🆕השבוע שיהיה - 10-16/01/2021📺

Lhuna3

Well-known member
אממ לאדעת8-* הוא פשוט יורה חיצים ממש טוב. אין לו כוח על הוא פשוט סוכן מאד מאומן. נראה לי.
כןן|מאוהב|

כןן מתה על הסיקוונס של הבריחה ואיך שהם משתפים פעולה. רק בגלל זה הסרט הזה שווה יותר בעיני מהרבה אחרים.

היא לא חצי מתה בכל הסצנות האלה? עד שמוציאים ממנה את האת'ר?

חחחח כן זאת שאלה שנשאלת בכל סרטי הסולו של אחרי הנוקמים 1.
איזה מוזר, כשלחצתי עכשיו לעשות לייק להודעה שלך זה העביר אותי למסך אחר ששואל אותי באותיות גדולות אם אני בטוחה שאני רוצה לעשות לייק להודעה הזאת, והייתי חייבת ללחוץ על כפתור confirm.
😯

טוב נו סרט די משעמם עם המון סצינות של מכות שהעברתי בהילוך מהיר.

אבל באקי חמוד עם שיער ארוך.
אני ניחשתי שחייל החורף זה הוא מהרגע הראשון שראו אותו עם המסכה, כי זה היה ממש אחרי שהזכירו לנו את באקי במוזיאון, אז זה היה קצת שקוף.

וכל כל הרבה שחקנים ידועים בתפקידים קטנים...

הכי מסקרנים אותי התאומים שראינו לשניה בסוף בסצינה בכתוביות.
(אבל אל תגידו לי מתי שוב רואים אותם)

didalf

Well-known member
איזה מוזר, כשלחצתי עכשיו לעשות לייק להודעה שלך זה העביר אותי למסך אחר ששואל אותי באותיות גדולות אם אני בטוחה שאני רוצה לעשות לייק להודעה הזאת, והייתי חייבת ללחוץ על כפתור confirm.
חחח מה??8-*

טוב נו סרט די משעמם עם המון סצינות של מכות שהעברתי בהילוך מהיר.
לאאאאאאאאא:-0 זה אחד האהובים עליי בכל הMCU|מאוהב| סרט מושלם!!|מאוהב|
הוא כן יותר סרט מתח-ריגול-אקשן מאשר סרט גיבורי על שזה דווקא פחות הסגנון שלי ועדיין זה אחד האהובים עלי!
אפילו המכות בו יפות יותר!
וסטיב מהמם|מאוהב| ונטשה מהממת|מאוהב| והסצנות שלהם בקניון!! ובאקי מהמם|מאוהב| וסצנת המעלית!!!

Lhuna3

Well-known member
חחח מה??8-*

לאאאאאאאאא:-0 זה אחד האהובים עליי בכל הMCU|מאוהב| סרט מושלם!!|מאוהב|
הוא כן יותר סרט מתח-ריגול-אקשן מאשר סרט גיבורי על שזה דווקא פחות הסגנון שלי ועדיין זה אחד האהובים עלי!
אפילו המכות בו יפות יותר!
וסטיב מהמם|מאוהב| ונטשה מהממת|מאוהב| והסצנות שלהם בקניון!! ובאקי מהמם|מאוהב| וסצנת המעלית!!!
חחח אני לא מצליחה להבין מה את אוהבת בדברים האלה, בכלל לא חשבתי שאת כזאת :-D כלומר את כותבת שזה פחות הסגנון שלך אבל עובדה שאהבת את כל הסרטים האלה! יכול להיות שזה פשוט בגלל קראש על כריס אוונס? :p
מה מעניין באנשים הולכים מכות? אני מתה משעמום בסצינות האלה, אם אין בהן משהו מיוחד או מרהיב.
(מה שכן, רואים שזה סרטים לכל המשפחה ואין צורך לחשוש מאלימות ממש מזעזעת מבחינה גרפית.)

didalf

Well-known member
חחח אני לא מצליחה להבין מה את אוהבת בדברים האלה, בכלל לא חשבתי שאת כזאת :-D כלומר את כותבת שזה פחות הסגנון שלך אבל עובדה שאהבת את כל הסרטים האלה! יכול להיות שזה פשוט בגלל קראש על כריס אוונס? :p
מה מעניין באנשים הולכים מכות? אני מתה משעמום בסצינות האלה, אם אין בהן משהו מיוחד או מרהיב.
(מה שכן, רואים שזה סרטים לכל המשפחה ואין צורך לחשוש מאלימות ממש מזעזעת מבחינה גרפית.)
אני לא יודעת אין לי טעם עקבי:-D
והתכוונתי שספציפית חייל החורף פחות הסגנון שלי כי להבדיל משאר סרטי גיבורי על הוא בכלל לא מרגיש כזה. הכוחות על היחידים שבו זה אנשים יותר חזקים מהרגיל וזה לא כזה שונה מ"סתם" סרטי אקשן.

