🆕השבוע שיהיה - 10-16/01/2021📺

Lhuna3

Well-known member
אוי איזה פתיחה עצובה עם הסרטון לזכר הגיבורים שהלכו.
זה כזה מבאס שלא יהיה אותם יותר (כלומר אני יודעת שהסרט הבא שצפוי הוא של נטשה כאילו מהעבר כנראה, ושיש את ויז'ן בוונדה-ויז'ן אבל זה לא אותו דבר, וחוץ מזה בעיקר מבאס על הקפטן וגם על טוני.)
סרט מאוד חמוד. פיטר עדיין עושה שטויות ובכל זאת לא התבגר לגמרי (למרות ששמתי לב שפיתח שרירים!)
אבל בסוף כמובן עושה את מה שצריך.
נד גם היה מאוד מצחיק (הלכתי לבדוק אח"כ בן כמה השחקן הזה באמת, כי יש משהו שנראה לי מבוגר מאוד בפנים שלו, אבל הוא בעצם רק בן 24 היום כמו טום הולנד בעצמו).
גם האפי היה חמוד בסרט הזה.
ומה עשה שם החבר האידיוט של לארי דיוויד? :-D
אני ממש שמחה שמיסטיריו הזה הוא לא באמת הגיבור החדש שלנו, לא מתאים לי בכלל.
ובעצם הסקרולים האלה או איך שקוראים להם התחזו כל הזמן לפיורי והסוכנת שהם עובדים אצלם עכשיו? ואיפה פיורי נמצא בכלל, מה זה המקום הזה? מפקדה חדשה?

Lhuna3

Well-known member
והיה לך טיעון שכריס המסוורת שווה יותר כי לו יש את הפטיש.
אז גם לכריס אוונס יש את הפטיש וזה מרגש יותר:p
חחחח לא זה היה רק בהשאלה :-D:p
ואז ונדהויזן נו אז אחרי שראית את כל הסרטים את מתרגשת כמנו לכבוד ונדהויזן?
האמת שלא יכולה להגיד שבאותה מידה, כלומר אני כן שמחה שיש את זה, אבל אני לא מצפה שיהיו שם דמויות אחרות שאני אוהבת, אז רק הם לבד אני מניחה שפחות ירגש אותי.
(אל תגלו לי אם כן יש הופעות אורח של אחרים. אבל אני לא מצפה שיהיו.)
אבל כן כיף שיש עוד מה לראות :)

Lhuna3

Well-known member
ועכשיו אני רוצה להתנצל בפני אורן על שחטפתי לו את השרשור ומה שעשיתי ממנו, לא התכוונתי, זה ככה התגלגל, הכל בגלל וונדהויז'ן וגם באשמת עדי |חזיר|
אח"כ אני אסכם את סדרת הסרטים אולי.

LeR@nch

Well-known member
ועכשיו אני רוצה להתנצל בפני אורן על שחטפתי לו את השרשור ומה שעשיתי ממנו, לא התכוונתי, זה ככה התגלגל, הכל בגלל וונדהויז'ן וגם באשמת עדי |חזיר|
אח"כ אני אסכם את סדרת הסרטים אולי.
זה שרשור השבוע שיהיה עם הכי הרבה תגובות ever, אין לך על מה להתנצל:-D
ובעיקר כשמדובר בדיונים על כל הקשור למארוול ול-MCU - אני נותן את ברכתי.

didalf

Well-known member
ממש התאפקתי לא לרשום כלום בזמנו כשראית את הנוקמים 2
והיה לך טיעון שכריס המסוורת שווה יותר כי לו יש את הפטיש.
אז גם לכריס אוונס יש את הפטיש וזה מרגש יותר:p
אני גם התאפקתי ממש:-D

כן. בכלל עצוב כמה שטוני חסר לפיטר ואיך הוא רואה אותו בכל מקום:-(

וחוץ מזה בעיקר מבאס על הקפטן וגם על טוני.)
מצד אחד כן, מאד. מצד שני אני מרגישה שסגרו את הסיפורים שלהם מאד יפה ונכון ובזמן.

ומה עשה שם החבר האידיוט של לארי דיוויד? :-D
מה מי?

ובעצם הסקרולים האלה או איך שקוראים להם התחזו כל הזמן לפיורי והסוכנת שהם עובדים אצלם עכשיו? ואיפה פיורי נמצא בכלל, מה זה המקום הזה? מפקדה חדשה?
שאלה טובה:-0 ברוכה הבאה הגעת לשלב שאין לנו יותר תשובות בשבילך את מוזמנת לתהות עם שאר העולם.

