🆕השבוע שיהיה - 10-16/01/2021📺

טוני החתול

Well-known member
מנהל
וונדהויז'ן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(y):)|טמבל||ייאי||מארוול||לב|😍🥳🥰

אבל אתם יודעים, שגם בטח כדאי שננמיך קצת ציפיות כי כרגע הם כל כך בשמיים לפחות עבורי שאני לחלוטין מכין את עצמי לאכזבה.

וגם יש בכל זאת דברים אחרים.
עונה שלישית לסדרת האנימציה Disenchantment. היא לא מדהימה אבל מספיק כיף. אני מקווה שלא יצפו מידי שאני אזכור מה קרה בעונות קודמות כי אני לא ממש זוכר.
למשל משהו שלא שמעתי עליו בכלל הסדרה הקנדית Trickster שלמעשה כבר יצאה כל העונה הראשונה שלה בקנדה. מהטריילר נראה מאוד מעניין וטוב. (אבל יחד עם זה אני ממליץ לראות רק חצי מהטריילר כי זה מרגיש שהוא מספלייר יותר מידי).
יש את חזרות שמסיימת עונה. עוד לא ראיתי אפילו פרק ראשון אבל אחרי שכל כך שיבחו אותה אני מתכוון מתישהו לבדוק אותה.
יש גם את All Creatures Great and Small שנראית כמו סדרה מושלמת כשרוצים לראות משהו בריטי נינוח מאוד בלי אקשן ובלי דרמות גדולות.
למשלחת חיפוש עולה עונה רביעית. לא צפיתי בה מאז העונה הראשונה שאהבתי. אז אולי בהזדמנות אני אשלים הכל.

כבר צייתי את WandaVision? כי אני אשרוף את כל הסדרות האחרות האלו עבורה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקי אנסה אנסה לעשות לך רשימה ולהגיד מה לדעתי לא חובה/לא קריטי

אני אדרג אותם ברמת הכרחיות של 1 -5 כ1 לא חשוב בכלל ו-5 חובת צפייה.

1. איירון מן 1 - הסרט הפותח של היקום, צריך לראות, גם אחד הטובים. דירוג: 5
2. הענק הירוק - אין צורך, לא ראיתי בעצמי. דירוג: 0 (כי אפילו אני לא ראיתי)
3. איירון מן 2 - MEH לא קריטי להמשכיות לא זוכרת מה היה בו. דירוג : 1
4. תור 1 - ככה ככה אבל היכרות עם תור ולוקי. אישית אחד האהובים עלי כי לוקי. דירוג: 3
5. קפטן אמריקה 1 - ככה ככה אבל היכרות עם קאפ וגם בונה קרקע לסרט הבא בסדרה שהוא מעולה. דירוג: 4
6. הנוקמים 1 - אחד האהובים עלי וחשוב מאד. דירוג: 5
7. איירון מן 3 - לא קריטי לא זוכרת גם אותו, אבל חמוד. דירוג: 2
8. תור 2 - די גרוע אבל לוקי חמוד. יש בו משהו קריטי להמשך אבל אפשר לדלג. דירוג: 3
9. קפטן אמריקה 2 - מושלם! וגם חשוב להמשך. דירוג: 5
10. שומרי הגלקסיה 1 - לא כ"כ אהבתי אבל כן מכין את הקרקע לנוקמים 3 אז צריך. אבל את דווקא אוהבת חייזירים. דירוג: 5
11. הנוקמים 2 - חשוב מאד במיוחד לסדרה של וונדהויז'ן, שם פוגשים אותם לראשונה. דירוג: 5
12. אנטמן 1 - אפשר לדלג, אבל אנטמן מופיע גם בסרט הבא. דירוג: 4
13. קפטן אמריקה 3 - אחד הטובים וחשוב לבניית היקום. דירוג: 5
14. ד"ר סטריינג' - אממ לא כזה אהבתי את ד"ר סטריינג' כן משמעותי בהמשך. אפשר לדלג האמת לא כזה קריטי. דירוג: 3
15. שומרי הגלקסיה 2 - לא אהבתי, לדעתי אפשר לדלג. לא זוכרת אותו כמעט. דירוג: 1
16. ספיידרמן 1 - ממש חמוד אבל לא קריטי להמשך (אבל זה טום הולנד אז תשקלי את יחסייך עם המנהל). אולי קצת בשביל פייאוף רגשי בסרטים הבאים. דירוג: 3
17. תור רגנרוק - אחד האהובים עלי, מצחיק ומטורלל. כדאי. האם קריטי להמשך? לא הרבה. יותר בהתחברות ליחסים בין הדמויות מאשר להבנת העלילה הגדולה. דירוג: 4
18. הפנתר השחור - קצת משעמם לטעמי, אבל מציג לנו את ווקנדה. דירוג: 4
19. הנוקמים 3 - חובה בהחלט ואחד המדהימים! דירוג: 5
20. אנטמן 2 - ממממ קצת מעצבן. קצת חשוב להמשך אבל בתכלס לא כזה. דירוג: 3
21. קפטן מארבל - נחמד. לא כזה קריטי להמשך האמת חוץ מסצנה אחת בסוף. דירוג: 3
22. הנוקמים 4 - גם כן חובה בהחלט ואחד המדהימים. הכל מתנקז לכאן בסוף. דירוג 5
23. ספיידרמן 2 - גם חמוד מאד גם לא חובה כן טום הולנד ואם הגעת עד כה תרצי לראות אותו כנראה. דירוג: 3

