תשמעו דבר מצחיק

לולי72

New member
תשמעו דבר מצחיק ../images/Emo6.gif

אני באה לגן להוציא את יובל, ויש לה כל מיני דברים בתיק מהבית, כמו פלאפון, אודם ועוד, והגננת של הצהרון אומרת לי שיובל הוציאה בצהריים את הפלאפון מהתיק ועושה את עצמה מדברת, באה ליובל אחת הילדות בגן וביקשה את הפלאפון אז מה יובל ענתה לה: "לא, את לא יכולה, אני צריכה לסיים לדבר עם בעלי"
אז הגננת אומרת שהיא והעוזרת נקרעו מצחוק ושאלו אותה איך קוראים לבעלה, כמובן שאתם יודעים שהיא אמרה: "בר" בסימן שאלה - קריאה והתפעלות, כאילו דא?

frige

New member
../images/Emo6.gif, גדולה, נראה אותך צוחקת

בעוד כמה שנים, אז השיחות לא יהיה בכאילו. חשבון הטלפון שלכם בבית ירקיע שחקים. ניפגש אז ונראה אם תיצחקי.

לולי72

New member
כן, בטוח, וא היא גם תסגור את הדלת

ותגיד לי אמא לכי מפה, ולירון הכי מפחד מה יהיה כשפתאום היא ו.....מי שזה לא יהיה יסגרו את הדלת, הפולני הזה כבר יש לו מחשבות
דווקא אני בקטע הזה נראה לי שאהיה יותר קול.

עדן, אני מקווה יובל לא תדבר הרבה ב../images/Emo56.gif

כי זה עולה הווווווווווווווווווון
!!! נכון, שבזמן האחרון נעלמתי כי עם תוכנית חדשה למורים בשם "אופק" , לפעמים אני לא רואה את עצמי !!! ואני לא מדברת שגם את בובתי , אני גם לא רואה !!! ובנוסף, כעת יש לי השתלמות, תודה לאל שהיא שהיא כאן !!! ושלאאא צריך לנסוע בכלל !!! ומה אצלכם? איך אתם מרגישים? מה שלום יובל? מוסרת
ענקיייייי ו
דניייי

dafgol

New member
כבר לפני שנה היו לו מחשבות

כשיובלי הזמינה את ברי <בחנוכה> לישון איתה במיטה
כבר אז לירון נלחץ, והוריד הפולני התחיל להחליף צבעים

לולי72

New member
טוב, דפנה, סימן שאנחנו

צריכות לראות שוב את הוריד הפולני מחליף צבעים

dafgol

New member
סיפרתי את זה לברי

הוא צחק ואמר " מה היא מתכוונת אלי? "

S r 35

New member
../images/Emo6.gif איזה זוג חמוד ../images/Emo214.gif

ולגבי יובלי... נו, רק תראו באיזה גיל אנחנו (הבנות) מתחילות לקשקש. דנייייאלה חכי ... חכי.... את לא תספיקי להגיד "אופק" והבובה שלך תנהל שיחות
יקרות עם רז

שרה ../images/Emo24.gif

מקווה שדניאלה תתחיל לדבר (באמיתי ב
) כי כך או אחרת היא כבר התחילה לקשקש ולדבר ועד אז אני מקווה שאשכח את המילה "אופק" !!! מהלקסיקון שלי בכללל !!! ומה שלומכם? מה התוכניות שלכם לסוף שבוע? מוסרת נשיבוקים
דנייי

S r 35

New member
תודה דניאלה ../images/Emo140.gif

מחר אנחנו נוסעים, עם חברים, לטייל במעלה צביה - ישוב במשגב: יש שם פעילויות ושפע אטרקציות לילדים. מצפים ליום אביבי וכייפי
שיהיה לך סופש נפלא

S r 35

New member
נהננו מ-א-ו-ד

בשבת האביבית והמקסימה הזו, טיילנו במקום ירוק, יפיפיה ומקסים באחד האזורים היפים בארץ: משגב (לא רחוק מכרמיאל). נסענו לשם עם חברים טובים שלנו. השתתפנו בהפנינג שהיה שם: הילדים השתתפו בסדנת הכנת שוקולד ובסדנת צביעת חנוכיות (החנוכיה ניתנה לנו במזכרת). הם גם הכינו פיתות ורכבו על סוסים. ובעיקר אכלנו - בדוכנים הטעימים והרבים שהיו פזורים במקום. הייתה שם גם חנות "יד-שניה" של המקום, בה ניתן היה לקנות פריטים ב 1 ש"ח והיו רבים/רבות שיצאו עם מציאות. אני לא נכנסתי לשם בגלל עומס המבקרים בחנות, לא התאימה לי הצפיפות הזו עם שני ילדים קטנים, שובבים וחסרי סבלנות. כל הכנסות ההפנינג נתרמו לבית-הספר במקום: הבנתי שזה אירוע שנתי שמאורגן בידי ילדי בית-הספר (ההורים רק עוזרים)... הייתה אווירה של כייף: החברה שלי פגשה עמית לעבודה שלה (פרופ' באוניברסיטה, שהיה לבוש כליצן ומכר תירס חם לילדים
), כולם נהנו, כולם עשו חיים והפסטורליות, האוויר הנקי, והירוק אוי הירוק המדהים הזה פשוט עשה לנו טוב - לא התחשק לנו לחזור לעיר. לקינוח - אחרי ההפנינג - עשינו טיול במקום המדהים הזה: המון ירוק, המון מים (יש שם גם אגמון קטן ותעלות מים), הילדים שיחקו גם בגן המשחקים המושקע של המקום. לא נשאר לנו זמן לבקר במקומות אחרים, כמו שתכננו, אבל לא נורא... תהיינה עוד שבתות.... חזרנו הביתה מאוד מאוד מאוד מרוצים - אחרי שעצרנו לארוחה במקדונלדס כרמיאל (איך לא? ....
) אני מעלה תמונה כללית של המקום: תמונת נוף. יש לי עוד המון תמונות מקסימות, אבל אני לא מעלה תמונות של ילדי לאינטרנט. תצטרכו להאמין לי שהמקום שווה ביקור.

frige

New member
תמונה יפה

כיף לקרוא שנהניתם. נקרא שהיה אחלה יום.
שרית

למעלה