תרופות סבתא

מצב
הנושא נעול.

פריאלי

New member
תרופות סבתא../images/Emo57.gif

תרופות סבתא

נורא מעניין אותי על תרופות סבתא לפוריות , על חיזוק זרע וביוץ אולי משהי תמליץ על משהו שיעזור !!!!??????........אם לא הטיפולים אולי זה .

קייצית

New member
יופי של נושא פריאלי !!../images/Emo28.gif למרות

תרופות סבתא

נורא מעניין אותי על תרופות סבתא לפוריות , על חיזוק זרע וביוץ אולי משהי תמליץ על משהו שיעזור !!!!??????........אם לא הטיפולים אולי זה .
יופי של נושא פריאלי !!
למרות
שאני לא מאמינה בשיקויי קסם. בזמנו רוצה עוד 1 הביאה לפורום פוריות מאמר מתורגם (אם אני זוכרת נכון) של רשימת ויטמינים ותוספי מזון שמטרתם שיפור איכות הזרע והיו תוצאות, אני חושבת שהקטע עדיין נמצא בטאג ליין בפוריות ונקרא "הזרע השתפר פלאים". לגבי הביוץ שמעתי פעם ששתיית רוזמרין (ענף רוזמרין חלוט במים רותחים) מדי יום עוזרת לביוץ - אני שוקלת אם להתחיל. המטפלת המבוגרת והאהובה של בני הייתה אלופה בתרופות סבתא וכל הזמן האיצה בי לאכול שום. אני כבר מסוקרנת לקרוא את מה שהאחרות ייכתבו. שלך קייצית

אז ככה. אני בכלל לא מאמינה בתרופות

תרופות סבתא

סבתא וגם לא בתרופות אלטרנטיביות (הי! לא לסקול אותי). אבל לפני שנה וחצי ערכתי את הסדר אצלי בבית (לא היו לי ילדים אז למה לא?). זה היה יומיים לפני השאיבה החמישית (IVF). לליל הסדר בישלתי מרק עוף. בעלי אמר שישנם כאלו שמוסיפים זעפרן למרק. אף פעם לא שמעתי על זה אבל הלכתי לקנות (בחנות תבלינים ליד הבית). כשקניתי המוכר אמר לי (בלי שבכלל דיברתי אליו) שזה טוב לפוריות. מיד אחזה בי צמרמורת - איך הוא יודע על הטיפולים? זה כתוב לי על המצח? מהר שילמתי ויצאתי. מכיוון שלא היה לי מתכון למרק עוף עם זעפרן שמתי לפי העין... בהפרייה הזו נקלטתי! אז נכון שאני לא הולכת לאכול זעפרן לפני ההפריה הבאה אבל אם שאלת...

גדול!

סבתא וגם לא בתרופות אלטרנטיביות (הי! לא לסקול אותי). אבל לפני שנה וחצי ערכתי את הסדר אצלי בבית (לא היו לי ילדים אז למה לא?). זה היה יומיים לפני השאיבה החמישית (IVF). לליל הסדר בישלתי מרק עוף. בעלי אמר שישנם כאלו שמוסיפים זעפרן למרק. אף פעם לא שמעתי על זה אבל הלכתי לקנות (בחנות תבלינים ליד הבית). כשקניתי המוכר אמר לי (בלי שבכלל דיברתי אליו) שזה טוב לפוריות. מיד אחזה בי צמרמורת - איך הוא יודע על הטיפולים? זה כתוב לי על המצח? מהר שילמתי ויצאתי. מכיוון שלא היה לי מתכון למרק עוף עם זעפרן שמתי לפי העין... בהפרייה הזו נקלטתי! אז נכון שאני לא הולכת לאכול זעפרן לפני ההפריה הבאה אבל אם שאלת...
גדול!

מצב
הנושא נעול.
למעלה