תרשו לי להתפקע מצחוק. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
שימו לב לידיעה שמופיעה בעיתון האינטרנט שלכם בערוץ 7 .

צה"ל תקף מחבלי חמאס שפעלו במרחב ההומניטרי בחאן יונס.​

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ראו איך אתם לאט לאט נשאבים לתוך הטמטום שלכם .בחיי שהכתב שכתב את הידיעה הזאת בצורה הזאת בעיתון שנחשב ליהודי ציוני הוא אהבל מטומטם ברמות של דאגה .
והעיתון עוד יותר מטומטם ממנו שהוא מפרסם כתבה כזאת מטומטמת .
מי שקורא את הידיעה הזאת מבין שצה"ל לא היה שם בחאן יונס ונכנס בחזרה מאיזה חור אחר למרחב ההומניטרי וחיסל מחבלים שהשתלטו על החור ההומניטרי הזה?
מה זה אומר< שהאידיוט שכתב את הידיעה הזאת בצורה הזאת לא מבין שמי ששכל בקודקודו מבין שצה"ל כבר לא נמצא בכל מקום ברצועה ומכה מחבלים מכל הכיוונים. מי ששכל בקודקודו מבין שמי ששולט ברצועה זה החמאס והם נכנסים לכל מקום בו צה"ל לא נמצא.
ולא רק שכך הכתבה המטומטמת הזאת ממשיכה כך.

טרם התקיפה ננקטו צעדים רבים כדי לצמצם את הסיכוי לפגיעה באזרחים, לרבות שימוש בחימוש מדויק, חוזי מהאוויר ומידע מודיעיני נוסף.​

כתב של עיתון יהודי ציוני זה? מה ההבדל בין הכתבים של ערוצי התרעלה התבעלה ערוצי הבגידה לבין הזבל הזה הכתב מערוץ 7?
ממתי יש אזרחים ברצועה? את מי זה צריך לעניין אם המוסלמי חמוש או לא חמוש? להזכירכם שהזבל שצלצל לאמא שלו ואמר לה רצחתי 7 יהודים לא היה חמוש. מאות של ערבים מוסלמים ללא נשק אנסו ורוצצו גולגלות של יהודים והם היו חמושים בגרזינים במעדרים ומה לא? אבל לא היו חמושים בנשק באפודים בטויוטות ובמקלעים ורימונים.

אז אפילו העיתון הזה ערוץ 7 נופל בקונספציה המטומטמת שיש אזרחים ברצועה. לא מעורבים קוראים להם שקרים מצוצים מן האצבע.
אם הייתי חייל בצבא שלכם הייתי יורה לתוך קבוצת מחבלים לא חמושים עם תינוקות ומחסל אותם בלי להניד עפעף ובלי להרגיש נקיפות מצפון.
והייתי הולך לכלא בגאון ואומר לשופט התינוק שחיסלתי לא יאנוס את הנכדה שלך בעוד 15 שנה 20 שנה.

אתם עם של בהמות ולא מגיעה לכם מדינה.
אתם לא תחגגו יום הולדת ה80 למדינת ישראל. אתם תחגגו יום הולדת למדינת ישמעאל .
ב ה מ ו ת.

Harrington

Well-known member
מנהל
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ראו איך אתם לאט לאט נשאבים לתוך הטמטום שלכם .בחיי שהכתב שכתב את הידיעה הזאת בצורה הזאת בעיתון שנחשב ליהודי ציוני הוא אהבל מטומטם ברמות של דאגה .
מי שקורא את הידיעה הזאת מבין שצה"ל לא היה שם בחאן יונס ונכנס בחזרה מאיזה חור אחר למרחב ההומניטרי וחיסל מחבלים שהשתלטו על החור ההומניטרי הזה?
מה זה אומר< שהאידיוט שכתב את הידיעה הזאת בצורה הזאת לא מבין שמי ששכל בקודקודו מבין שצה"ל כבר לא נמצא בכל מקום ברצועה ומכה מחבלים מכל הכיוונים. מי ששכל בקודקודו מבין שמי ששולט ברצועה זה החמאס והם נכנסים לכל מקום בו צה"ל לא נמצא.
אהה... אם נדייק קצת ברשותך, נגלה שאין כל סיבה בעולם לחשוב שקורא לא מבין שצה"ל לא שהה בנקודה אלא חזר אליה. למעשה, זה מובן לכל (מה גם שידוע לכל ישראלי לכתחילה, אבל זה כבר עניין אחר).
למעוניינים לקרוא את הידיעה בלי פרשנויות שכל עניינן להגחיך כביכול אחרים (נכון יותר לומר, לנסות להגחיך, שכן הצלחה יתרה לא נראה לי שיש כאן. בכל אופן לא למי שטורח ובודק את הדברים גם במקור), הנה הקישור אליה:
צה"ל תקף מחבלי חמאס שפעלו במרחב ההומניטרי בחאן יונס | ערוץ 7 (inn.co.il)

