תראו תראו... סוף סוף-אני גאה להציג את

GossipKid

New member
תראו תראו... סוף סוף-אני גאה להציג את../images/Emo58.gif

דר. ויליאם ואן דר וודסן! אביהם של לא אחרים מאשר סרינה ואריק שאותו ישחק לא אחר מאשר ויליאם בולדווין (סוף סוף ליהקו שחקן לתפקיד שלו... מה שמוביל אותי לעובדה ש...)
במהלך ארבעת הפרקים האלה, ואפילו בפרק הבא, סרינה תפגוש את אביה סוף סוף! בואו נאחל לה המון בהצלחה
ספוילרים נוספים מתוך ויקיפדיה- *לא בטוח* ש לאורה הרינג שמשחקת את אימא של צ'אק באס, אליזבת פיישר, תחזור לפרקים עד סוף העונה. *כן בטוח* ש ג'ורג'ינה ספרקס תחזור לסדרה(השחקנית צייצה זאת בטוויטר...) משמע ג'ורג'ינה חוזרת לעשות צרות. הידד! והבאסה היא שאין ספוילר על התנגשות חזיתית בין החבר'ה לגוסיפ... האם המדבבת לא תזכה לשחק את הדמות מעולם?! אתם לא הייתם רוצים לראות אותה כבר ?
אני כן, מאוד [מצורפת תמונה של בולדווין, כן כן- ההוא היה פעם במתמחה סלבס העונות הראשונות שמשודרות כעת בהוט3]

GossipKid

New member
תיקון טעות-

הוא קרוב משפחה של מקס בולדווין זה שהיה במתמחה סלבס הוא לא היה הוא שחקן במקצועו אין לו קשר למתמחה לאחיו הסופר כן יש קשר ^^ אנא סלחו על הבלבול (אבל הוא כן היה בפרק אחד כשאחיו קרא לו
)

תודה ../images/Emo24.gif+ שמות הפרקים הבאים../images/Emo58.gif

3X19- Dr. Strangeloved (הכותרת לקוחה מהסרט Dr. Strangelove משנת 1964) 3X20- It’s a Dad, Dad, Dad, Dad World (הכותרת לקוחה מהסרט It's a Mad, Mad, Mad, Mad World משנת 1964) 3X21- Ex-Husbands and Wives (הכותרת לקוחה מהסרט Husbands and Wives משנת 1992) 3X22- The Last Exit of Brooklyn (כותרת לקוחה מהסרט Last Exit to Brooklyn משנת 1989)

GossipKid

New member
אין בעיה ../images/Emo13.gif מה כל הכותרות מתוך סרטים ? ../images/Emo13.gif

מה עם להיות קצת מקוריים?

זה מוטיב של הסדרה חח

כל השמות של כל הפרקים הם שמות של סרטים עם שינוי קל...

britmel

New member
באמת? מעניין

אף פעם לא שמתי לה לשמות של הפרקים... מה וזהו אז נגמרת העונה ? :\

../images/Emo58.gif

לא נראה לי שהיא תהיה עם צ'אק... כי בכל זאת נראה כאילו צ'אק ובלייר יחזרו אחד לשני...

GossipKid

New member
חח התחלפו../images/Emo3.gif ג'ני צבעה לחום וג'ורג'י לבלונדXD

דווקא לי לא נראה שיחזרו. וכן, יש ניחוח ג'ורג'אק. בלייר משתנה לטובה תעזבו אותה בשקט!!! הו בלייר, שתמיד הרגשתי סוג של הזדהות איתה, הפכי לטובה אנא בשבילנו הקהל הנאמן שלך

טיילור לא צבעה לחום...

התמונה שפרסמו היא ישנה! חפש בגוגל Taylor Momsen ותראה שזו התמונה הראשונה והיא בכלל מ2006...

GossipKid

New member
איזו הטעיה... נו נו נו חבר'ה

שמחתי עליכם. אני כמעט ולא קורא מקורות מחו"ל (כי אין לי זמן) אולי כדאי להתחיל

Born To Try1

New member
לפי הפרומו../images/Emo58.gif

לא קיבלתי את הרושם שצ'אק ובלייר יחזרו העונה. לדעתי, הם יחזרו בעונה הבאה... חוץ מזה יכול להיות מאוד מעניין אם ג'ורג'ינה תהיה חברה של צ'אק כנקמה בבלייר-אני כמובן מוכנה לקבל את המצב הזה באופן זמני בלבד, כי צ'אק שייך לבלייר
אבל זה סתם יכול להיות מעניין...

../images/Emo58.gif

הפרומו לא אומר הכי הרבה.... אממ לפני כמה זמן קראתי כתבה שבה היה רשום שיש מה לצפות מהזוג.. ונהייה מופתעים... לדעתי הם כן יחזרו... רק שלא שמו את זה בפרומו כדי לא להרוס וגם כדי שנשאר עם הטעם של עוד...

Born To Try1

New member
הם../images/Emo58.gif

בהחלט יחזרו...פשוט נראה לי שזה יהיה בעונה הבאה. גם אני קראתי את הכתבה אבל זה לא בהכרח יהיה העונה. דווקא הרבה מהצופים בארה"ב קיבלו מהפרומו את הרושם שהם יתחתנו\יתארסו העונה. ולי נראה שזה רק יחמיר וזה יכול לעשות את העונה הבאה מעניינת יותר. בכל אופן, אלו הן רק השערות. נחכה ונראה
אגב, אני ממש רוצה לראות אותם נשואים
גם מאורסים מספיק לי

למעלה