הקראש על כריס בהחלט תרם:-D אבל זה הולך לשני הכיוונים אצלי כי הסרט תרם לקראש על כריס. (ובאקי. ונטשה. איזה סרט של אנשים יפים בחיי|מאוהב|).

ולאדעת גם אני לא מתה על אנשים הולכים מכות אבל בחלק מהקרבות הם אפילו יפים בעיני, כמו זה במעלית,
clvE7wx.gif
או של קאפ ובאקי כשהוא עוד לא יודע מי זה עד שהוא מוריד לו את המסכה. ואז הוא תופס את המסיכה ובאקי דופק איזה סלטה שם.

וגם הוא מסובב את הסכין מגניב.

וגם אני אוהבת לראות את נטשה נלחמת כי אני אוהבת נשים לוחמות.

ואני גם אוהבת את החברות שנרקמת בין סטיב לנטשה (כאילו מבחינתי זה גם שיפ אבל אני גם אוהבת אותם בתור חברים). מתה על הקטע בקניון שהם מתנשקים לשם הסוואה|מאוהב| ואח"כ השיחה שלהם במכונית, ובכלל כל מערכת היחסים שלהם בסרט הזה.
וסטיב בגופיה לבנה|מאוהב| לאדעת איך נטשה לא קפצה עליו באותו רגע בחיי.
1280_0_f6bce091-72a8-4b52-8d90-3fed5d2ba9fb_.gif

ואני אוהבת הקשר בין סטיב לבאקי חוצה עשורים של מחיקת מוח. (איך סטיב מאבד ריכוז לחלוטין ברגע שהוא מגלה שזה באקי עד כדי כך שהם נתפסים. את זה שבאקי מתעקש "הכרתי אותו"!!) ובסוף שסטיב מסרב להלחם בו גם במחיר שבאקי יהרוג אותו כי זה באקי שלו|לב-ש| והוא אומר לו "אני איתך עד דה אנד אוף דה ליין", וזה מצליח לערער את באקי מספיק כדי לא להרוג אותו גם כן, ולהציל אותו ככשניהם נופלים למים. ובהמשך כפי שראינו אחרי הכתוביות ללכת למוזיאון להתחיל לגלות חזרה מי הוא). [גם זה שיפ מבחינתי אפילו יותר, אבל מארבל פחדנים מידי בשביל שקפטן אמריקה יהיה גיי|שפם|]
c2d48a32cd47c163dbbfbb013a2dda89.jpg
וגם אני אוהבת את סמואל אל ג'קסון רב עם מכונית ("מה כן תקין??" "המזגן עובד בצורה תקינה":-D) זה שהוא לא יכול לקלל בסרטים האלה זה כזה מחדל.

וגם יש פה שאלה מעניינת של האם ראוי להרוג מליוני אנשים שיכולים להיות מסוכנים כדי להגן על מיליארדי אנשים אחרים? [כמובן שהיא קצת נהרסת בזה שאלו אנשים שמסוכנים להיידרה ולא באמת לעולם אבל עדיין]

וגם יש את העניין שקאפ בתור נער הפוסטר של אמריקה מתחיל לאבד את האמון שלו במוסדות של הממשלה, וזה שההמחיר של לנצח את היידרה זה לפרק את שילד שהוקמה ע"י אנשים חשובים לו. (זה אגב איפה שזה מטצלב עם הסדרה סוכני שילד כי פירקו להם את הסוכנות).

