תרומת ביצית

שחר רו1

New member
תרומת ביצית

היי, בגישושים ראשונים. ברור לי שכל הסיפור הוקפא כרגע בגלל המצב. אולי תוכלו לעזור לי בכמה שאלות. איך בתכלס זה עובד? אנחנו פונים לחברה שמתעסקת בזה והיא מטפלת בהכל? האם ניתן לעשות את זה דרך הקופה? יש השתתפות במימון? ממש אשמח לכל פיסת מידע

ברוכה הבאה

בגדול יש לך מספר אפשרויות :
1. תרומת ביצית מתורמת ישראלית, תהליך ארוך כי התורים ארוכים ומספר התורמות זעום. מספר מצומצם של בתי חולים שעושים את זה.
2. תרומה מתורמת מחו"ל, יש מסלולים שמביאים עוברים לארץ (טריים או מוקפאים) וכאלה שעושים את התרומה בחו"ל
3. תרומה בחו"ל באופן עצמאי (ספרד, ארה"ב).
את צריכה לראות מה הכי חשוב לך (התחייבות למספר עוברים, כמה מידע את מקבלת על התורמת וכו')
לפי זה לבחור חברה/מסלול. צריך גם לבחור רופא שעושה את התהליך.
לגבי הקופה- זה תלוי באיזו קופה את, בכל קופה זה אחרת. לדוגמא בכללית צריך פלטיניום על מנת לקבל החזר חלקי (אני לא זוכרת כמה ההחזר יכולה לבדוק לך), טפסי 17 בדר"כ מקבלים מהקופה.
אם יש לך שאלות ספציפיות את מוזמנת לשאול או לפנות אלי בפרטי.
בהצלחה
איילת

שחר רו1

New member
תודה רבה איילת

מניחה שאבחר באפשרות בשניה. מנסה לראות אם הבנתי. יש לי אפשרות לפנות לחברה כמו מנור והם דואגים לכל הפרוצדורה? הם מציעים לי רופאים שהם עובדים אתם? אני למשל בכללית ויש לי פלטינום, אז הרופא יהיה רופא מכללית או לא בהכרח? אשמח לדעת לגבי החזר מהקופה אם את יודעת. יש משמעות לכך שמדובר בילד שלישי? תודה רבה

מנסה לענות החברה אמורה לתת לך רשימת רופאים שעובדים איתה, ממה שזכור לי במנור לדוגמא אין בעיה לעבוד גם עם רופא שלא עובד איתם באופן קבוע. יש רופאים מטעם הכללית אבל לא יודעת איך זה הולך עם התשלום עבור ההחזרות.
לגבי החזר, עד כמה שידוע לי ההחזר הוא עבור יחד ראשון ושני, החזר אחד עבור כל ילד. ממה שראיתי ההחזר הוא בסביבות 12,000 ש״ח.
לגבי טפסי 17 אני חושבת שזה כמו בטיפולי פוריות אבל לא בטוחה
מנסה לחשוב את מי לשאול....
איילת

למעלה