כמובן שצפיה בכל הסרטים מביאה לפייאוף רגשי גדול יותר, אבל סה"כ סימנתי רק 8 שהם ממש קריטים לדעתי.
וואו, כל הכבוד על ההשקעה.
חבל רק שאני עכשיו צריך לחסום אותך לנצח כי נתת דירוג של רק 3 לסרטי ספיידרמן 🤷‍♂️
בעיקרון עם רוב השאר אני מסכים.
ובאיירון מן 2 פוגשים לראשונה את האלמנה השחורה. וגם תכלס מכירים הרבה יותר טוב את פיורי. אבל נכון שהוא לא הכרחי.
התלבטתי בזה כבר לא פעם, כי יש ביניהם כאלו שאני חושבת שהייתי אוהבת ואני קצת מקנאה כל פעם שיוצא כזה, אבל לעזאזל זה כל כך הרבה! ונדמה לי שאתם בעצמכם פה כתבתם לי פעם שחלקם לא ממש טובים, ועם כל ההסתייגויות שיש לי גם ככה מהז'אנר, לא חושבת שאצליח :(
לדעתי יש בודדים מאוד שהם לא טובים.
ולגבי הכמות זה תכלס לא אומר כלום. זה קל יותר מאשר כשמתחילים סדרה שיש לה 144 פרקים (ואז מגלים שיש לה סדרת ספין אוף שבה 110 פרקים)
וחוץ מזה כמו שעדי|חזיר| אמרה, את לא באמת חייבת לצפות בכולם.
קודם כל תראי את איירון מן 1. אם תתלהבי ממש אז תראי גם את איירון מן 2. אם תהיי על הגדר אז תמשיכי עם ה8 שעדי תיארה כחיוניים. יכול להיות שבהמשך תחליטי לחזור לחלק מהסרטים שדילגת עליהם. זה לא נורא.
ותראי גם את סרטי ספיידרמן. אם לא תאהבי אותם מספיק אני עדיין אסלח לך כי לפחות את מעריכה את באפי.

ורגע - וונדהויז'ן זה סדרה.
אז אין גם סדרות שצריך לראות לפניה?
אכן, לא צריך לראות שום סדרה אחרת לפניה.

יש כמה סדרות מארוול אחרות שחלקן שוות צפיה, אבל אותן אפשר לראות גם בלי קשר לסרטים - הכי שווה מהם זאת דרדוויל. אם כי קרוב מאחוריה היא סדרה שקיבלה לדעתי יותר דיבור בפורום - ג'סיקה ג'ונס.

Lhuna3

Well-known member
אני מרגישה שעוררתי פה ציפיות גבוהות מידי. אני באמת רוצה לאהוב את זה, אבל תזכרו שחוץ מג'סיקה ג'ונס לא אהבתי במיוחד נדמה לי כלום בז'אנר עד עכשיו. אז אל תתאכזבו ממני.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
חייבת לציין שהוקאיי הוא בין הדמויות האהבות עלי מהסרטים
וואלה באמת.
אני לא לא אוהב אותו (שלילה כפולה)
אבל פשוט לא הרגשתי מקום להתלהב ממנו כי הוא זה שמרגיש שהכי אין משהו מיוחד בו. באנדגיים עשו משהו מיוחד איתו, אבל לא ממש פיתחו את זה.
אני כן מקווה שהסדרה שלו תגרום לי להתלהב ממנו יותר.
ויש לי ציפיות מהסדרה בעיקר כי היא מבוססת על קומיקס שיצא לי לקרוא והוא טוב.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני מרגישה שעוררתי פה ציפיות גבוהות מידי. אני באמת רוצה לאהוב את זה, אבל תזכרו שחוץ מג'סיקה ג'ונס לא אהבתי במיוחד נדמה לי כלום בז'אנר עד עכשיו. אז אל תתאכזבו ממני.
אה, אז ראית ג'סיקה ג'ונס.
באמת כשכתבתי לגבי זה תהיתי האם אולי כן ראית את זה.