*אני מנסה להקטין את התמונות בגוף הטקסט אבל תפוז מתנכל לי:-(

didalf

Well-known member
*אני מנסה להקטין את התמונות בגוף הטקסט אבל תפוז מתנכל לי:-(
יופי אחרי שהצלחתי רציתי למחוק את השורה הזאת ואז הוא שוב לא הרשה לי|פנים| בכל פעם הייתי צריכה לעשות העתק-מחיקה-הדבק ורק אז הוא מסכים לשלוח, אבל בכל הדבקה התמונות חוזרות לגודל מקורי|חבול| אז נמאס לי וכתבתי את זה בתגובה נפרדת.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקיי אז זה לא הוא. זה באמת מבלבל כי זה נראה מהנוקמים שהיכולת המיוחדת של הוקאיי הזה זה לירות חיצים במדויק. אז בעצם היכולת שלו זה פשוט לראות ממש טוב למרחוק, שנותנת לו יכולת דיוק גבוהה?
(ומה היכולת של הגיבור שנקרא ה"חץ"?)
אוקי נראה לי שאת מתבלבלת וחושבת שלכל גיבור על יש יכולת על.
אוליבר קווין ("החץ", דמות של DC) וקלינט בארטון ("הוקאיי", דמות של מארוול) הם שניהם פשוט מאוד מאוד טובים בחץ וקשת. ודי באופן כללי בלחימה. שניהם התאמנו כדי להיות כל כך טובים (אבל בטח גם היה להם כישרון מולד גדול).

בת'ור 2 באמת היו הרבה דברים טובים וגם הרבה דברים מצחיקים שאהבתי מאוד.
הדבר העיקרי שהוא לוקה בו זה שהנבל של הסרט לא מעניין בכלל. ותכלס פשוט הסרט בקושי טורח להראות משהו איתו. זה ממש ביזבוז של השחקן המעולה כריסטופר אקלסטון. כנראה שהיה אמור להיות יותר ממנו, אבל זה נחתך כי רצו להתמקד יותר בלוקי.

לגבי קפטן אמריקה 2 - הסרט פשוט עשוי מעולה מבחינת מתח וריגוש. זה הסרט הראשון של הMCU שביימו האחי רוסו. והסרט הראשון שבו הם שילבו שחקן מקומיוניטי (דני פאדי במקרה הזה).

טוב, מעניין מה תחשבי על שומרי הגלקסיה.

Lhuna3

Well-known member
אוקי נראה לי שאת מתבלבלת וחושבת שלכל גיבור על יש יכולת על.
אני באמת לא מבולבלת כמו שאתה חושב.
לכל גיבור על יש יכולת מיוחדת ספציפית כלשהי, בין אם היא פיזית, מנטלית, תוצאה של קסם, שינויים גנטיים מלאכותיים או סתם טכנולוגיה שלא באמת קיימת במציאות אבל בעולם הדימיוני הזה הצליחו לייצר אותה עם המון כסף (כמו בטמן ואיירון מן). נכון, יכולת שהיא רק תוצאה של הרבה אימונים זה קצת סתמי ונשמע לי כמו הרחבה של המושג גיבור "על".
אם זה ברמה שאדם במציאות יכול באמת להגיע אליה אז זה באמת דבילי לקרוא להם גיבורי על, אבל אני מניחה שזה אצלם פשוט ברמה שקשה להאמין שקיימת במציאות. (כמו שהטכנולוגיות שיש לאיירון מן לא קיימות עדיין במציאות ברמה כזאת גם לאנשים העשירים והחכמים ביותר בעולם.)

ביזבוז של השחקן המעולה כריסטופר אקלסטון.
וואלה, לא שמתי לב שזה היה הוא בכלל :-D אוי הוא באמת שחקן מהמם וזה באמת בזבוז |מאוהב|
הדבר העיקרי שהוא לוקה בו זה שהנבל של הסרט לא מעניין בכלל.
לא יודעת, אני לא מצאתי את הנבלים בשאר הסרטים מעניינים יותר אם לומר את האמת (פרט ללוקי, וגם זה חלקית).
למעשה יש רק נבל על אחד שמעניין באמת בעיני, (ספוילר ג'סיקה ג'ונס) וזה לא כי משחק אותו שחקן שאני אוהבת, זה כי יש לו יכולת שהיא לא סתם כוח פיזי או המון כסף ונשק מתקדם, אלא שליטה מנטלית באנשים, מה שהפך את המאבק נגדו להרבה יותר מאתגר ובעל אופי שונה וגם הצליח רק בגלל שהאובססיה שלו היתה יותר לאישה מסויימת ופחות לקטע הבנאלי של "להשתלט על העולם" (למרות שאולי הוא גם רצה את זה.)

