さよなら | sayonara | להתראות

oracle

New member
さよなら | sayonara | להתראות ../images/Emo43.gif

ב-25 במאי 2006 נפתח הפורום החדשני הזה בניהולי, והיום אני עוזבת את הניהול שלו. השנתיים (וכמעט) וחצי היו מהנות ומשמעותיות מאוד עבורי, אך אני מרגישה שהתעייפתי מהניהול, ועדיף שאשאיר אותו לממשיכי המוכשר והמסור עד אין קץ, נדב. הפורום ידע ימים טובים יותר ופחות, אך תמיד שמר את ראשו מעל למים, ואני בטוחה שהוא ימשיך לפרוח ולשגשג, בזכות נדב ובזכותכם. מאחלת לכולכם שנה טובה ומתוקה, המון המון המון הצלחה לנדב, ומבטיחה להמשיך לשרוץ פה
להתראות

אנו מודים מקרב לב ל-oracle

על הקמת הפורום וניהולו המסור עד כה ומאחלים לה בהצלחה בהמשך הדרך
המשך גלישה נעימה בתפוז
אנשים

ayumi3000

New member
סמדר!!!

תודה רבה!! היית מנהלת מעולה ותודה שניהלת את הפורום עד כה! אני בטוח שגם נדב יעשה עבודה מעולה ומסורה ^__^. שיהיה לך בהצלחה בכל מה שתעשי (אני יודע שעדיין תשרצי פה אבל עדיין XD). נתגעגע ^_^. תודה רבה.

innocence

New member
תודה רבה על הניהול:)

ובכלל, על הקומונה שהתחילה את כל זה. מי יודע איפה הייתי היום לולא היא?:)

nadav1232

New member
../images/Emo24.gif oracle שלנו!!!! ../images/Emo47.gif

קודם כל, אני רוצה להגיד שהיית מנהלת מדהימה ומצויינת!!! לא נשכח אותך בחיים! את זאת שפתחת את הקומונה, את הפורום הזה. זה בזכותך. אני בטוח שתבואי לבקר בפורום ואני מבטיח לטפל בפורום תמיד~ ^_^!
תודה רבה על הכל, סמדר
!|
נ.ב גאקט וכולנו מוסרים לך בהצלחה!!!

לא!!!!!!!!!!!!!!

מה אפשר לומר כדי להביע את ההערכה שלי כלפייך? אני חושב ש"תודה" זאת מילה שהיא לא מספיק חזקה בהקשר הזה, אבל אין משהו אחר... =) אז המון-המון-המון תודה על הניהול המסור!!!!!!! ודיר באלק שלא תעזי לעזוב לגמרי את הפורום!! =)))

Omer Kun

New member
../images/Emo10.gif

סמדר, תודה על שנתיים מדהימות של ניהול! אני בטוח שמסרת את הניהול של הפורום לידיים טובות! בהצלחה לך בהמשך הדרך! D:

pRiNcEsSa 10

New member
תודה רבה על הניהול המסור!

סמדר, חבל שאת עוזבת... היית חלק משמעותי מהפורום הזה וממה שהוא היום. המון הצלחה בהמשך, בכל מה שתעשי! תודה רבה על הניהול המסור, על ההשקעה, על הכל.

oracle

New member
תודה לכם על המילים החמות ../images/Emo13.gif ../images/Emo23.gif

למעלה