האמת שלא יכולה להגיד שבאותה מידה, כלומר אני כן שמחה שיש את זה, אבל אני לא מצפה שיהיו שם דמויות אחרות שאני אוהבת, אז רק הם לבד אני מניחה שפחות ירגש אותי.
(אל תגלו לי אם כן יש הופעות אורח של אחרים. אבל אני לא מצפה שיהיו.)
האמת שלשמחתי וונדה היא מהדמויות האהובות עליי אז מבחינתי זה מספיק. בכלל מהדברים העתדיים הכי קרובים יצא לי טוב שהתמקדו בדיוק בדמויות האהובות עליי: וונדה, באקי, לוקי ונטשה. רק סטיב חסר אבל הוא קיבל הרבה פוקוס לאורך השנים.

אבל כן כיף שיש עוד מה לראות :)
יאיי. אני יכולה להכריז עלייך כהצלחה הכי גדולה שלי מאז שהפכתי את ליאורה לסוויפטית?:-D

Lhuna3

Well-known member
המלווה המבוגר השני של הטיול בי"ס, השחור, הוא מוכר לי בעיקר מתרגיע של לארי דיוויד, הוא משחק שם בעונות האחרונות חבר שלו שמתנחל אצלו בבית פחות או יותר והוא מטופש בדיוק כמו שהוא היה בסרט הזה.
אני יכולה להכריז עלייך כהצלחה הכי גדולה שלי מאז שהפכתי את ליאורה לסוויפטית?
כן, את לפעמים תופסת אותי "ברגע הנכון להמרה", גם עם שיימלס זה הצליח לך.

didalf

Well-known member
כן, את לפעמים תופסת אותי "ברגע הנכון להמרה", גם עם שיימלס זה הצליח לך.

Lhuna3

Well-known member
הסיכום מתעכב כי אני עסוקה כרגע בדברים כאלה

thor.png

didalf

Well-known member
@Lhuna3 הנה קחי מתנה כי יוטיוב הציע לי את זה שוב וצחקתי כאילו לא ראיתי את זה כבר:-D

Lhuna3

Well-known member
הנה קחי מתנה כי יוטיוב הציע לי את זה שוב וצחקתי כאילו לא ראיתי את זה כבר:-D
undefined
חחחחח יואו הם חמודים! :-D:-D:-D
והמבטא האוסטרלי של המסוורת' ממש כבד פה, בקושי הבנתי אותו.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
היו לי כמה ימים מורכבים אז לא היה לי זמן לתגובה נאותה כאן.
אבל מה הקטע שלא נתת סיכום סרט לאנדגיים. נכון שהוא ארוך, אבל לא כל כך הרבה יותר ארוך ממלחמת אינסוף.
רגע, אני הבנתי את זה לא כאילו שהם פוגשים אותו הזקן בקו הזמן שהוא נשאר עם פגי, אלא שהמכונה של האלק כן החזירה אותו בחזרה להווה, רק באיזה אופסט קטן ולא בדיוק לאותו מיקום.
כלומר הוא נשאר עם פגי והזדקן, ואז לחץ על החלקיק בשביל לחזור.
זה קצת עניין של דיון מה בעצם קרה שם
באמת מאוד אכזב שהוא [לוקי] גם כמעט לא היה בו בכלל.
אבל הוא כן היה טיפה באופן מפתיע.
חוץ מזה שאת יודעת כבר שתהיה בקרוב סדרה על לוקי.
אני אישית לא התאפקתי וצפיתי בטריילר לסדרה שנראה מדהים. אבל אולי עדיף שתתאפקי.
היה מרגש לראות את זה עם עוד אנשים נלהבים. וואי יש לי צמרמורת רק מלחשוב שוב על הפורטלים נפתחים וכולם חוזרים אעהה|מאוהב|
זה בהחלט רגע קולנועי לחלוטין.

עוד דברים:
אז כן, קפטן אמריקה מצליח להרים את הפטיש ואני הייתי בשוק גמור (ומלא אושר כמובן)
גם אני שמתי לב לזה שהפטיש זז טיפה בהנוקמים 2, אבל לא חשבתי שילכו עם זה לאנשהו.
והיה את הקטע המגניב הזה שבו ת'ור מחליף עם קאפ את הפטיש כי הוא רוצה את הגדול.

היו כל כך הרבה רגעים מעולים בסרט.
כל הביקור חוזר בקטעים מהעבר היה מעולה.
זה שההאלק כועס שגורמים לו לרדת במעלית :-D
פגשנו שוב דמויות מתות כמו פגי, אבא של טוני והancient one
והקרב בסוף היה אפי לחלוטין.

חוץ מזה היו עוד שני שחקנים מקומיוניטי (צ'אנג ושירלי)
ובעצם גם ברי לארסון שיחקה שלוש פרקים של קומיוניטי.

אבל באמת יש יותר מידי דברים להגיב עליהם.

