תראו את המושלמות האלה !

לירןןןן

New member
אין על הירש ודטנר!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שמישהו יקח אותם לשחק במורדים! הם פספוס!!

לירןןןן

New member
אז ככה...

טוביה זה ההוא השמן יעני טוביה צפיר חח ולא הבנת נכון! אדם החליט שטוביה הוא "חבר בעל. וכו..וכו..." אז שום טוביה לא דיבר עלייך!!! השלווה עדיין בתוקף.....

טוב..

אני נאבדתי איפשהו בבדיחה הפרטית שלכם... והיה לי ברור שאין באמת טוביה שמדבר ... :) נ.ב. מי היה מאמין ששלווה יכולה להפוך למילה ככ משמעותית...? :)

Refael30

New member
"רוצה שלווה חבר שלי ?!"

חחחחחחחח! אהבתי שרון,את מעלה את הפיוז,את צריכה לבדוק את הפרטי שלך בשיא .

יש לי היום יום הולדת..שרון\אדם כנסו

היי שרון, אני חדשה פה..!! יש לי היום יום הולדת אני בת 16 תקדישי לי בבקשה מזל טוב..: לספיר קרני מפ"ת מזל טוב... תודה.. ויש לי כמה שאלות: 1.איך ידעת שיש אודישן??איזה סוכנות הפנתה אותך?.? אני הייתי אמורה להשתתף בסדרה שבחול אבל הייתי חייבת לחזור לארץ כך שאני יכולה בפרוטקציות ויוכלו לקבל אותי..חח.. 2. תהיה עונה שניה של ראש גדול?? 3. אהבתי מאוד את המשחק שלך אבל יותר אהבתי את הקטע של מה שקרה בין אדם לבין אלמה {בסדרה}..כי זה קרה לי עם חבר שלי {עכשיו} שחברה שלי סיכסכה בינינו והוא אמר לי שהוא שנא אותי כמו שהוא אמר למור{אלמה}ואחרי זה הוא הבין שהוא מאוהב בי.. זה היה מזה מרגש.. טוב..שיגעתי אותך חח.. יאללה בה בייי..!! מקווה שתעני לי מחכההה....!!!!!

danielosh2

New member
שרוןןן

שרון למה את לא מגיבה להודעות שלי? חחח אני שולחת מלא הודעות חחחחח בבקשה תעני לייייי אמ... איך זה לראות את הפרקים שהשתתפת בהם? כאילו את הסדרה כאילו זה לא מוזר כזה? לא יודעת חחחח... תחזירי תגובה ביו'ש... לאב יוווווו מדהימההה

למעלה