע דו"חות לעבריינים ואף אחד לא חסין. אך בתוך מגרש חניה?! יותר מזה, צלם HNN שעקב אחרי הניידת, יש לו תעוד של עבירות אותם לכאורה מבצע נהג הניידת (יציאה בפניה בלי לאותת, חניה באדום לבן, ועוד). נטו פוליטי ולא מעבר לזה...

vpqa

New member
חוזר ואומר - לא יודע, לא קובע עמדה!

גם לגבי עבירות התנועה לכאורה של הניידת. בכל מקרה, איציק, דע לך שיש הנחייה ברורה של משטרת התנועה לא להתעסק עם חנייה באדום לבן. רק במקרה של הפרעה לתנועה נרשם דו"ח. מבחינתי, כמתנדב, הפרעה לתנועה זה חסימה מלאה של נתיב נסיעה. לא פחות. אני מצדיק ב 100% את מה שכתב ישראל לגבי נטיית האוכלוסיה החרדית לצפצף ציפצוף ארוך עך תקנות התעבורה.

isra533

New member
אולי

אם היית יודע על מה הדוחות לא היית בורח כל כך מהר. אם למשל הדוח על הסעה של יותר מהרשות ברשיון, האם זה לא מספיק לתת דוח והאם זה משנה אם הדוח ניתן דוקא כאשר הנהג הגיע לחניון. מהנסיון שלי יש המון זלזול מצד נהגים חרדים כלפי חוקי התנועה אם בענין חגורות הבטיחות, אם באיתות במעבר נתיבים, אם בשמירת מרחק, ואם בעאיפה של תור המכוניות בצומת. נכון שהדבר נעשה בחניה, אבל הדבר לא מוריד מהצורך לבצע את הדוח.

ביפו

New member
הפוליטיקה במשטרה? גם בדוחות לחונים /לא חונים?

זה כמו שבצבא - יש "פוליטיקה ופופוליזם"... כבר לא מתרגשים אנו מכך. אבל לדעתי - יש פה עוד ממד "ממאיר" והורסני: הכסף. זו פעילות של "לקיחת כסף מאזרחים, ולא לימדו אותם שהנהיגה הלא חוקית - הורגת. אין פה שום דבר של אכיפת כללי בטיחות בנהיגה וחינוך של דרך נהיגה, לאנשים דתיים. זה שלמקום כזה - צריך ל"הזמין ת'משטרה להיכנס שם" , זה לא טוב. זה- הורס ופוגע בשמה של משטרת התנעה קודם ומשטרת ישראל אחר כך. הייתי מציע למשטרה לאכוף ת חוקי הנהיגה בדרכים - במגזר של היישובים הערביים, הן בבתי הספר בשיעורי "דרך ארץ בישראל", וגם באכיפת כללי בטיחות בדרכים וחוקי הדרכים. הסטטיסטיקה היום בעיתון "ידיעות" מראה שפחות יהודים נפגעים בתאונות - ממוסלמים והמיעוט הערבי בכלל. כאן יש מקום לשיפור - ולהופעת משטרת תנועה בפעילותה הכללית , הרבה יותר.

בתללל

New member
לא נכנסתי.. אבל תראו מה קרה לי היום ..

סתם בשביל שתבינו אני נהגת חדשה מה11/12 יש לי מלווה עד ל11/3 .. אוקי .. היום,יום שבת, היום הפנוי של אבא שלי אני יוצאת איתו לעשות סיבובים באוטו שהוא קנה לי (ידני) מתרגלת את הקלאץ' החדש .. אוטו מנוע בנזין שונה לחלוטין ממה שלמדתי אצל מורה הנהיגה... אחרי שעתיים של תרגול בתוך מגרש גדול בעיר .. באתי לכיוון היציאה ויש שם עלייה ( בסך הכל רציתי לתרגל זינוק בעלייה) והמדרכה מסומנת באדום לבן. רק עצרתי .. המשטרה עוצרת אותי .. השוטרת באה אליי ומתחילה לצעוק עליי .. במקום להסביר לי יפה שאני לא יכולה לתרגל במקום הזה .. התפרצה עליי ישר .. אבא שלי התערב .. והופה היא באה לכתוב דו"ח ..(בעקרון אבא שלי לא פראייר קצת דיבר לא יפה קצת הכיר את המשפחה של השוטר שהיה איתה ולא קיבלנו את הדוח בסוף) .. אבל רק העקרון .. אבא שלי אומר עדיין שזה בסדר לתרגל שם כי אני לא מפריעה לתנועה ... בכל מקרה מה שבאמת היה עצוב שהשוטרת לא ידעה לקרוא את הרישיון הזמני שלי לא נתנה לי להכניס אפילו מילה אחת וצעקה עליי שהמלווה נגמר לי ב11/12 אז איפה הרישיון שלי הקבוע ??. אחרי שהיא נרגעה הראתי לה שכתוב בעצם על המלווה עד ה11/3 ..

למעלה