אבל זה נחתך כי רצו להתמקד יותר בלוקי
בצדק לדעתי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לא יודעת, אני לא מצאתי את הנבלים בשאר הסרטים מעניינים יותר אם לומר את האמת (פרט ללוקי, וגם זה חלקית).
זה נכון שזה באמת משהו שלוקה מאוד בהרבה מסרטי הMCU. ליחסית מעט מהם יש נבל ממש מוצלח.
לכל גיבור על יש יכולת מיוחדת ספציפית כלשהי, בין אם היא פיזית, מנטלית, תוצאה של קסם, שינויים גנטיים מלאכותיים או סתם טכנולוגיה שלא באמת קיימת במציאות אבל בעולם הדימיוני הזה הצליחו לייצר אותה עם המון כסף (כמו בטמן ואיירון מן). נכון, יכולת שהיא רק תוצאה של הרבה אימונים זה קצת סתמי ונשמע לי כמו הרחבה של המושג גיבור "על".
נכון שהם באמת לא כאלו עם כוחות על באמת וזה קצת מוזר אז שהם כביכול נמצאים זה לצד זה עם אנשים עם באמת כוחות על.
כמובן שכאן זה לא רק קלינט אלא גם נטשה.
הענייין הזה הוא גם עניין בעייתי בעצם הקונספט של הסרט סופרמן נגד באטמן.

Lhuna3

Well-known member
הענייין הזה הוא גם עניין בעייתי בעצם הקונספט של הסרט סופרמן נגד באטמן.
לא ראיתי את זה, אשמח אם תפרט קצת. (כלומר ברור לי שלבאטמן אין כוחות אלא רק טכנולוגיה ולסופרמן יש, אבל למה זה עושה את זה בעייתי? ולמה בכלל הם אחד נגד השני, הם הרי שניהם טובים לא?)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לא ראיתי את זה, אשמח אם תפרט קצת. (כלומר ברור לי שלבאטמן אין כוחות אלא רק טכנולוגיה ולסופרמן יש, אבל למה זה עושה את זה בעייתי? ולמה בכלל הם אחד נגד השני, הם הרי שניהם טובים לא?)
אין ממש טעם לפרט. מסיבה כלשהי בסרט המדובר הם אחד נגד השני.
וזה בעייתי פשוט כי הכוחות של סופרמן הם כל כך גדולים שלא ברור כיצד באטמן יכול להיות איום. (אם כי תכלס זאת בעיה שיש עם הרבה אויבים של סופרמן (וסופרגירל והפלאש)

Lhuna3

Well-known member
סרט מאוד חמוד, לא בגלל עלילה מדהימה אבל בזכות דמויות מאוד מגניבות ודיאלוגים מצחיקים, בעיקר רוקט הרקון החמוד, גרוט המהמם וכמובן קוויל. מעניין מי האבא שלו באמת.
וסוף מגניב מאוד.

(והתלהבתי בהתחלה לראות בכתוביות את קארן גילאן, אבל התאכזבתי מהתפקיד שלה, אי אפשר היה לזהות אותה שם אפילו)

didalf

Well-known member
סרט מאוד חמוד, לא בגלל עלילה מדהימה אבל בזכות דמויות מאוד מגניבות ודיאלוגים מצחיקים, בעיקר רוקט הרקון החמוד, גרוט המהמם וכמובן קוויל. מעניין מי האבא שלו באמת.
וסוף מגניב מאוד.

(והתלהבתי בהתחלה לראות בכתוביות את קארן גילאן, אבל התאכזבתי מהתפקיד שלה, אי אפשר היה לזהות אותה שם אפילו)
חחח וואי זה מרתון רציני שאת עושה ועוד ביחס לזה שאת לא הכי מתלהבת:-D

פחות אוהבת אותו. אפילו כריס פראט מעצבן אותי פה. גם לא אוהבת את כל החייזירים ואנשים בצבעים עושה לי קרינג' מסויים. (תיכף יבוא ניק יגיד שאני גזענית כלפי פיפול אוף קולור).
אבל רוקט וגרוט חמודים.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
(תיכף יבוא ניק יגיד שאני גזענית כלפי פיפול אוף קולור).
טוב, זה די חסר טעם שאני אגיד את זה אם את אומרת את זה ראשונה...