אם ככה את למעשה כבר בתוך העולם של הMCU, את פשוט בהכחשה בעניין.

Lhuna3

Well-known member
באמת כשכתבתי לגבי זה תהיתי האם אולי כן ראית את זה.

אם ככה את למעשה כבר בתוך העולם של הMCU, את פשוט בהכחשה בעניין.
חחח וואו אתה אפילו לא זוכר איזה ויכוחים מרים היו לנו על עונה 2 או 3 של ג'סיקה ג'ונס!
ולא, העולם פחות עניין אותי, עניין אותי נבל חמוד מסויים שאתה יודע מי הוא, ואהבתי את ג'סיקה ואת טריש.

נגיד ניסיתי אחרי זה לצפות באיך קוראים לו? הפטיש? לא זוכרת את שמו, ניסיתי כמעט עונה שלמה ולא אהבתי.
דרדוויל ראיתי איזה פרק או שניים ולא הלהיב אותי גם.

didalf

Well-known member
חבל רק שאני עכשיו צריך לחסום אותך לנצח כי נתת דירוג של רק 3 לסרטי ספיידרמן 🤷‍♂️
חחחח זה היה דירוג של חשיבות להבנת העולם לא של אהבה. נתתי לשומרי הגלקסיה הראשון 5 ואני לא אוהבת אותו בכלל כי הוא קריטי להכרת היחסים של תאנוס וגמורה ואת תאנוס בכלל.

אבל אתם יודעים, שגם בטח כדאי שננמיך קצת ציפיות כי כרגע הם כל כך בשמיים לפחות עבורי שאני לחלוטין מכין את עצמי לאכזבה.
כן אה? אוף אבל הטריילרים נראים כ"כ מיוחדים אני לא יכולה להנמיך:-D

כבר צייתי את WandaVision? כי אני אשרוף את כל הסדרות האחרות האלו עבורה.
לגמרי|מאוהב|

חחח וואו אתה אפילו לא זוכר איזה ויכוחים מרים היו לנו על עונה 2 או 3 של ג'סיקה ג'ונס!
מה יהיה עם הזכרון הדגיגי שלך ניק?|פנים|

עניין אותי נבל חמוד מסויים שאתה יודע מי הוא,
אוף כמעט בא לי לצפות בעונה הראשונה שוב בגללו|מאוהב|

LeAnnDyIan

Well-known member
כל הכבוד ע.ח.ו על ההשקעה ברשימה.
וכל הכבוד ללונה שלא הלכה להתחבא בפינה אחרי שקראה אותה😂
לי זה היה נראה לי כמו רשימה אימתנית של ראשי פרקים לבגרות.
עורר בי טראומות ילדות מודחקות.

nerdkey treky

Active member
לכן אני לא מנסה לשכנע אותך ולהגיד שחובה לראות את כ-ל הסרטים. הבנתי שאת לא בעניין, אם היית רוצה היית ממזמן רואה מינימום את איירון מן\הענק הירוק\הנוקמים ושאין טעם כשיש 23 סרטים.
חייבת לציין שהוקאיי הוא בין הדמויות האהבות עלי מהסרטים
או, סוף סוף לשמוע עוד מישהו אוהב את הוקאי. אני חושב שלא מעריכים אותו מספיק.

מילי08

Well-known member
וונדהויז'ן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 🥳 🥳 :):eek::love::love::geek:🥳

סתם רציתי גם, אני לא צופה בזה.
זו גם התגובה שלי :-):

תודה על הרשימה. כבר אמרת לי שלא כדאי לי לראות בלי לצפות במה שקדם.
הסיכוי שזה יקרה בקרוב הוא די אפסי, אז באסה. דווקא וונדהוויז'ין נראית מגניבה.

