תרומה מארה"ב

• פותח הנושא יעלה1975
  • פורסם בתאריך
ברוכה הבאה
בעבר עשיתי בירורים, אבל לא בטוחה שהם עדיין רלוונטיים.
בררתי עם ד"ר גד לביא בארה"ב, היו כמה נשים שביקרו לביקור קצר בפורום ולדעתי עשו דרכו.
היו כאן התייחסויות לד"ר ימיני
אני אישית ביררתי עם חברה חברת ELITE, הם היו עושים החזרות בקפריסין. בהמשך היה להם ייצוג בארץ
בהצלחה
איילת

י

יעלה1975

Guest
ברוכה הבאה
בעבר עשיתי בירורים, אבל לא בטוחה שהם עדיין רלוונטיים.
בררתי עם ד"ר גד לביא בארה"ב, היו כמה נשים שביקרו לביקור קצר בפורום ולדעתי עשו דרכו.
היו כאן התייחסויות לד"ר ימיני
אני אישית ביררתי עם חברה חברת ELITE, הם היו עושים החזרות בקפריסין. בהמשך היה להם ייצוג בארץ
בהצלחה
איילת

תודה על התשובה.
אנחנו די רוצים ללכת לכיוון של ארה"ב. החשש הגדול שלא יהיה הריון ולידה.
בניגוד לחברות בארץ, המחיר מאוד גבוה ואין התחייבות.
אני נתקלת בהרבה נשים שפנו לסוכנויות שונות והיו צריכות סבבים נוספים. למרות שהביצית הצעירה לא היתה הצלחה. והסיבה לא ברורה.
האם גם בארה"ב זה ככה?

רציתי לדעת אם נשים שעשו את התהליך בארה"ב הצליחו, או שיש מצבים בהם הטיפול לא הצליח.

י

יעל הקייני

Guest
אני עושה את כל התהליך בערהב אבל גם גרה בארהב ומטופלת פה במרפאת פוריות. לא יודעת איך ה עובד עם מבקרות זמניות. הבנק שעבדנו איתו עובד ישירות מול המרפאות. היינו מרוצים מהם -- בנק בשם Fairfax. בהצלחה!

י

יעלה1975

Guest
אני עושה את כל התהליך בערהב אבל גם גרה בארהב ומטופלת פה במרפאת פוריות. לא יודעת איך ה עובד עם מבקרות זמניות. הבנק שעבדנו איתו עובד ישירות מול המרפאות. היינו מרוצים מהם -- בנק בשם Fairfax. בהצלחה!
ממה הייתם מרוצים?
מה המדיניות בבנק ובמרפאה במידה ואין הריון או עוברים טובים?

י

יעל הקייני

Guest
ממה הייתם מרוצים?
מה המדיניות בבנק ובמרפאה במידה ואין הריון או עוברים טובים?
הייתי מרוצה מכמות המידע שקיבלתי על התורמות לפני הבחירה -- יש המון מידע רפואי ואישי באתר על כל אחת מהן ועל המשפחה שלהן. הייתי מרוצה מהתקשורת מול המתאמת של הבנק, שעזרה לי למשל כשהתלבטתי בין שתי תורמות והיתה מאד נחמדה.
לדעתי היתה התחייבות לשני בלסטוציסטים, ויש 10% הנחה על נסיון חוזר אם לא הצליח עם התורמת הראשונה. אבל יש כל מיני מסלולים שונים, גם במרפאה שלנו (NYU) וגם בבנק, שאז המספרים וההתחייבויות שונים.

י

יעלה1975

Guest
הייתי מרוצה מכמות המידע שקיבלתי על התורמות לפני הבחירה -- יש המון מידע רפואי ואישי באתר על כל אחת מהן ועל המשפחה שלהן. הייתי מרוצה מהתקשורת מול המתאמת של הבנק, שעזרה לי למשל כשהתלבטתי בין שתי תורמות והיתה מאד נחמדה.
לדעתי היתה התחייבות לשני בלסטוציסטים, ויש 10% הנחה על נסיון חוזר אם לא הצליח עם התורמת הראשונה. אבל יש כל מיני מסלולים שונים, גם במרפאה שלנו (NYU) וגם בבנק, שאז המספרים וההתחייבויות שונים.
אני שוחחתי עם שתי מרפאות בארה"ב שעובדות עם ישראל, עם רופאים ישראליים (הרופאים שאיילת ציינה).
הם נשמעו לי אמינים, יש שקיפות. כמו שרשמת יש מידע רב על המצב הרפואי, תמונות, תורמות ממוצא שונה ולא רק ממזרח אירופה.
הבעיה היא התשלום הגבוה. אנחנו חוששים להשקיע ולצאת בידיים ריקות.
בקיצור הכל תקוע . לא מצליחים לקחת החלטה.

למעלה