תתכונני לביקורות הקטלניות מאיה....

shoniron

New member
תתכונני לביקורות הקטלניות מאיה....

ריטה פעם סיפרה שבתחילת הקריירה שלה היא נורא לקחה ללב את הביקורות על אלבומיה ובכתה בלי סוף ואני חייב לציין שלקחתי את זה קשה כמוה ובכיתי בשבילה יחד עם כל המעריצים האמיתיים שלה, שמתי לב למשהו משותף אצל כל "מבקרי" המוזיקה, הם נולדו לגרום עצב וכאב לאומנים איכותיים ומשום מה מפרגנים ל"זמרים" פחות מוכרים שגרים במשולש אלנבי-קינג ג'ורג-שינקין כאילו הם מביאים את בשורת המוזיקה החדשה לישראל,אותם "מבקרים" הם אנשים קטנים ועצובים שכשהיו ילדים כנראה חנקו חתולים וכרתו את ראשם כמו כת השטן, הם מוציאים את כל תיסכולם על זמרים תמימים שכל "פשעם" היה לגרום נחת למעריציהם הנאמנים,יש ל"מבקרים" מגירה מלאה ביקורת ארסיות שכתובות מראש ופשוט כשהם במוזה הנכונה הם שולפים אחת ועושים אנ-דנ-דינו ואומרים לעצמם "למי אני אגרום לבכות היום"?... אני מקווה שמאיה תקרא את זה ותדע שכבר עכשיו ה"מבקרים" מחככים ידיהם בהנאה ומחכים לרגע שהאלבום ייצא כדי לקטול אותו, אבל את יודעת משהו מאיה?, ביקורות שליליות גורמות לתוצאה הפוכה ואנשים נוהרים לקנות את הדיסק יותר מסקרנות וכך כשבשנים האחרונות אני קורא ביקורות בעיתונים אני פשוט צוחק מהם כמו מפרק משובח של "סיינפלד"...איזה קטעים.בקיצור מאיה, תימנעי מקריאת הביקורת ואם את לא יכולה להתאפק אז קחי הכל בסבבה כי כמו שאמרתי מקודם, הם אנשים קטנים ועצובים,היטלרים כאלה. בהצלחה מאיה, אוהבים אותך,ואיתך לאורך כל הדרך!

hero D

New member
בנתיים...

לא שמעתי ביקורות רעות על מאיה... יש לה קול מדהים, היא מוכשרת בטירוף והיא יודעת את זה

ביקורות יש..לפחות מהשהות שלי בפורום

אירוויזיון ראיתי תגובות מכל הסוגים לגביה . יש כאלה שחושבים שהיא סתם פרצוף יפה וכו' ובאמת כדאי שהיא תהיה חזקה, כי תמיד יש את האנשים שקוטלים ותקשורת זה לא רק מלא בכל טוב , אלא חלק מרכילות וביקורות זה גם דברים לא תמיד הכי נעימים מאחל לה בהצלחה

למעלה