תשכחו מכל מה שידעתם על אגדות!

Dobby Weasley

New member
תשכחו מכל מה שידעתם על אגדות!

אתמול קניתי בסטימצקי (עזריאלי) ספר באנגלית בשם "The brothers grimm-The complete fairy-tales" בספר יש 830 עמודים ו-210 אגדות! בין האגדות יש כמה מפורסמות כמו הנזל וגרטל, סינדרלה, רפונזל ושלגיה. אבל שזה לא יטעה אתכם! יש בספר גם אגדות כמו: "The devil with the three golden hairs" "Godfather Death" The death of the little hen" "Death's messengers" עוד משהו שאפשר לשכוח ממנו: דיסני. לא תמצאו כאן סופים כמו "והם חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה". יש בספר גם הרבה ציורים אפלים (לפעמים גם מפחידים). בקיצור: לא לילדים קטנים! מומלץ בחום לכל אוהבי האגדות! וד"א הרבה זמן לא נכנסתי לכאן אז ברוכה השבה לי

WallFlower

New member
The death of the little hen זו אחת

האגדות שאסור בשום אופן לספר לילדים קטנים... אני זוכרת שבפעם הראשונה שקראתי אותה נדהמתי מהמבנה שלה. מוסר ההשכל נמצא ממש בהתחלה ואח"כ הסיפור נמשך בזה שכולם מתים. זה מטורף! ואת Death's messengers אפעם לא הבנתי...

Dobby Weasley

New member
גם אני לא ממש הבנתי את

Death's messengers זה מוזר כי שום דבר לא ברור והכל קורה לאט כמו בסרט מתח

WallFlower

New member
אולי הגרסא שאני קראתי הייתה מקוצרת

או משהו... זה מוזר כי מה שהבנתי היה שהיה ענק, ענק פוגש מוות, ענק מעיף את המוות מדרכו, מוות שוכב חסר אונים עד שמגיע בנאדם ועוזר לו, המוות מבטיח לאדם שישלח אליו את שליחיו לפני שהוא לוקח אותו כאות תודה, האדם ישן וחושב על זה כל לילה, האדם חולה ומבריא, מוות בא, האדם מתנגד ומתפלא שהוא לא שלח את שליחיו, המוות מסביר לו שהוא כן שלח את השליחים - המחשבות לפני השינה, החום, הצמרמורות, כאבי השיניים וכו', האדם מסכים איתו והמוות לוקח אותו. יש כאן איזה משל לגבי חיים ומוות אבל אני חושבת שפספסתי אותו...

יו, מעניין, זה בעברית?

לא שיש לי בעיה עם אנגלית, אבל עדיף עברית, וכמה זה עולה בערך?

WallFlower

New member
אפשר למצוא כמעט את כל האגדות

באינטרנט אבל באנגלית...

Thestral

New member
כמה הוא עלה../images/Emo35.gif../images/Emo176.gif../images/Emo108.gif

ונשארו עוד

Thestral

New member
D: זה הספר הזה במקרה?../images/Emo108.gif

כי אם זה זה אז נאי מכיר אותוD:

Dobby Weasley

New member
כן זה זה

ואני קניתי אותו בסטימצקי בעזריאלי. עלה לי 40 ש"ח (זה היה במבצע)

inbar w

New member
מאאגניבבב

הספר בעיברית או אנגלית??? וכמה הוא עולה"?????

SUGARSUGAR

New member
כאילו ברור!

זה כמו להגיד שחיים נחמן ביאליק כתב רק שירי ילדים

OrrKislev

New member
ממש ידוע

והנה הזדמנות להגיד: לסבתא שלי יש את הגרסה המקורית, ההוצאה המקורית והראשונה של הספר אגדות האחים גרים, מ-1815!!! בגרמנית, כמובן!! איזה מגניב זה! שם האגדות כתובות הכי הכי מגניב, וכל התיאורים הגרמנים הישנים האלה! איזה כיף! רק בשביל זה למדתי די הרבה גרמנית!

למעלה