וסוף מגניב מאוד.

אני שמח שאהבת. תיארתי לעצמי שזה יותר ידבר אליך.
אפילו בני משפחה שלי שממש לא אוהבים סרטי גיבורי על אהבו את הסרט הזה.
רק רובוט כמו עדי לא יאהב אותו.
באמת דמויות מגניבות ודיאלוגים מצחיקים.
אבל בכלל לא ציינת את הסאונדטרק המעולה של הסרט.

וסתם קטע מעולה:

אגב, את עדיין רואה את הקטעים שאחרי הכתוביות נכון? בדרך כלל יש שניים.
בסרט הזה הם לא כאלו חשובים,
אבל בסצנת אחר הכתוביות של ת'ור 2 רואים את הקולקטור שפוגשים שוב בסרט הזה.
אז הבא בתור הנוקמים 2.
אני אזהיר מראש שהוא פחות טוב מהראשון.
אני מניח שזה יהיה כבר מחר, למרות שאי אפשר לדעת איתך כשאת נכנסת למרתונים.

Lhuna3

Well-known member
טוב, זה די חסר טעם שאני אגיד את זה אם את אומרת את זה ראשונה...

אני שמח שאהבת. תיארתי לעצמי שזה יותר ידבר אליך.
אפילו בני משפחה שלי שממש לא אוהבים סרטי גיבורי על אהבו את הסרט הזה.
רק רובוט כמו עדי לא יאהב אותו.
באמת דמויות מגניבות ודיאלוגים מצחיקים.
אבל בכלל לא ציינת את הסאונדטרק המעולה של הסרט.

וסתם קטע מעולה:

אגב, את עדיין רואה את הקטעים שאחרי הכתוביות נכון? בדרך כלל יש שניים.
בסרט הזה הם לא כאלו חשובים,
אבל בסצנת אחר הכתוביות של ת'ור 2 רואים את הקולקטור שפוגשים שוב בסרט הזה.
אז הבא בתור הנוקמים 2.
אני אזהיר מראש שהוא פחות טוב מהראשון.
אני מניח שזה יהיה כבר מחר, למרות שאי אפשר לדעת איתך כשאת נכנסת למרתונים.
נכון שכחתי לציין סאונדטרק מהנה מאוד!
וזה גם באמת היה אחד הקטעים המצחיקים.
כמובן רואה תמיד את הקטעים שאחרי הכתוביות.
מקווה אכן להתקדם מחר אבל לא בטוח שאוכל.

מילי08

Well-known member
דווקא הייתי מציין את סרטי דדפול כסרטים שרצוי לא לראות, אינפנטילים ברמות ודי חבל שמכניסים אותו ליקום של מארוול. וגם כי ראיין ריינולדס נמצא שם זה מינוס
|כן| ניסיתי את הסרט הראשון ופרשתי בשלב די מוקדם
יצא גם סרט אחר של ג'וס The Cabin in the Woods (למרות שהוא צולם איזה שנתיים מוקדם יותר)
וזה סרט ממש טוב. הוא סוג של סרט אימה אבל בטוויסט, לא פארודיה אבל מאוד מצחיק.
נדמה לי שראיתי את זה שנה שעברה ואחרי כל ההייפ ששמעתי עליו, קצת התאכזבתי

אתם ממש עושים לי חשק לראות גם את סרטי היקום.
אבל אני לא רואה את זה קורה בקרוב :-/

Lhuna3

Well-known member
סרט ממש טוב!
ניק, אתה ניסית רק להנמיך לי ציפיות, או שבאמת חשבת שהוא שלא?

הוא אפילו מתחיל טוב, בניגוד לרוב שאר הסרטים.
ת'ור עדיין החמוד ביותר, איזה נשמה טובה ומושלמת |מאוהב|

אוהבת ממש גם את באנר, הוא כזה צנוע ומתוק והיחיד שיש לו קונפליקט אמיתי עם הצד של "הגיבור" שבו, כי הוא מפלצת גם.
אני הרבה יותר אוהבת את נטשה איתו (אל תכעסי עלי עדי אבל לא אהבתי בכלל את הפלרטוטים שלה עם הקפטן בסרט קפטן 2), ואיזה חמוד הקפטן שמפרגן לו איתה.