מילי08

Well-known member
עונה שלישית לסדרת האנימציה Disenchantment. היא לא מדהימה אבל מספיק כיף. אני מקווה שלא יצפו מידי שאני אזכור מה קרה בעונות קודמות כי אני לא ממש זוכר.
למשל משהו שלא שמעתי עליו בכלל הסדרה הקנדית Trickster שלמעשה כבר יצאה כל העונה הראשונה שלה בקנדה. מהטריילר נראה מאוד מעניין וטוב. (אבל יחד עם זה אני ממליץ לראות רק חצי מהטריילר כי זה מרגיש שהוא מספלייר יותר מידי).
יש את חזרות שמסיימת עונה. עוד לא ראיתי אפילו פרק ראשון אבל אחרי שכל כך שיבחו אותה אני מתכוון מתישהו לבדוק אותה.
יש גם את All Creatures Great and Small שנראית כמו סדרה מושלמת כשרוצים לראות משהו בריטי נינוח מאוד בלי אקשן ובלי דרמות גדולות.
למשלחת חיפוש עולה עונה רביעית. לא צפיתי בה מאז העונה הראשונה שאהבתי. אז אולי בהזדמנות אני אשלים הכל.
יש כאן כמה דברים שגם אני חשבתי לראות.
את משלחת חיפוש לא סיימתי אפילו עונה 1 כי היה בה משהו מוזר. אולי בכל זאת אנסה שוב מתישהו

Lhuna3

Well-known member

אני אדרג אותם ברמת הכרחיות של 1 -5 כ1 לא חשוב בכלל ו-5 חובת צפייה.

1. איירון מן 1 - הסרט הפותח של היקום, צריך לראות, גם אחד הטובים. דירוג: 5
2. הענק הירוק - אין צורך, לא ראיתי בעצמי. דירוג: 0 (כי אפילו אני לא ראיתי)
3. איירון מן 2 - MEH לא קריטי להמשכיות לא זוכרת מה היה בו. דירוג : 1
4. תור 1 - ככה ככה אבל היכרות עם תור ולוקי. אישית אחד האהובים עלי כי לוקי. דירוג: 3
5. קפטן אמריקה 1 - ככה ככה אבל היכרות עם קאפ וגם בונה קרקע לסרט הבא בסדרה שהוא מעולה. דירוג: 4
6. הנוקמים 1 - אחד האהובים עלי וחשוב מאד. דירוג: 5
7. איירון מן 3 - לא קריטי לא זוכרת גם אותו, אבל חמוד. דירוג: 2
8. תור 2 - די גרוע אבל לוקי חמוד. יש בו משהו קריטי להמשך אבל אפשר לדלג. דירוג: 3
9. קפטן אמריקה 2 - מושלם! וגם חשוב להמשך. דירוג: 5
10. שומרי הגלקסיה 1 - לא כ"כ אהבתי אבל כן מכין את הקרקע לנוקמים 3 אז צריך. אבל את דווקא אוהבת חייזירים. דירוג: 5
11. הנוקמים 2 - חשוב מאד במיוחד לסדרה של וונדהויז'ן, שם פוגשים אותם לראשונה. דירוג: 5
12. אנטמן 1 - אפשר לדלג, אבל אנטמן מופיע גם בסרט הבא. דירוג: 4
13. קפטן אמריקה 3 - אחד הטובים וחשוב לבניית היקום. דירוג: 5
14. ד"ר סטריינג' - אממ לא כזה אהבתי את ד"ר סטריינג' כן משמעותי בהמשך. אפשר לדלג האמת לא כזה קריטי. דירוג: 3
15. שומרי הגלקסיה 2 - לא אהבתי, לדעתי אפשר לדלג. לא זוכרת אותו כמעט. דירוג: 1
16. ספיידרמן 1 - ממש חמוד אבל לא קריטי להמשך (אבל זה טום הולנד אז תשקלי את יחסייך עם המנהל). אולי קצת בשביל פייאוף רגשי בסרטים הבאים. דירוג: 3
17. תור רגנרוק - אחד האהובים עלי, מצחיק ומטורלל. כדאי. האם קריטי להמשך? לא הרבה. יותר בהתחברות ליחסים בין הדמויות מאשר להבנת העלילה הגדולה. דירוג: 4
18. הפנתר השחור - קצת משעמם לטעמי, אבל מציג לנו את ווקנדה. דירוג: 4
19. הנוקמים 3 - חובה בהחלט ואחד המדהימים! דירוג: 5
20. אנטמן 2 - ממממ קצת מעצבן. קצת חשוב להמשך אבל בתכלס לא כזה. דירוג: 3
21. קפטן מארבל - נחמד. לא כזה קריטי להמשך האמת חוץ מסצנה אחת בסוף. דירוג: 3
22. הנוקמים 4 - גם כן חובה בהחלט ואחד המדהימים. הכל מתנקז לכאן בסוף. דירוג 5
23. ספיידרמן 2 - גם חמוד מאד גם לא חובה כן טום הולנד ואם הגעת עד כה תרצי לראות אותו כנראה. דירוג: 3

כמובן שצפיה בכל הסרטים מביאה לפייאוף רגשי גדול יותר, אבל סה"כ סימנתי רק 8 שהם ממש קריטים לדעתי.