כל האנשים שהפכו לאבק חזרו, אבל מי שפשוט מת לא חזר. אומנם גאמורה חזרה כי יש את גאמורה מהעבר (שעוד לא התאהבה בקוויל).
אבל ויז'ן לא חזר...

זה ממש עלוב... למה הם כאלו שמרנים?
לגבי אפשרות של יותר הכללת להטבים בסרטים עתידיים של הMCU:
אז ואלקירי היא עכשיו ה"מלך" של אסגרד. ולפי מה שקווין פייגי הכריז בסרט ת'ור 4 היא תחפש לעצמה מלכה.
חוץ מזה בסרט The Eternals אחד הדמויות הראשיות אמור להיות להט"ב.
כמובן שצריך לראות שזה באמת קורה ושזה לא משהו שמתייחסים אליו בשבריר מילה רק.

משהו שלא מתייחסים אליו בלהטבים עד כה בסרטים זה שבספיידרמן הומקאמינג יש סצנה שבה קבוצה של בנות ובן דנים באיזה גיבור על הכי חתיך. מי ששיחק את הבן הזה היא ג'וסי טוטה שאז הייתה ידועה בתור בן והומו ומאז יצאה מהארון כטרנסג'נדרית.
היא לא חזרה לסרט השני, ספיידרמן רחוק מהבית, אבל בו דווקא אחד מחברי הכיתה של פיטר לאורך הטיול באירופה היה בחור טרנסג'נדר.

אז אפשר לטעון שגם בסרטים האלו הייתה הכללה, אבל אני בהחלט לא אהיה מרוצה אם זה יהיה רק ברמה שהייתה בהם.

עשו לדעתי עבודה טובה בכך שהסרט מתייחס הרבה למה שקרה במלחמת אינסוף ואנדגיים, אבל גם מצליח לעמוד בפני עצמו ולהיות מצחיק למרוות העצב.
חוץ מזה שהיה מצחיק שהראו איך חברי להקה חזרו תוך כדי משחק כדורסל.

נד גם היה מאוד מצחיק (הלכתי לבדוק אח"כ בן כמה השחקן הזה באמת, כי יש משהו שנראה לי מבוגר מאוד בפנים שלו, אבל הוא בעצם רק בן 24 היום כמו טום הולנד בעצמו).
אני גם חשבתי שהוא מבוגר יותר
אני ממש שמחה שמיסטיריו הזה הוא לא באמת הגיבור החדש שלנו, לא מתאים לי בכלל.
כן, בהחלט טוב שהוא לא גיבור חדש.
אבל אני מת על גייק ג'ילנהול בתפקיד והייתי רוצה לראות אותו יותר. (אני כבר לא זוכר אם זה נראה שהוא מת בסוף, אבל גם אם כן זה לא ברור אם הוא באמת מת)
זה לחלוטין קטע הזוי וענק בסוף הסרט שמי יודע מה הוא מכין לסרטים עתידיים.
וזה עוד בא אחרי הקטע אחר כתוביות הקודם לזה שבו מגלים שג'יי. ג'ונה ג'יימסון* מפרסם לכל העולם שפיטר פרקר הוא ספיידרמן. ממש לא ברור מה יהיה עם זה.

*את ג'יי. ג'ונה ג'יימסון (העיתונאי בחדשות בסוף) מגלם השחקן המעולה ג'יי. קיי. סימונס. הקטע הזה גרם להתרגשות ענקית בין היתר כי לא רק שג'יי. ג'ונה ג'יימסון הוא דמות ידועה בקומיקס של ספיידרמן, אלא הוא היה דמות חשובה בשלושת סרטי ספיידרמן שיצאו ב2002, 2004 ו2007 וגם שם גילם אותו ג'יי. קיי. סימונס.

טוב, לא ברור לי למה את מחכה עכשיו.
תשלימי כבר את הפרקים של וונדהויז'ן

Lhuna3

Well-known member
תשלימי כבר את הפרקים של וונדהויז'ן
כבר ראיתי אותם, פשוט אין לי מה להוסיף על הדברים שכתבתם כבר.
(אגב אני נכנסתי לספוילר שכתבת לסרטים עתידיים אבל קראתי רק את ההתחלה שלו ואח"כ יצאתי.)
ובהחלט משמח שתהיה סדרה של לוקי, מחכה לזה!

didalf

Well-known member
אבל בו דווקא אחד מחברי הכיתה של פיטר לאורך הטיול באירופה היה בחור טרנסג'נדר.
וואלה? מי? לא שמתי לב.

מגלם השחקן המעולה ג'יי. קיי. סימונס.
אתה יכול לקרוא לו שילינגר פשוט.