הם מנסים להרים את הפטיש של ת'ור :-D:-D מה נראה לכם, חצופים?
ת'ור נראה מודאג לרגע כשהקפטן כמעט מצליח! נראה היה שהיה הפטיש זז קצת. יכול להיות שהוא יכול ורק העמיד פנים שלא?? כי תכל'ס יש הגיון להאמין שהוא יחשב "ראוי" לפטיש באותה מידה כמו ת'ור. אנחנו יודעים שהוא אלטרואיסט והכי wholesome (שאפילו קללות מפריעות לו).

אולטרון מתעורר לחיים אבל הוא מסוכן ומחליט שמה צריך זה להכחיד את הנוקמים.
הוא בורח דרך האינטרנט והם מפחדים שהוא ימצא את הקודים הגרעיניים ופתאום אני חושבת על בקה וא.ל.י.

כשהתאומים מבינים את התוכנית שלו הם פונים גם נגדו.

סצינת המלחמה בין האלק לאיירון מן היתה אמנם קצת ארוכה לי מידי, אבל בכל זאת די טובה. אם מישהו יודע לביים מכות באופן לא משעמם זה ג'וס ווידון.
איזה מסכן ברוס.

ואיזה חמודים המשפחה של הוקאיי.
וסטארק "זאת סוכנת כלשהי...", "ואלו סוכנים קטנים יותר" :-D

בסוף סטארק מצליח לשכנע את באנר שוב ליצור כוח על למען השלום עם העריסה שאולטרון רצה ליצור בה את הגוף שלו והם יוצרים את... הדבר...למרות שרובם מתנגדים, וכולם הולכים להלחם באולטרון.

אהבתי איך שהתאומים מפנים את העיר. הם בכלל מאוד מגניבים.
והקרב הגדול היה מצוין עם אולטרון מרים את העיר באוויר והכל וכולם מגניבים ביותר שם.

אוי והתאום בסוף שמת זה נורא.
אבל אני מבינה שהתאומה היא וונדה והיצור המלאכותי הוא ויז'ן.
(ניחשתי שוונדהויז'ן זה התאומים מרגע שראינו אותם, אבל חשבתי ששניהם.)

ובאנר החליט לברוח ולהסתתר בסוף בלי נטשה... :-(

השיחה שלהם בסוף על זה שויז'ן יכול להחזיק את הפטיש אבל הוא לא נחשב חחח הם הזכירו לי פרק ממש מצחיק במפץ הגדול כשהבנות מתווכחות על זה הפטיש הזה.

גם הרקע של הכתוביות הראשונות היה יפהפה!
ות'אנוס אחריו...

אחלה סרט, הכי טוב עד עכשיו בסדרה |פטיש|

didalf

Well-known member
ניק, אתה ניסית רק להנמיך לי ציפיות, או שבאמת חשבת שהוא שלא?
חחח לא הוא באמת נחשב לסרט מהפחות טובים, אבל גם לדעתי הוא יותר טוב ממה שמתייחסים אליו ויחסית בין האהובים עלי.

אני הרבה יותר אוהבת את נטשה איתו (אל תכעסי עלי עדי אבל לא אהבתי בכלל את הפלרטוטים שלה עם הקפטן בסרט קפטן 2), ואיזה חמוד הקפטן שמפרגן לו איתה.
וואי נטשה וברוס יש להם כזה אפס כימיה אני אף פעם לא הבנתי למה עשו את זה, אבל שמחה שלפחות את אוהבת.
למעשה אני חושבת שיש לה יותר כימיה עם קאפ בחצי סצנה בסרט הזה יותר מכל מה שיש לה עם ברוס. (יש קטע כשהם בבית של קלינט ופיורי צץ ואומר איזה מילה "גסה" ונטשה עושה כזה "סטיב לא אוהב דיבור כזה" וסטיב כזה "יו נואו וואט רומנוף" ווכל הטון והפרצופים שלהם אחד לשני - כימיה!|לב|)

הם מנסים להרים את הפטיש של ת'ור :-D:-D מה נראה לכם, חצופים?
חחח כן מתה על הקטע הזה. בכלל אני מתה על כל הקטע של המסיבה בהתחלה שהם סתם אנשים חמודים וכמעט נורמליים במסיבה|מאוהב|

אולטרון מתעורר לחיים אבל הוא מסוכן ומחליט שמה צריך זה להכחיד את הנוקמים.
הוא בורח דרך האינטרנט והם מפחדים שהוא ימצא את הקודים הגרעיניים ופתאום אני חושבת על בקה וא.ל.י.
חחחחחח יאפ וכשאני ראיתי את בקה ואלי חשבתי על אולטרון:-D כל הAI האלה אותו דבר ברגע שיש להם קצת שכל מבינים שצריך להשמיד אותנו.
אבל אלי יותר מוצלחת היא אשכרה הצליחה במשימתה.