טרם התקיפה ננקטו צעדים רבים כדי לצמצם את הסיכוי לפגיעה באזרחים, לרבות שימוש בחימוש מדויק, חוזי מהאוויר ומידע מודיעיני נוסף.
כתב של עיתון יהודי ציוני זה? מה ההבדל בין הכתבים של ערוצי התרעלה התבעלה ערוצי הבגידה לבין הזבל הזה הכתב מערוץ 7?
ממתי יש אזרחים ברצועה? את מי זה צריך לעניין אם המוסלמי חמוש או לא חמוש? להזכירכם שהזבל שצלצל לאמא שלו ואמר לה רצחתי 7 יהודים לא היה חמוש. מאות של ערבים מוסלמים ללא נשק אנסו ורוצצו גולגלות של יהודים והם היו חמושים בגרזינים במעדרים ומה לא? אבל לא היו חמושים בנשק באפודים בטויוטות ובמקלעים ורימונים.
ושוב נדייק. כך נאמר בכתבה: "מטוסי קרב של חיל האוויר תקפו הלילה (שלישי), בהכוונת שב"כ, אמ"ן ופיקוד הדרום, מחבלים מרכזיים של ארגון הטרור חמאס שפעלו במתחם פיקוד ושליטה שהוסווה במרחב ההומניטרי בחאן יונס."ץ
יעני הכתב מגלה דעתו שכל הטענות למרחבים הומניטריים, מחורטטים. הוא לא "לא מבין" והוא לא נזקק לקורא גלותי שיסביר לו. הוא דווקא הבין מצוין וגם מגלה את הבנתו לקוראיו.

על השאלה אם "יש אזרחים ברצועה", בניגוד לדברי המבקש להשמיץ, הכתב מציין במפורש כי דובר צה"ל הוא זה שמסר את הדברים וכי לא מדובר במשהו שהוא כותב ביוזמתו או מתוך הבנתו. וכך נאמר שם: "עוד נמסר (מדובר צה"ל-הרינגטון) כי טרם התקיפה ננקטו צעדים רבים כדי לצמצם את הסיכוי לפגיעה באזרחים, לרבות שימוש בחימוש מדויק, חוזי מהאוויר ומידע מודיעיני נוסף.".

ספק אם יש ישראלי אחד בנמצא (ובמושג "ישראלי" אני מתכוון כרגע לתושבי ישראל דווקא), בוודאי מקרב קוראי ערוץ 7, שלא הבין בדיוק את הנאמר ואף את דעתו של הכתב על דברי דובר צה"ל.

אז אפילו העיתון הזה ערוץ 7 נופל בקונספציה המטומטמת שיש אזרחים ברצועה.
לא. זה לא נאמר בשום מקום, אפילו לא ברמז. זה נאמר (במשתמע) על-ידי דובר צה"ל וכך זה מצוין במפורש בכתבה. זה שהחלטת להציג כאן תמונה חלקית בלבד עם ציטוטים חלקיים ואז לתקוף, על אף שהתקיפה לא שווה מאומה אלמלא הציטוט שהבאת היה חלקי ומגמתי, זאת כבר החלטה שלך, אבל זה כמובן לא מעיד כהוא זה על הכתב או 'חוסר הבנתו' כהגדרתך את הסיטואציה.
אם הייתי חייל בצבא שלכם הייתי יורה לתוך קבוצת מחבלים לא חמושים עם תינוקות ומחסל אותם בלי להניד עפעף ובלי להרגיש נקיפות מצפון.
בשביל להיות "חייל בצבא שלנו" רצוי להיות ציוני. זה אומר בין השאר, אם כי אמנם לא באופן גורף, לא להתגורר בגולה כשיש אפשרות להתגורר בישראל ולחזק אותה ובוודאי שלא לעבור מישראל לניכר.
נתחיל במה שכן או לא מגיע ליהודים/ישראלים (כביכול) שמדברים על עמם שלהם בשיח של "אתם" ו"לכם". הגדת ליל הסדר כבר נותנת את המענה לסוגיה זו. נדמה לי שזה אחד הפירושים להגדה של ילד יהודי/ישראלי מכיר, כך שאין צורך לפרט.

