??? תרגום בווטסאפ

argamon

Member
שלום לכם:
>יש לי סמארטפון סמסונג גלקסי נוט -9
> לשכן שלי יש דגם פחות משוכלל וכאשר הוא רוצה לכתוב הודעה למישהו בווטסאפ , הוא יכול לפתוח למטה 3 נקודות לרוחב עבור אפשרויות שונות, ובין השאר יש לו אפשרות לבחור בתרגום כך שלדוגמא אם הוא בחר בצרפתית ואין לו מושג בצרפתית אז הוא כותב כרגיל בעברית אבל ההודעה שלו נכתבת בצרפתית.
> כאן השאלה: אני עם הסמארטפון היותר משוכלל שלי נכנס לאותן האפשרויות אבל בפתיחת הנקודות אין לי את אפשרות התרגום. השאלה שלי למה לי אין?
> הציעו לי להכנס לאפליקציית "חנות" ולבדוק עדכונים לווטסאפ ואולי אחר כך תופיע אפשרות התרגום. אכן היו עדכונים זמינים שהורדתי אבל בכל זאת בסיום העדכון לא הופיעה אפשרות התרגום. האם אולי ידוע לכם למה?

blzvi

Active member
אתה מחדש לנו דברים שאני אישית לא מכיר.
ל whatsapp אין יכולת תרגום.
תברר שוב לפני שמספרים לך מעשיות

argamon

Member
אתה מחדש לנו דברים שאני אישית לא מכיר.
ל whatsapp אין יכולת תרגום.
תברר שוב לפני שמספרים לך מעשיות
blzvi תודה לתשובתך אבל הפעם או שיש לך טעות או לא הסברתי טוב כיוון שכבר מספר פעמים לא קטן בביקור אצל השכן, הסמארטפון שלי היה מול עיניי והוא השתמש בתרגום אז שוב אסביר במידה ולא הסברתי משהו נכון: בסמארטפון גלקסי שיש לשכן מדגם קודם לשלי הוא יכול להכנס לווטסאפ> לכתוב למישהו או להגיב למישהו בתיבה. > ממש תחת התיבה בצד שמאל יש 3 נקודות לרוחב. > בלחיצה על הנקודות נפתחות אפשרויות כמו עריכת טקסט ועוד וכן סמל קטן בו בפתיחה אפשר לבחור תרגום לשפות שונות וכתוב תחת הסמל "תרגום" > הוא בוחר שפה ומתחיל להקליד כרגיל בעברית אבל מה שהוא מקבל בתיבה הוא השפה שבחר אם הוא כותב "שלום blzvi מה שלומך? " אחרי שבחר לדוגמא בצרפתית אז הכיתוב יופיע בתיבה בצרפתית.
> ראיתי את זה וזו עובדה.
> אגב עד שחיכיתי לתשובה שאלתי בעוד מקום בו מישהו השיב לי שמדובר בתוכנת תרגום לווטסאפ שהותקנה. אני לא יודע אם זה נכון.

em28

Well-known member
האפשרות הזו היא לא בוואטסאפ אלא במקלדת, גם במקלדת המובנית של גוגל יש את האפשרות הזו.

קבצים מצורפים

• לכידה.PNG
    לכידה.PNG
    KB 114.4 · צפיות: 5

argamon

Member
האפשרות הזו היא לא בוואטסאפ אלא במקלדת, גם במקלדת המובנית של גוגל יש את האפשרות הזו.
תודה em28 לצערי אני לא מצליח להבין את ההסבר שלך ובתמונה שהוספת אני לא רואה כלום בעניין תרגום ובכלל אני לא רואה דבר כזה אצלי בווטסאפ שאצלי הוא ירוק.
אני כותב בעניין כתיבת הודעה או תגובה בתיבה שבווטסאפ כאשר למטה בצד שמאל יש 3 נקודות לרוחב ובפתיחה יש אפשרויות שונות ואצל השכן שלי יש באחת האפשרויות את המילה "תרגום" ובלחיצה נפתחות הרבה שפות לבחירה ונאמר שאתה מדבר איטלקית, אז הוא בוחר באיטלקית ומתחיל להקליד לך כרגיל בעברית ובתיבה הכל יעלה באיטלקית כאילו אני כותב באיטלקית.
> מישהו כתב לי בפייסבוק שמדובר בצורך להוריד תוכנה כזאת. וראיתי משהו באפליקציית "חנות" בסמארטפון ואולי אוריד אותה לניסיון.