וסטארק "זאת סוכנת כלשהי...", "ואלו סוכנים קטנים יותר" :-D
כן:-D:-D

השיחה שלהם בסוף על זה שויז'ן יכול להחזיק את הפטיש אבל הוא לא נחשב חחח הם הזכירו לי פרק ממש מצחיק במפץ הגדול כשהבנות מתווכחות על זה הפטיש הזה.
חחחחחח כן:-D

אחלה סרט, הכי טוב עד עכשיו בסדרה |פטיש|
אני שמחה כשאת נהנית:-]

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
חחח לא הוא באמת נחשב לסרט מהפחות טובים
די, אני כל כך לא מבינה את הצופים של הפרנצ'ייז הזה... איך הוא נחשב פחות טוב?
גם המון אקשן וקרבות שמבוימים ממש מרהיב ובחוכמה, גם המון הומור, אולי יותר מידי דיאלוגים בשביל מי שבא רק בשביל אקשן ופיצוצים?

(יש קטע כשהם בבית של קלינט ופיורי צץ ואומר איזה מילה "גסה" ונטשה עושה כזה "סטיב לא אוהב דיבור כזה" וסטיב כזה "יו נואו וואט רומנוף" ווכל הטון והפרצופים שלהם אחד לשני - כימיה!|לב|)
מסכימה שקצת כימיה, אבל בעיני יותר כימיה של חברים ולא רומנטית.
בינה לבין באנר אני דווקא רואה חיבור יותר עמוק ומרגש.
אולי זה גם בגלל שאני יותר מתחברת לדמות שלו מאשר לקפטן (למרות שאל תביני לא נכון, אני מאוד מחבבת את הקפטן וחושבת שהוא חמוד מאוד.)
כל הAI האלה אותו דבר ברגע שיש להם קצת שכל מבינים שצריך להשמיד אותנו.
נו, אם האינטיליגנציות הכי חכמות שאנחנו מצליחים לעשות מגיעות כולן למסקנה הזאת, כנראה שהיא נכונה!

didalf

Well-known member
די, אני כל כך לא מבינה את הצופים של הפרנצ'ייז הזה... איך הוא נחשב פחות טוב?
גם המון אקשן וקרבות שמבוימים ממש מרהיב ובחוכמה, גם המון הומור, אולי יותר מידי דיאלוגים בשביל מי שבא רק בשביל אקשן ופיצוצים?
לא, דווקא בקרב הצופים שכן מנתחים סרט טיפה מעבר לאקשן ופיצוצים. אני לא זוכרת כבר את הטענות שראיתי האמת.
[יש מצב אבל שהחיבור המאולץ בין נטשה וברוס זה חלק מזה, אני כמעט בטוחה שאת הצופה היחידה שאהבה את זה:-D]

מסכימה שקצת כימיה, אבל בעיני יותר כימיה של חברים ולא רומנטית.
בעוד אני בהחלט רואה כאן אפשרות לכיוון רומנטית אני גם מאד אוהבת את החברות שלהם כחברות בלבד. [הם קצת כמו בלארק:-P:]
(למרות שאל תביני לא נכון, אני מאוד מחבבת את הקפטן וחושבת שהוא חמוד מאוד.)
שמחה לשמוע:-]|לב| האמת לא אהבתי אותו בהתחלה כ"כ הוא נראה לי טרחן וצדקני ומעפן כזה אבל עם הזמן וההתפתחות של הדמות שלו בסרטים אהבתי אותו יותר ואז גם בצפיות חוזרות בסרטים המוקדמים יותר ראיתי את הדברים שאני אוהבת בו.

נו, אם האינטיליגנציות הכי חכמות שאנחנו מצליחים לעשות מגיעות כולן למסקנה הזאת, כנראה שהיא נכונה!
אה כמובן שהן צודקות!

למעלה