תרבות בתי קפה + אורח חיים בריא?

תרבות בתי קפה + אורח חיים בריא?

אני מסתובב בימי שישי ומן הסתם רואה הרבה אנשים בבתי קפה.
לחמים. גבינות שמנת. קפה עם חלב. מיצים סחוטים.
לכאורה הכל משרד בריאות, אבל תכלס הכל מלא סוכר. חורג מהתפריט.
ואני מבין שאפשר לעשות חריגה פעם בכמה זמן. אבל תוהה - כי כשהייתי בזוגיות היינו הולכים הבן זוג ואני כל שישי לארוחת בוקר זוגית בבית קפה אחר.
זה אומנם פאן. אבל בעיני לא מצדיק את הקלוריות או את המחיר.
ואם סתם הולכים בשביל אספרסו - זה בכלל לא מצדיק את המחיר. לא?
10 שח + 5 טיפ. למשהו שעולה בבית 2 שח?
אני תוהה מה עושים חברי הפורום?
לא מתוך מקום מבקר או ציני. באמת תוהה אם יש לכם את הדילמה הזו?
ואיך שומרים על אורח חיים בריא (לא דיאטה, אלא דרך חיים) ועדיין יוצאים עם הבן זוג לבתי קפה בשישי? או עם המשפחה?

למה לצאת לאכול?

אפשר לצאת לטיול, לפעילות ספורטיבית כמו ריקוד, ריצה, משחק כדור, הליכה, אפשר לשבת בטבע בפארק בחוף הים. אפשר ללכת לראות סרט. ואפשר לעשות המון פעילויות בבית, לארח ועוד המון.

אבי519

New member
לא מבחירה חופשית, רק במסגרת העבודה או במסגרת ה"לא נעים ..."

האמת שאף פעם לא אהבתי לבזבז זמן בבתי קפה.
מסעדות "גורמה" פעם אהבתי אבל מאד שהתחלתי לאכול בריא אני משתדל להמנע מהם..
במסגרת העבודה אני נקלע לפעמים בלית ברירה לפגישות בבתי קפה שבדרך כלל לא אני יוזם , אני שותה רק תה או קפה בלי המתקה ובלי עוגה.
אם אני הולך למסעדה או בית מלון בגלל איזה ארוע או במסגרת פגישה עיסקית, אני משתדל לאכול רק דברים בריאים כמו למשל דג סלמון וסלט ירקות בלי רוטב (יש כמעט בכל מסעדה) .
במקרה ביום ראשון (שלשום) היתי ב "דויד - אינטרקונטיננטל" בתל אביב בכנס של ה PDA , ואכלנו שם בוקר, וצהריים , בארוחת בוקר היה גם מיזנון בריאות "ללא גלוטן" היה שם למשל יוגורט 0% שומן , פירות ... והסתפקתי בזה .
בצהריים בחרתי בדג סלמון אפוי קלות, מאד טעים , באורז מאודה "תערובת של אורז פרא,חום בסמטי, מלא" , ירקות בלי שמן ובלי רוטב . קינוח אבטיח מלון , והיה טעים ודאטטי .
&nbsp

תודה. זה מעודד

אני עדיין תוהה אם לדייט זה יראה מוזר כל העסק של קפה בלי עוגה או בלי אלכוהול.
&nbsp
אני מבין שאין מקום להסתיר אורח חים שלי. ומי שלא יתאים לו מההתחלה זה בכלל בעיה.
&nbsp
אני באופן כללי תהיתי איך אנשים יושבים בבית קפה ואוכלים ככ הרבה פחמימות קלוריות וכו'.

למעלה