בכל מקרה, אנחנו נסתדר לנו כאן עם שאר ה"בהמות" של עמנו ואי"ה נמשיך לתחזק ולחזק את המדינה האחת והיחידה שלנו. כן, זאת שבמידה והאדמה תבער תחת רגליך ביום מן הימים (מה שאני מאוד לא מאחל לך כמובן) אתה תברח אליה לבקש מקלט בטענה שאתה שייך לעם הזה שאתה כל כך נהנה להשמיץ ולתקוף, ולהרחיק את עצמך ממנו (כנראה כדי להצדיק בעיני עצמך וקרוביך את הבריחה ממנה בעבר).
בניגוד אליך, לא נביא אנכי ולא בן נביא. אבל אי"ה נחגוג כאן גם את יום הולדתה ה80 של המדינה וגם את זאת ה100 אם נזכה. אי"ה, זה יהיה גם יום הולדתה ה24 של תקומת מלכות ישראל והגעת הגאולה השלמה והמלאה.
שמשרתים אותך כרגע בנוכחותם במדינה שבמידת הצורך תהווה מדינת המקלט שאתה בונה על קיומה.

זה רק אחרי שתיתן להם מדינה והם ירו עליך משם אחרת אתה סתם ביריון.
נתנו להם מדינה.
שכחת מה אמרתם? נצא מעזה נחזיר הבייתה את המתנחלים מגוש קטיף וניתן להם מדינה והם יניחו לנו בשקט.
שכחת מה אמר שרון הבוגד?
כבר נתנו להם מדינה. ומה הם עשו? 21 שנים של טרור רקטות פצמ"רים חדירות מנהרות ובסוף ה 7.10.
בחיי שאתם צריכים מישהו שיכוון לכם את המוח. משהו כמו מכוון פסנתרים ,משהו כזה שיכוון לכם המוח.
האמת נראה לי שאתה כל הזמן מסומם ולא מבחים במציאות ומי נגד

אהה... אם נדייק קצת ברשותך, נגלה שאין כל סיבה בעולם לחשוב שקורא לא מבין שצה"ל לא שהה בנקודה אלא חזר אליה. למעשה, זה מובן לכל (מה גם שידוע לכל ישראלי לכתחילה, אבל זה כבר עניין אחר).
למעוניינים לקרוא את הידיעה בלי פרשנויות שכל עניינן להגחיך כביכול אחרים (נכון יותר לומר, לנסות להגחיך, שכן הצלחה יתרה לא נראה לי שיש כאן. בכל אופן לא למי שטורח ובודק את הדברים גם במקור), הנה הקישור אליה:
צה"ל תקף מחבלי חמאס שפעלו במרחב ההומניטרי בחאן יונס | ערוץ 7 (inn.co.il)

ושוב נדייק. כך נאמר בכתבה: "מטוסי קרב של חיל האוויר תקפו הלילה (שלישי), בהכוונת שב"כ, אמ"ן ופיקוד הדרום, מחבלים מרכזיים של ארגון הטרור חמאס שפעלו במתחם פיקוד ושליטה שהוסווה במרחב ההומניטרי בחאן יונס."ץ
יעני הכתב מגלה דעתו שכל הטענות למרחבים הומניטריים, מחורטטים. הוא לא "לא מבין" והוא לא נזקק לקורא גלותי שיסביר לו. הוא דווקא הבין מצוין וגם מגלה את הבנתו לקוראיו.

על השאלה אם "יש אזרחים ברצועה", בניגוד לדברי המבקש להשמיץ, הכתב מציין במפורש כי דובר צה"ל הוא זה שמסר את הדברים וכי לא מדובר במשהו שהוא כותב ביוזמתו או מתוך הבנתו. וכך נאמר שם: "עוד נמסר (מדובר צה"ל-הרינגטון) כי טרם התקיפה ננקטו צעדים רבים כדי לצמצם את הסיכוי לפגיעה באזרחים, לרבות שימוש בחימוש מדויק, חוזי מהאוויר ומידע מודיעיני נוסף.".