כבר ראיתי אותם, פשוט אין לי מה להוסיף על הדברים שכתבתם כבר.
שוב חצופה|שפם|

(אגב אני נכנסתי לספוילר שכתבת לסרטים עתידיים אבל קראתי רק את ההתחלה שלו ואח"כ יצאתי.)
אין שם שום דבר משמעותי, והפסקה השניה בכלל על סרטי ספיידרמן שכבר היו.

ובהחלט משמח שתהיה סדרה של לוקי, מחכה לזה!

Lhuna3

Well-known member
וואלה? מי? לא שמתי לב.

אתה יכול לקרוא לו שילינגר פשוט.

שוב חצופה|שפם|

אין שם שום דבר משמעותי, והפסקה השניה בכלל על סרטי ספיידרמן שכבר היו.

ובסדרה של לוקי חייבים להראות לנו בפלאשבק את תעלול הנחש! :-D
(אגב ראיתי בסרטון שכריס המסוורת' אלתר את הסיפור הזה)

didalf

Well-known member
ובסדרה של לוקי חייבים להראות לנו בפלאשבק את תעלול הנחש! :-D
(אגב ראיתי בסרטון שכריס המסוורת' אלתר את הסיפור הזה)
אמן!!!!
וכן:-D הוא ממש מצחיק כריס המסוורת', זה היה כיף שברגנרוק נתנו לו להיות מצחיק כמו שהוא יכול.
הנה ראיון מצחיק שבו הוא ממציא את קפטן אוסטרליה (הכל מצחיק אבל אם לך כוח אז 4:55)

Lhuna3

Well-known member
נכון שהוא ארוך, אבל לא כל כך הרבה יותר ארוך ממלחמת אינסוף.
הוא ארוך.
לא שיש לי בעיה עם זה, שמחתי שלא נגמר מהר מידי ושנתנו מקום לכל מה שנתנו. פשוט ארוך בשביל לכתוב על הכל. התחלתי כמה פעמים אבל זה פשוט יותר מידי וגם ממילא את הרוב כתבתם כבר.

דעתי המאוד תמציתית על העלילה: סגר בצורה מאוד מוצלחת את סאגת האינסוף, עם פתרון שהיה הגיוני (לא מצאתי בו פגמים משמעותיים) וגם לא קל או שרירותי מידי, וגם השתבש כצפוי אבל כראוי וגם כמעט נכשל באופן קטסטרופאלי וגם הצליח ברגע האחרון. כלומר: הכל אפשר לומר "כצפוי" לפי הנוסחה והז'אנר, אבל זה לא נאמר לשלילה, כי בוצע בצורה מדויקת וכמעט מושלמת ובהחלט מספקת.
ועצוב שנגמר.

Lhuna3

Well-known member
אמן!!!!
וכן:-D הוא ממש מצחיק כריס המסוורת', זה היה כיף שברגנרוק נתנו לו להיות מצחיק כמו שהוא יכול.
הנה ראיון מצחיק שבו הוא ממציא את קפטן אוסטרליה (הכל מצחיק אבל אם לך כוח אז 4:55)
חחח הם חמודים! ואיזה שאלות מטומטמות שואלים אותם :-D אבל תכלס דר' סטריינג' באמת יש לו את הכוחות הכי מגניבים וחזקים מכולם.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
רגע, אם אנחנו עושים סרטונים אז זה המקום לסרטונים של טום הולנד
טום, ג'ייק וזנדיה מבקרים בית חולים לילדים:
טום וג'ייק במין משחק שכולל קטעים נורא מצחיקים:
ראיון של טום עם גורי כלבים:
מבחר קטעים שבהם טום הוא מוזר או מובך:
קטע מצחיק שבו טום קצת מתעצבן שבזמן שהוא מדבר מישהו כל הזמן נכנס לדברים שלו ורק לאחר כמה פעמים מבין שהאדם הזה הוא מתרגם כי טום מדבר לקהל שלא דובר אנגלית ברובו:

באופן כללי הפאנדום של טום הולנד מאוד אוהב לצחוק על טום. כשמתמקדים בדברים שונים מידי פעם כמו למשל לצחוק על כך שגרוע בלא לפלוט ספוילרים (ולכן לא גילו לו דברים בסרטים*), הוא הרבה פעמים נראה כאילו יש לו צפרדע בפה והוא אומר את המילה קוראסון בצורה מוזרה (אבל מתעקש שהוא אומר אותה נכון).
*משהו שהסתירו ממנו לדוגמא: בסצנת ההלוויה של טוני באנדגיים כנראה אמרו לו שזאת חתונה והוא לא הבין למה רוברט דאוני ג'וניור לא שם.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מה הקטע?
אני כתבתי הודעה ארוכה עם סרטונים של טום ואני לא רואה אותה עכשיו

עריכה: אה אוקי, כרגיל יש לי בעיות עם הודעות שמתחלקות ב20

למעלה