☎️ הבחירה הפופולרית האמיתית ☎️

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני גם ראיתי את הסדרה הזאת, טוב עונה 3 עוד לא יצא לי להשלים. סדרה מתוקה ברמות ובניגוד לבנות גילמור אני מרגישה שהרבה יותר הולמת את סיגנון הכתיבה של איימי שרמן-פלאדינו
סדרה מתוקה ברמות זה תיאור נהדר.
איך עדיין לא ראית את עונה 3?

עכשיו כשיש עמוד חדש אני רק אגיד שגותהאם סדרה גרועה עם מיליון נבלים ואפס עטלפים.
אבל כן, רידלר ופינגווין זוג חמוד.

keren or5

Well-known member
איך עדיין לא ראית את עונה 3?
כי משהו התקלקל בי וקשה לי כבר להתרכז בסדרות טלוויזיה או להשאיר את העניין שלי בהם, וזה כ"כ עצוב לי כי טלוויזיה הייתה המפלט שלי מאז שהייתי קטנה. זה תמיד היה המקום הנחמה שלי שלא משנה מה קורה בחיים, כשאני יושבת לראות טלוויזיה אפשר לשכוח מהכל לכמה זמן. ואני פשוט כמעט לא מצליחה להישאב לזה באותה רמה שהצלחתי בעבר וזה סופר עצוב לי. סליחה שקצת עניתי תשובה שהיא TMI, אני רוצה לראות את עונה 3, כמו שאני רוצה לראות עוד מלא סדרות שהתחלתי וזנחתי ואני לא מוצאת את המנטאליות לפעמים לחזור לסדרות שאפילו אהבתי וראיתי. וגם כבר כתבתי באיזה מקום בזמן האחרון, שהרבה יותר קשה לי לזכור דברים שהיו בעונות הקודמות עכשיו כי הרבה סדרות אני רואה בבינג' ואז מגיעה עונה חדשה ואני לא זוכרת, וכמו שכתבתי פה לא מזמן אני אומרת לעצמי שאני אעשה צפייה חוזרת של כל הסדרות שהתחלתי ויצאו אליהם עונות חדשות, ומרוב שזה יותר מדי לראות, אני פשוט לא רואה כלום. אבל נראה לי שאני לומדת קצת לשחרר מהצורך הזה, ולהסתפק בריקאפים- או פשוט להיות בסדר עם זה שאני לא אבין כל דבר קטן שיש כי אולי זה קשור למשהו בעונה ממש מוקדמת ששכחתי, וזה דיי בסדר לפעמים.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כי משהו התקלקל בי וקשה לי כבר להתרכז בסדרות טלוויזיה או להשאיר את העניין שלי בהם, וזה כ"כ עצוב לי כי טלוויזיה הייתה המפלט שלי מאז שהייתי קטנה. זה תמיד היה המקום הנחמה שלי שלא משנה מה קורה בחיים, כשאני יושבת לראות טלוויזיה אפשר לשכוח מהכל לכמה זמן. ואני פשוט כמעט לא מצליחה להישאב לזה באותה רמה שהצלחתי בעבר וזה סופר עצוב לי. סליחה שקצת עניתי תשובה שהיא TMI, אני רוצה לראות את עונה 3, כמו שאני רוצה לראות עוד מלא סדרות שהתחלתי וזנחתי ואני לא מוצאת את המנטאליות לפעמים לחזור לסדרות שאפילו אהבתי וראיתי. וגם כבר כתבתי באיזה מקום בזמן האחרון, שהרבה יותר קשה לי לזכור דברים שהיו בעונות הקודמות עכשיו כי הרבה סדרות אני רואה בבינג' ואז מגיעה עונה חדשה ואני לא זוכרת, וכמו שכתבתי פה לא מזמן אני אומרת לעצמי שאני אעשה צפייה חוזרת של כל הסדרות שהתחלתי ויצאו אליהם עונות חדשות, ומרוב שזה יותר מדי לראות, אני פשוט לא רואה כלום. אבל נראה לי שאני לומדת קצת לשחרר מהצורך הזה, ולהסתפק בריקאפים- או פשוט להיות בסדר עם זה שאני לא אבין כל דבר קטן שיש כי אולי זה קשור למשהו בעונה ממש מוקדמת ששכחתי, וזה דיי בסדר לפעמים.
אוי :cautious:
אני מתחבר לזה במידה חלקית.
גם לי יש את הבעיה שאני רואה סדרות בבינג' ואז עוברת שנה עד שיוצאת עוד עונה ואני כבר שוכח כמעט לחלוטין מה קרה בעונה קודמת.
וגם עם סדרות שאני לא רואה בבינג' אני שוכח המון - למשל עם שיימלס אני שכחתי כל כך הרבה דברים (למזלי מהבחינה הזאת יוצרי הסדרה גם החליטו להתעלם מהרבה דברים מהעבר).
וגם לי אז עולה השאלה האם שווה לראות את העונות שראיתי אבל אז זה כאילו הטלוויזיה זאת מחויבות ולא משהו בשביל הכיף. וזה בדיוק מה שיש לי עכשיו לגבי גותהאם. כי אני יודע שאם אני לא אראה את העונות הראשונות שראיתי לפני 5 שנים אז אני אתעצבן שאני לא מבין דברים...

מה שאין לי למזלי זה בעיה להשאב לתוך סדרות.
אם כי נכון שיש בעיה לפעמים. עם סדרה חדשה אז הרבה פעמים לוקח הרבה זמן עד שמתחברים מספיק עם דמויות (ועם זה שכיום עונות קצרות אז לפעמים עד שאתה מתחבר העונה כבר נגמרת).

Lion_Heart

Well-known member
כאילו לא היה ברור שאתה חולה קומיקסים :-D

זה האסופית, נכון? אני לא זוכרת אם זה השם המקורי (אם כן, אז אני עדיין עם הסדרה הישנה וגילברט החלומי)
א: זה לא היה ברור ? כי אני לגמרי COMIC NERD ויודע הרבה עובדות קומיקס ראנדומליות :-D
וכן,לגמרי חלומי

מילי08

Well-known member
זה תמיד היה המקום הנחמה שלי שלא משנה מה קורה בחיים, כשאני יושבת לראות טלוויזיה אפשר לשכוח מהכל לכמה זמן. ואני פשוט כמעט לא מצליחה להישאב לזה באותה רמה שהצלחתי בעבר וזה סופר עצוב לי. סליחה שקצת עניתי תשובה שהיא TMI,
מאוד מאוד מוכר.
גם לי יש תקופות כאלה שאני רוצה לראות טלוויזיה ולהתנתק אבל שום דבר לא בא לי טוב ואני לא מתחברת לכלום.
אני מקווה שתמצאי לך פתרון מנחם אחר שיצליח לספק אסקפיזם מתאים |חיבוק|
למשל עם שיימלס אני שכחתי כל כך הרבה דברים (למזלי מהבחינה הזאת יוצרי הסדרה גם החליטו להתעלם מהרבה דברים מהעבר).
אה, חשבתי שאתה פשוט בונה על הזכרון של עח"ו והאובססיביות שלה לסדרה :-D

למעלה