תתפלא נחום..

תתפלא נחום..

גם אצלי אין טלוויזיה בבית. מעבר לתכנים המבישים שם, יש מחקרים שהיא גורמת להפרעות קשב וריכוז לילדים . הוצאתי אותה מכוון שבני בן ה 8 התחיל להתמכר וזה ממש לא מצא חן בעיני. וזה עבד, היום הוא קורא והמון! את הכתבה ראיתי בבית של זוג מטופלים שלי ו..זה היה מביך, ומקומם. הקדשתי למעלה משלוש שנים ללימודים (וממשיך לשנה רביעית)לא בכדי שיציגו את מה שאני עושה באופן מכליל כל כך כ חלטורה... אני מאד מקווה שזו לא סנונית ראשונה של עליהום. וגם מקווה שלא נצטער כאן בעתיד על שלא עשינו עם זה מאום. נמרוד

דווקא לא מתפלא - זה אופייני

אחרי שמוציאים את הטלויזיה מהבית מתחילים לראות עד כמה היא נוראית באופן הרבה יותר ברור וחד. אולי בגלל זה הכתבה הצליחה לעורר בך כאלו אמוציות. אתה באמת חושב שיש משהו שניתן לעשות בנושא? אתה באמת חושב שאם לא ייעשה דבר יהיו לזה השלכות כלכך רציניות?

0 אור 0

New member
בעקבות מספר דיונים אחרים בפורומים

בנושאים שונים ומשונים, אני חושבת שהוא צודק. תמיד אנשים מציינים את העובדה שאין תגובה מצד "אלו שאומרים עליהם" כהסכמה בשתיקה עם מה שנאמר, אז אם זה לא נכון או לא מייצג או שאתם לא מסכימים למה לא שומעים אותכם? ולגופה של הכתבה, דוקא יש לי טלויזיה, אבל אני לא מסתכלת על ערוצי הפרסומות (למען האמת גם לא על ערוץ 1) אז כמובן שלא ראיתי

ודאי

כמנהל הפורום , וכאדם שנמצא בתחום ומקושר ללא מעט מטפלים ואוהב את שאתה עושה, (הרי עשית רפורמה בחייך). יש לך אפשרות או לנו אפשרות לנסות ולעשות מאמץ באמצעות פניה לערוץ 10 או 2 בכדי לבקש שייצרו כתבה או סידרת כתבות מאוזנות ומקצועיות ,שבהן יעלו את כלל ההיבטים בתחום ,ויסקרו את מעמד הרפואה המשלימה בארץ.יראיינו גם מטפלים גם מטופלים וגם רופאים .פניה שכזו יכולה אם תגיע לאדם המתאים ויהיו מצורפות לה חתימות של מאות מטפלים מטופלים ורופאים בתחום יכולה לקדם את הנושא (פיקוח והכרה של משרד הבריאות בתחום) ולשאלתך השניה, יש שמועות ,שוועדה שקמה במשרד הבריאות בודקת בימים אלו את הנושא ומה שמתגבש שם זה הצעת חוק בנושא המטפלים בעיסוי, הצעת חוק שאומרת שרק אנשים שיש להם תואר ראשון אוניברסיטאי ולא חשוב איזה תואר רק הם יוכלו לאחר שלמדו במכללות שיוכרו ע"י משרד הבריאות ויעברו בחינה מסכמת של המשרד יוכלו לטפל בעיסויים. קראתי כתבה בנושא ב ynet לפני מספר חודשים, אנסה למצוא אותה שוב ולשתף את כולם. אני מגיע לתחום לאחר שנים של עשייה בתחום החינוך אתה מתחום המחשבים ,ודאי ישנם כאן עוד מטפלים שהגיעו מתחומים אחרים ,שגילו שיעודם בחיים הוא לטפל להעניק חמלה ומזור, להוציא מטופלים ממעגל הכאב ואני באמת חושב ומאמין שהכתבה היא יריית פתיחה בדרך של שינוי של הממסד למקצוע שאנו אוהבים כלכך. והיכולת לנסות לאמר אמירה ולהשפיע נתונה בראש ובראשונה אצלינו . אם נתפלסף כאן בחוכמולוגיות ובאגו נחטא קודם כל לעצמינו. וניצטער בעתיד. אני פונה אליך בבקשה שיחד, ננסה לקחת את הנושא לחוף מבטחים ולהשפיע על המהלך שהחל . מה דעתך על הנ"ל...

אממממ...

אתה שואל מה דעתי? אני לא ממש מאמין שזה יילך וגם לא לגמרי מאמין שזה נחוץ. אבל אני מודע לעובדה שזה בעיקר בגלל האופי שלי והסלידה האישית שלי מהמדיה בתקופה בה אנו חיים, ולכן אני לא אתנגד לשתף פעולה עם עניין כזה. מה דעתך להרים את הכפפה ולנסח עצומת מטפלים\מטופלים בנושא? אני מבטיח לפרסם אותה בפורום ולנסות לעזור להשיג חתימות, ובמידה ויהיו - אפילו לעשות כמיטב יכולתי בכדי להביא את העניין לידיעתם של האנשים הנכונים במדיה. אני לא לגמרי מאמין שמעמדי כמנהל פורום בתחום ירשים מישהו במדיה כי אני חושב שכסף זה הדבר היחיד שמניע את האנשים הללו אבל אני מבטיח לנסות בכל מקרה. כפי שאני רואה את זה, לפחות לנסות - זאת סוג של מחוייבות שיש לי בתור מנהל הפורום... מה דעתך?

למעלה