תשוקה לוזיטנית |מאוהב|

Willo the Wisp

New member
למי שפספס, אמש התחיל הקדם הטוב ביותר באירופה, פד״ק. כמעט 100% שירים נהדרים, אותנטים ורלוונטיים. לא מכוון לניצחון וכנראה מה שיינצח בסוף התהליך לא יראה גמר, אבל הפורטוגלים בשלהם וכל הכבוד להם על כך. זה לא שאם הם ינסו להביס את שבדיה במשחק שלה ילך להם יותר טוב. את מה שהם עושים, הם עושים טוב.
השיר הטוב ביותר בעיניי, לפחות לעת עתה, הוא השיר "מנגד" של שרה אפונסו. מהמם בפשטותו. אין לי מושג אם יגיע לרוטרדם (בפורטוגל הכל אפשרי) ועד כמה יצליח שם אם יגיע, אבל התאהבתי.
שיר מהמם נוסף שעורר בי תחושת סאודאד משכרת אך לדאבוני לא עלה לגמר הוא השיר "הגיעותי" של נאדין.

בהופעות כל שירי חצי הגמר הראשון של פד"ק ניתן לצפות בפלייליסט הזה

למי שפספס, אמש התחיל הקדם הטוב ביותר באירופה, פד״ק. כמעט 100% שירים נהדרים, אותנטים ורלוונטיים. לא מכוון לניצחון וכנראה מה שיינצח בסוף התהליך לא יראה גמר, אבל הפורטוגלים בשלהם וכל הכבוד להם על כך. זה לא שאם הם ינסו להביס את שבדיה במשחק שלה ילך להם יותר טוב. את מה שהם עושים, הם עושים טוב.
השיר הטוב ביותר בעיניי, לפחות לעת עתה, הוא השיר "מנגד" של שרה אפונסו. מהמם בפשטותו. אין לי מושג אם יגיע לרוטרדם (בפורטוגל הכל אפשרי) ועד כמה יצליח שם אם יגיע, אבל התאהבתי.
שיר מהמם נוסף שעורר בי תחושת סאודאד משכרת אך לדאבוני לא עלה לגמר הוא השיר "ה

שיר מהמם נוסף שעורר בי תחושת סאודאד משכרת אך לדאבוני לא עלה לגמר הוא השיר "הגיעותי" של נאדין.

בהופעות כל שירי חצי הגמר הראשון של פד"ק ניתן לצפות בפלייליסט הזה
לי היה סמי מאכזב. 1. כי נדין לא עלתה לגמר. ואותי היא הכי ריגשה. למעשה היחידה שריגשה. אהבתי אותה מהתחלה מהאודיו. את השיר ואת הקול ואת ההגשה שלה. והיא הייתה נהדרת בלייב בדיוק כמו שקיוויתי. לדעתי הכי טובה בסמי. לא מבין איך לא עלתה.
2. ההופעה של קרתוס ורומאו ביירוס הייתה גרועה. הוא עמד שם כמו יוצמח בתוך הקוביה הזו. שמח שהוא עלה אבל חייב לשפר הופעה לגמרי- סטייג'ינג, אאוטפיט, צילום, הכל! ומכיוון שזה כנראה לא יקרה פיספסנו אחלה שיר באיר'.
אהבתי גם את ולריה מלכתחילה ולמרות שלא הייתה מושלמת בלייב שמח שעלתה.
בסמי השני אני מחזיק אצבעות לקרולינה ול או קליידס.

Willo the Wisp

New member
לי היה סמי מאכזב. 1. כי נדין לא עלתה לגמר. ואותי היא הכי ריגשה. למעשה היחידה שריגשה. אהבתי אותה מהתחלה מהאודיו. את השיר ואת הקול ואת ההגשה שלה. והיא הייתה נהדרת בלייב בדיוק כמו שקיוויתי. לדעתי הכי טובה בסמי. לא מבין איך לא עלתה.
2. ההופעה של קרתוס ורומאו ביירוס הייתה גרועה. הוא עמד שם כמו יוצמח בתוך הקוביה הזו. שמח שהוא עלה אבל חייב לשפר הופעה לגמרי- סטייג'ינג, אאוטפיט, צילום, הכל! ומכיוון שזה כנראה לא יקרה פיספסנו אחלה שיר באיר'.
אהבתי גם את ולריה מלכתחילה ולמרות שלא הייתה מושלמת בלייב שמח שעלתה.
בסמי השני אני מחזיק אצבעות לקרולינה ול או קליידס.
ההופעה של קרטוס ורומיאו באמת היתה לא טובה ולא מימשה את הפוטנציאל, הוא נראה כאילו אמא שלו הכריחה אותו להופיע. אבל זה עדיין נשמע טוב ואם הם ינצחו יהיה להם זמן לעבוד על הופעה חדשה לרוטרדם ובעיקר על האנרגיה שלהם - שם הם לא יעלו לגמר כי זה ממש לא שיר שופטים וגם לא שיר טלווט.
אהבתי את ולריה ושמחתי שעלתה, ואהבתי גם את מיגל מרוקו שהיה נהדר ולצערי לא עלה. לא אהבתי את השירים באנגלית, בעיקר הליידי גאגא וונאבי שחשבה שאם היא תראה אדג'ית ומוזרה נחשוב בטעות שהשיר שלה אקספירמנטלי ואיכותי. הוא לא.
מה שגם טוב וגם רע אצל הפורטוגלים זה שבסוף יכול לנצח שיר שאף אחד לא ספר כמתמודד רציני על הניצחון. זה יכול להיות נהדר או מבאס. נראה.

למעלה