em28

Well-known member
אין לי מושג. המקלדת שיש לי הייתה בסמארטפון מאז שקניתי אותו. אם תכתוב לי איך בודקים דגם מקלדת אז אכתוב לך.
אז כנראה מדובר במקלדת המקורית של סמסונג.
תוריד את המקלדת של גוגל מהחנות, היא נקראת Gboard

argamon

Member
תתקין במכשיר את המקלדת של גוגל
‏Gboard – מקלדת Google
תודה לך וסליחה על האיחור בתשובה:
אני רוצה להיות בטוח שהבנתי נכון כיוון שמעולם לא התקנתי מקלדת
> האם כוונתך שתהיה לי אפליקציה של מקלדת?
> אבהיר עכשיו בעזרת צילום מסך .
אני מצרף צילום מסך מהווטסאפ בו פתחתי למטה את שלושת הנקודות הרוחביות.:
למטה רואים 5 אפשרויות. אצל השכן שלי יש אפשרות נוספת במילה "תרגום" שבלחיצה עליה מופיעים שפות לבחירה שאצלי כפי שאתה רואה היא איננה.
אם לדוגמא בחרתי איטלקית ואין לי מושג באיטלקית ואני כותב לך בתיבת הכתיבה של ווטסאפ בעברית, אז בתיבה עולים הדברים שאני כותב באיטלקית.
> השאלה שלי שאם אוריד את מקלדת גוגל מה יקרה? האם אראה שהמילה "תרגם" תופיע? וכללית מה יקרה? האם ההורדה שאתה כותב עליה תדרוס את המקלדת של סמסונג בלי אפשרות להחזיר אותה?
>> הנה הצילום. יתכן שצריך להגדיל:

לוייםLEVIM

Well-known member
תודה לך וסליחה על האיחור בתשובה:
אני רוצה להיות בטוח שהבנתי נכון כיוון שמעולם לא התקנתי מקלדת
> האם כוונתך שתהיה לי אפליקציה של מקלדת?
> אבהיר עכשיו בעזרת צילום מסך .
אני מצרף צילום מסך מהווטסאפ בו פתחתי למטה את שלושת הנקודות הרוחביות.:
למטה רואים 5 אפשרויות. אצל השכן שלי יש אפשרות נוספת במילה "תרגום" שבלחיצה עליה מופיעים שפות לבחירה שאצלי כפי שאתה רואה היא איננה.
אם לדוגמא בחרתי איטלקית ואין לי מושג באיטלקית ואני כותב לך בתיבת הכתיבה של ווטסאפ בעברית, אז בתיבה עולים הדברים שאני כותב באיטלקית.
> השאלה שלי שאם אוריד את מקלדת גוגל מה יקרה? האם אראה שהמילה "תרגם" תופיע? וכללית מה יקרה? האם ההורדה שאתה כותב עליה תדרוס את המקלדת של סמסונג בלי אפשרות להחזיר אותה?
>> הנה הצילום. יתכן שצריך להגדיל:

זאת אפליקצית מקלדת של גוגל GBOARD
מתקינים אותה במכשיר
מגדירים אותה כמקלדת ברירת מחדל
פשוט מחליפים את המקלדת של סמסונג במקלדת של גוגל
המקלדת של סמסונג לא נמחקת ונשארת במכשיר