אוקיי צפיתי באיירון מן הראשון, וכמו שחשבתי לא נפלתי מזה אבל אני בינתיים רוצה להמשיך לתת לזה צ'אנס.
אני ממשיכה לת'ור הראשון.
אבל יש לי שאלה: באיירון מן ראיתי שיש את הסוכן של ש.י.ל.ד ואני יודעת שזו גם סדרת טלויזיה.
אין לה חשיבות בשביל להבין משהו בסרטים?
אני צריכה לפחות לקרוא איזה תקציר שלה בשלב כלשהו?

didalf

Well-known member
אוקיי צפיתי באיירון מן הראשון, וכמו שחשבתי לא נפלתי מזה אבל אני בינתיים רוצה להמשיך לתת לזה צ'אנס.
אני ממשיכה לת'ור הראשון.
אבל יש לי שאלה: באיירון מן ראיתי שיש את הסוכן של ש.י.ל.ד ואני יודעת שזו גם סדרת טלויזיה.
אין לה חשיבות בשביל להבין משהו בסרטים?
אני צריכה לפחות לקרוא איזה תקציר שלה בשלב כלשהו?
יאא לא חשבתי שבאמת תנסי איזה כיף!
זאת אמנם אותה סוכנות שילד אבל לא צריך לראות את הסדרה, אני לא ראיתי ולא מרגישה חוסר כלשהו.
עד כמה ידוע לי יש מקום אחד שבו היא מצטלבת עם הסרטים וגם שם הסרטים משפיעים על הסדרה ולא להיפך.

אה וגם שימי לב ברוב הסרטים יש סצנה אחרי הכתוביות. לפעמים 2 (אחת אחרי כתוביות האמצע, אחת אחרי כתוביות סוף). הן לרוב מקשרות לסרט הבא. היתרון בצפיה ביתית זה שאפשר להריץ את זה.

Lhuna3

Well-known member
יאא לא חשבתי שבאמת תנסי איזה כיף!
זאת אמנם אותה סוכנות שילד אבל לא צריך לראות את הסדרה, אני לא ראיתי ולא מרגישה חוסר כלשהו.
עד כמה ידוע לי יש מקום אחד שבו היא מצטלבת עם הסרטים וגם שם הסרטים משפיעים על הסדרה ולא להיפך.

אה וגם שימי לב ברוב הסרטים יש סצנה אחרי הכתוביות. לפעמים 2 (אחת אחרי כתוביות האמצע, אחת אחרי כתוביות סוף). הן לרוב מקשרות לסרט הבא. היתרון בצפיה ביתית זה שאפשר להריץ את זה.
אה יופי, תודה.
וכן ראיתי שיש סצינה אחרי הכתוביות |כן|

סיימתי עכשיו את ת'ור 1 והרבה יותר חיבבתי אותו מאיירון מן.
עולמות אחרים אני הרבה יותר אוהבת, ועשו את אסגארד ממש יפה! וגם קראתי ספר על המיתולוגיה הנורדית אז זה לא זר לי לגמרי, ואלים על כדור הארץ זה גם כיף ומצחיק. הסצינות של ת'ור שהם מוצאים אותו ודורסים אותו ואח"כ בבי"ח כשהוא לא מבין מה נסגר ואז שוב הם דורסים אותו :-D היה טוב.
נראה לי שמהסרטים שלו אני יותר אהנה.

didalf

Well-known member
נראה לי שמהסרטים שלו אני יותר אהנה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סיימתי עכשיו את ת'ור 1 והרבה יותר חיבבתי אותו מאיירון מן.
undefined
איזה כיף שנהנית, הוא באמת סרט מצחיק ויפה (קנת' בראנה ביים)

עכשיו את תמשיכי לקפטן אמריקה 1 או לנוקמים 1?

Aranel Nenharma

Well-known member
אם כבר את מתכננת צפייה של מארוול אז חייבים לציין גם את דדפול 1 ו2
אומנם הסרטים לא שייכים לעולם של מארוול אבל היות והוכרז כי הסרט השלישי יהיה חלק מהיקום ומאוד מקווה שימצאו דרך מקורית ומגניבה להכניס את הדמות לעולם הזה

ובלי קשר הם סרטים טובים וגם כי ראיין ריינולדס

למעלה