‫אז... איך נולד הכינוי שלכם?

adi dion

New member
‫אז... איך נולד הכינוי שלכם? ../images/Emo43.gif

סתם חשבתי על זה עכשיו, פתחתי שרשור בפורום ג'וני ועכשיו גם פה (כי טים וג'וני זה צמד חמד XD) ספרו מאיפה בא הכינוי שלכם

adi dion

New member
טוב בסדר אז אני אתחיל ../images/Emo11.gif

אבל זה ברור אז אני אפילו לא צריכה לכתוב
נרשמתי עם כינוי פקאצה שקשור להארי פוטר כי בגלל פורום הארי נרשמתי לתפוז XD נמאס לי ממנו אחרי בערך שנתיים... ואני אחת מאוד לא מקורית שאוהבת את סלין דיון אז...
והשם שלי משתלב יפה עם השם משפחה הזה חחחחחח עם כמה שאני אוהבת את הכינוי שלי, אם הייתי יכולה לחזור אחורה הייתי מנסה לחשוב על משהו אחר -__- עכשיו פשוט כבר עבר כל כך הרבה זמן ולא בא לי כינוי חדש...

tali44

New member
טוב אז...

אי שם ב- 2006 רציתי להירשם לתפוז ובאופן מפתיע רציתי את הכינוי "tali" אבל... הכינוי היה כבר תפוס! אז היו לי בצד אפשרויות אחרות לכינוי דומה לכינוי שלי, שהם לא תפוסים אז אחת האפשרויות הייתה- tali44, אז בחרתי בזה בלי לחשוב יותר מדי ו... זהו!
ואני ממש שונאת להחליף כינויים, אז כנראה שעד שאני אהיה בת 44 לא תהיה לכינוי שלי משמעות יתרה.

theEscapist

New member
גם אני!

Escapist הוא שיר שאני ממש אוהבת, של נייטוויש
זה לא שהשיר עצמו הוא יצירת מופת מוזיקלית (למרות שהוא דווקא כיפי בהחלט), אני פשוט נורא מתחברת למילים. ויש סיפור ארוך ונוגע ללב על הפעם הראשונה שבה שמעתי אותו, אז בכלל אני קשורה אליו נפשית. זהו:)

theEscapist

New member
שירה! חזרת!../images/Emo23.gif

אנחנו צריכות לדבר מתישהו, אני מתגעגעת.

LadySilkworm

New member
אני תמיד פה, פשוט אין לי מה להגיב.

וכן, אנחנו צריכות לדבר! גם אני מתגעגעת
אולי שנה הבאה ניפגש? הגיוס שלי רק בפברואר, יש לי זמן. :) וגם לך יהיה יותר זמן לדעתי :)

theEscapist

New member
נכון../images/Emo9.gif ואנחנו דוחות את זה כבר שנתיים...

אולי אולי אולי השנה אני אוכל לפגוש אותך ביומולדת

אממ

ביקשתי עזרה מחברה שלי והיא זרקה לי כמה רעיונות. ביניהם היה גם במבה היסטרית וחציל. בהתחלה רציתי בכלל DONT PANIC אבל זה תפוס. אה כן נוטים להגיד לי שאני די היסטרית
וחציל סתם לא קשור צריך אייקון לחציל

JackBaltar

New member
אוקי....../images/Emo9.gif

זה צירוף של שתי דמויות שאני מחבב : ג'ק לכבוד הפורום הזה - ג'ק סקלינגטון מהסיוט שלפני חג המולד, ושם המשפחה של הכינוי שלי -בלטר, על שם הדמות הכי מעניינת בBSG (באטלסטאר גלקטיקה), גאיוס בלטר, למי שראה... סתם חיברתי את שניהם ויצא שם שמתגלגל יפה על הלשון וגם נשמע אמין כשם קיים.

theEscapist

New member
בטח בגלל המדריך לטרמפיסט! זה פשוט מתאים לה

בול
(ליקן, סליחה שעניתי במשך, ועוד ירדתי עליך בדרך:) את יודעת שאני אוהבת אותך, נכון?
)

Snow fairy

New member
הכינוי שלי מכיתה ו' או ז'

ממש אהבתי פיות ואני חושבת שאחותי הגדולה המציאה לי אותו אם אני לא טועה.... בכל אופן, מאז מלא חשבתי על לשנות את הכינוי אבל פשוט אין לי אומץ

Oyster Girl

New member
שלי זה קל, לא../images/Emo6.gif? ../images/Emo54.gif

קניתי את הספר של טים וחשתי צורך לעשות לו מחווה

למעלה