ספק אם יש ישראלי אחד בנמצא (ובמושג "ישראלי" אני מתכוון כרגע לתושבי ישראל דווקא), בוודאי מקרב קוראי ערוץ 7, שלא הבין בדיוק את הנאמר ואף את דעתו של הכתב על דברי דובר צה"ל.

לא. זה לא נאמר בשום מקום, אפילו לא ברמז. זה נאמר (במשתמע) על-ידי דובר צה"ל וכך זה מצוין במפורש בכתבה. זה שהחלטת להציג כאן תמונה חלקית בלבד עם ציטוטים חלקיים ואז לתקוף, על אף שהתקיפה לא שווה מאומה אלמלא הציטוט שהבאת היה חלקי ומגמתי, זאת כבר החלטה שלך, אבל זה כמובן לא מעיד כהוא זה על הכתב או 'חוסר הבנתו' כהגדרתך את הסיטואציה.

בשביל להיות "חייל בצבא שלנו" רצוי להיות ציוני. זה אומר בין השאר, אם כי אמנם לא באופן גורף, לא להתגורר בגולה כשיש אפשרות להתגורר בישראל ולחזק אותה ובוודאי שלא לעבור מישראל לניכר.

נתחיל במה שכן או לא מגיע ליהודים/ישראלים (כביכול) שמדברים על עמם שלהם בשיח של "אתם" ו"לכם". הגדת ליל הסדר כבר נותנת את המענה לסוגיה זו. נדמה לי שזה אחד הפירושים להגדה של ילד יהודי/ישראלי מכיר, כך שאין צורך לפרט.

בכל מקרה, אנחנו נסתדר לנו כאן עם שאר ה"בהמות" של עמנו ואי"ה נמשיך לתחזק ולחזק את המדינה האחת והיחידה שלנו. כן, זאת שבמידה והאדמה תבער תחת רגליך ביום מן הימים (מה שאני מאוד לא מאחל לך כמובן) אתה תברח אליה לבקש מקלט בטענה שאתה שייך לעם הזה שאתה כל כך נהנה להשמיץ ולתקוף, ולהרחיק את עצמך ממנו (כנראה כדי להצדיק בעיני עצמך וקרוביך את הבריחה ממנה בעבר).

בניגוד אליך, לא נביא אנכי ולא בן נביא. אבל אי"ה נחגוג כאן גם את יום הולדתה ה80 של המדינה וגם את זאת ה100 אם נזכה. אי"ה, זה יהיה גם יום הולדתה ה24 של תקומת מלכות ישראל והגעת הגאולה השלמה והמלאה.

שמשרתים אותך כרגע בנוכחותם במדינה שבמידת הצורך תהווה מדינת המקלט שאתה בונה על קיומה.
שוב פעם אתה לא מצליח לרדת לסוף דעתי.
לא כתבתי ולא התכוונתי שהכתב הטיפש המציא ממוחו הקודח את הסיפור.
זה ברור שהוא הסתמך על הודעת דובר צה"ל לגבי האזרחים. מרגיז אותי שהוא לא יוצא נגד דובר צה"ל בכתבה ומתקיף את הדובר שאין דבר כזה אזרחים או לא מעורבים.
בשביל לקרוא כתבה רקובה ועלובה מתבוסתנות אני לא צריך את ערוץ7. מספיק להיכנס לואללה או לווינט או לידיעות או למעריב. מערוץ 7 הייתי מצפה שיתקפו את דובר צה"ל על השקרים שלו ועל המשך הקונספציה שיש ערבים טובים ויש ערבים רעים.
אין דבר כזה. "ערבי טוב זה ערבי מת."

נתנו להם מדינה.
שכחת מה אמרתם? נצא מעזה נחזיר הבייתה את המתנחלים מגוש קטיף וניתן להם מדינה והם יניחו לנו בשקט.
שכחת מה אמר שרון הבוגד?
כבר נתנו להם מדינה.
לא נתנו,אין ריבונות,אין צבא,אין חיל אויר,אין מטבע,אין כלום.

ושמרו על תלות בתשתיות,שלא לדבר שנתנו לאנשים ממקום ששונא אותנו להיכנס למדינה.

נתנו הרבה כסף לארגון שבמיוחד יש לו אג'נדה בעייתית למדינת ישראל.

עשית ישראבלוף וניסיתי לעבוד על מחנה שמאל/מרכז.