מפעילים את המקלדת של גוגל
מעל המקשים ישנה שורה עם מספר אופציות, ביניהם ישנו "אייקון" עם 3 נקודות במאונך
לוחצים עליו ומיד מופיע "תרגום"
לוחצים על התרגום, בפעם הראשונה צריך לאשר שיתוף פעולה עם אפליקציית גוגל-טרנסלייט, מאשרים
עכשיו יוצאים החוצה מהמקלדת ומפעילים אותו שוב מחדש

לוחצים על "תרגום" כנ"ל
מיד מופיע שורה מעל המקשים
בצד ימין בוחרים עברית בצד שמאל בוחרים כל שפה שרוצים
רושמים בעברית ובוואצאפ מופיע טקסט מתורגם של השפה שנבחרה
זהו, זה כל הסיפור, קל ופשוט

ככה מחליפים מקלדת ברירת מחדל בסמסונג

argamon

Member
זאת אפליקצית מקלדת של גוגל GBOARD
מתקינים אותה במכשיר
מגדירים אותה כמקלדת ברירת מחדל
פשוט מחליפים את המקלדת של סמסונג במקלדת של גוגל
המקלדת של סמסונג לא נמחקת ונשארת במכשיר

מפעילים את המקלדת של גוגל
מעל המקשים ישנה שורה עם מספר אופציות, ביניהם ישנו "אייקון" עם 3 נקודות במאונך
לוחצים עליו ומיד מופיע "תרגום"
לוחצים על התרגום, בפעם הראשונה צריך לאשר שיתוף פעולה עם אפליקציית גוגל-טרנסלייט, מאשרים
עכשיו יוצאים החוצה מהמקלדת ומפעילים אותו שוב מחדש

לוחצים על "תרגום" כנ"ל
מיד מופיע שורה מעל המקשים
בצד ימין בוחרים עברית בצד שמאל בוחרים כל שפה שרוצים
רושמים בעברית ובוואצאפ מופיע טקסט מתורגם של השפה שנבחרה
זהו, זה כל הסיפור, קל ופשוט

ככה מחליפים מקלדת ברירת מחדל בסמסונג
תודה לויים אנסה את זה רק מוזר לי שלשכן יש מקלדת סמסונג מקורית מאז שקנה את הסמארטפון ויש לו אפשרות תרגום כשהוא רוצה להקליד בתיבה והוא פותח זאת ב- 3 נקודות המוצבות לרוחב ומוזר שאין לי תרגום כזה למרות שהדגם שלי יותר מתקדם

לוייםLEVIM

Well-known member
תודה לויים אנסה את זה רק מוזר לי שלשכן יש מקלדת סמסונג מקורית מאז שקנה את הסמארטפון ויש לו אפשרות תרגום כשהוא רוצה להקליד בתיבה והוא פותח זאת ב- 3 נקודות המוצבות לרוחב ומוזר שאין לי תרגום כזה למרות שהדגם שלי יותר מתקדם

בהצלחה

אצלי אני יודע שהמקלדת היא gBOARD של גוגל
ולכן זה עובד באופן מושלם

יש לי שיאומי, ואין אפשרות תרגום ישירות מהמקלדת של שיאומי

blzvi

Active member
אתה לא יודע איזה מקלדת יש לך אז אתה תדע איזה מקלדת יש לשכן.
הבעיה היא שכאשר אתה מקבל טלפון ,מישהו עושה לך טוה ומגדיר ומוריד כל מה שהוא חושב,אתה לא קיבלת טלפון מקופסא.
לך תדע מה עשה המוכר אצל השכן
פשוט גש להגדרות >מקלדת >ובדוק מה יש אצלך ותעשה אותו דבר אצל השכן

argamon

Member
אתה לא יודע איזה מקלדת יש לך אז אתה תדע איזה מקלדת יש לשכן.
הבעיה היא שכאשר אתה מקבל טלפון ,מישהו עושה לך טוה ומגדיר ומוריד כל מה שהוא חושב,אתה לא קיבלת טלפון מקופסא.
לך תדע מה עשה המוכר אצל השכן
פשוט גש להגדרות >מקלדת >ובדוק מה יש אצלך ותעשה אותו דבר אצל השכן
תודה

blzvi

למעלה