こんにちは&#652

akanishisan

New member
こんにちは&#652

אני חדשה כאן :) אני בת 15 ונעים להכיר! לפני בערך שבוע קנו לי מחשב (סוף סוף"= =) וממש נדלקתי על כל הקטע של אנימה,ג'יי פופ ורוק ובמיוחד הדרמות היפניות! בשבוע הורדתי כל כך הרבה סרטים,מוזיקה,קליפים ותמונות שהמחשב שלי כימעט התקלקל "- - זה מגניב שיש בישראל את הפורום הזה!וגם כמה אנשים שחושבים שgackt והאחרים אלה לא בנות!

ברוכה הבאה!

אני שונאת שמחטטים לי בפלאפון ואז שואלים מי זאת זה מעצבן! לפחות אנחנו יודעים שאלה לא בנות לפחות לא עדייןP: תהני מהמחשב החדש ומהפורום!

limee

New member
ברוכה הבאה

גם אני דיי חדשה בפורום. קוראים לי סיגלית. אני בת 16 וחצי מב"ש. השתלבות נעימה!!!

ברוכה הבאה^__^

אני נוגה, בת 13 מהרצליה^^ אוי זה מזכיר לי, בפסח הייתי בארה"ב ובחנות הספרים Kinokuniya היה מגזין שהייתה עליו תמונה של מאנה, אז שאלתי את אמא שלי אם זה נראה לה בן או בת ואז היה לה מבט מוזר כזה והיא אמרה "זה בן?!O__o" זה היה כל כך מצחיקXD

מ א י י ק

New member
ברוכה הבאה :)../images/Emo19.gif

אני מיכאל,בן 15 ביולי,הרצליה-אבוקדו-נוגה-עזבי XD :] השתלבות נעימה ומהירה בפורום
אני מאוד אוהב את גאקט,בואה,איומי,וגם ג'יי רוק ומאוד ג'יי פופ, אם את רוצה המלצות אני יכול לתת לך :), ואני צופה באנימות כמובן =] תהני :)

מ א י י ק

New member
גם הפלאפון שלך לא ישכח../images/Emo16.gif../images/Emo19.gif

איזה עוול עשית לו..גרמת לו למות ולהיחנק למוות דרך הרמקול!!XD

Omer Kun

New member
ברוכה הבאה :]

עומר, בן 15. נעים להכיר! D: גאקט הוא ג'יירוקר די גברי לא? ._.

לא הייתי אומרת שהוא גברי, אבל...

הוא בלע פחית! XD (חיחי... עזבו, אני והשריטות שלי.) כולופן, ברוכה הבאה.... ^.^

akanishisan

New member
תודה(-^ס^-)יורושקו נה:)

תגידו,מישהו מכם היה כבר ביפן\מתכוון לנסוע לשם? (כשאני שואלת 'מתכוון לנסוע' אני מתכוונת בזמן הקרוב ולא עוד עשרים שנה"- -). נכון שזה יקר ומסובך במיוחד בגלל שכמעט אף אחד שם לא מדבר אנגלית אבל אם להשתדל אפשר למצוא שם אחלה עבודה.

nadav1232

New member
!ברוכה הבאה~

אוה.. ^-^ אני נדב בן 15.. וגם אני ממש אוהב ג'יי פופ.. D: כן, גם כשאני מוריד כל כך הרבה אלבומים, סינגלים וDVD של הופעות המחשב קורס אבל מתרגלים ומסדרים XD

מ א י י ק

New member
קודם כל,אתה רוכש*!תזכרו יש אחרינו בקרה../images/Emo11.gif../images/Emo19.gif

אסור לנו לדבר על דברים לא חוקיים XD צריך לתקוע את זה בהתחלה של הפורום,בכל מקום אפשרי XD דבר שני,אין דיסק שאין לנדב, ומי שרוצה דיסק מנדב - עובר דרכי (
),יש לו חנות שלמה בבית,ואף אחד לא ראה את זה :p אני פעם השאלתי ממנו דיסק של לא זוכר מי XD (נדב תזכיר), והוא עוד זכר איפה הדיסק בכל הערמה והתיקים המלאים של ה"רכישות" XD

sonaku

New member
היש לך שם יקירתי?D:

ים,16 וחצי מחור ממש לא מוכר ואני לא סובלת את גאקט אבל את כל השאר אני כן אוהבת D:::

oracle

New member
youkoso~~ ../images/Emo175.gif

ברוכה הבאה למקום הכמעט יחיד בארץ בו כ-ו-ל-ם יודעים שגאקט הוא בן, כולל אלו שלא אוהבים אותו... *אהמ..ים..אהמ*

למעלה