Harrington

Well-known member
מנהל
זה ברור שהוא הסתמך על הודעת דובר צה"ל לגבי האזרחים.
לפי איך שהצגת את הדברים למעלה זה ממש לא ברור.
מרגיז אותי שהוא לא יוצא נגד דובר צה"ל בכתבה ומתקיף את הדובר שאין דבר כזה אזרחים או לא מעורבים.
מה לעשות, הוא מביא ידיעה חדשותית. אשרי העיתונאים שמשאירים את כבודן של הידיעות החדשותיות מונח במקומן ולא מערבבים אותה עם עמדותיהם האישיות. הלוואי וכל ערוצי התקשורת בישראל ילמדו ממי שכתב וערך את הכתבה הזאת.
בשביל להשמיע את דעתו האישית, למשל על דובר צה"ל ואמינותו, הוא יכול לכתוב מאמר דעה אישית. אך אין לזה מקום בכתבה חדשותית שכל תפקידה להביא אינפורמציה לציבור.

בשביל לקרוא כתבה רקובה ועלובה מתבוסתנות אני לא צריך את ערוץ7. מספיק להיכנס לואללה או לווינט או לידיעות או למעריב.
אז כנס בכיף :). אני נמנע ככל שאני יכול מלהיכנס לאתרים שציינת (זולת אולי מעריב מעת לעת). לא רוצה את הטינופת הזאת על צג המחשב שלי אם זה לא ממש חובה וגם אז אני סוגר את זה הכי מהר שאני יכול. במקום זאת יש אתר נקי מזבל, נקי מפורנוגרפיה, ולפי מה שאני למד ממך כעת, גם נקי מערבוב בין ידיעות חדשותית לדעות פרטיות. שמח מאוד לשמוע שזה קיים בישראל.
מערוץ 7 הייתי מצפה שיתקפו את דובר צה"ל על השקרים שלו ועל המשך הקונספציה שיש ערבים טובים ויש ערבים רעים.
אז היית מצפה. כנראה שאינך מבין כל כך ערוץ חדשות מהו. גם האתרים שציינת כמו ואללה וליינט לא מבינים הרי. ההבדל היחיד ביניכם הוא שהם מערבבים את דעתם השמאלנית בידיעות החדשותיות כביכול שהם משדרים, בעוד שאתה רוצה שיעורבבו דעות ימניות בידיעות החדשותיות. אני, כצרכן תקשורת, לא רוצה לשמוע בכלל דעות אישיות/ערוציות בידיעות החדשותיות. זה לא המקום שלהן. לא משמאל ולא מימין. כאמור, אשרי אתר ערוץ 7 שפועל כך לדבריך, בדיוק כמו שתקשורת ישרה והגונה אמורה לפעול.

The Real Big Joe

Well-known member

טרם התקיפה ננקטו צעדים רבים כדי לצמצם את הסיכוי לפגיעה באזרחים, לרבות שימוש בחימוש מדויק, חוזי מהאוויר ומידע מודיעיני נוסף.​

אז אפילו העיתון הזה ערוץ 7 נופל בקונספציה המטומטמת שיש אזרחים ברצועה. לא מעורבים קוראים להם שקרים מצוצים מן האצבע.
והייתי הולך לכלא בגאון ואומר לשופט התינוק שחיסלתי לא יאנוס את הנכדה שלך בעוד 15 שנה 20 שנה.

ב ה מ ו ת.
ואם לא נרשה, תשאב את החירחור חזרה?! :sneaky:

תגובה אינטליגנטית. הולמת אותך.
מי שמדבר על אינטליגנציה .חחחחחחחחחחחחחחחחח
עוד מוסר השכל שסבא סבבה ילמד אותך השם ירחם.
אחר כך תכתוב לי מה למדת היום מסבא סבבה?
אתם כחברה תהיו תלויים אחד בשני ואם לא תהיו תלויים אחד בשני אתם תהיו תלויים אחד לצד השני.
סרטי וידאו של Bing

The Real Big Joe

Well-known member
מי שמדבר על אינטליגנציה .חחחחחחחחחחחחחחחחח
עוד מוסר השכל שסבא סבבה ילמד אותך השם ירחם.
אחר כך תכתוב לי מה למדת היום מסבא סבבה?
אתם כחברה תהיו תלויים אחד בשני ואם לא תהיו תלויים אחד בשני אתם תהיו תלויים אחד לצד השני.
סרטי וידאו של Bing
סליחה. מי זה סבא סבבה?

למעלה