🆕השבוע שיהיה - 10-16/01/2021📺

Lhuna3

Well-known member
ממה הבנת שסטארק כן בצד שלהם?
מזה שהוא שם על הולד את המנהל שלו שהתקשר לספר לו על הפריצה לכלא שלהם ומסתכל הצידה על הטלפון שהקפטן שלח לו עם המכתב. (זה לא חד משמעי כמובן, אבל נראה לי ככה. ותכלס כמה מעצבנים הם יכולים להיות עם להשאיר אותו נגדם).
או אם את בכלל יודעת מי זה סטאן לי.
אל תגזים, אני בכל זאת חיה בעולם הזה. :p והפרצוף שלו מאוד מזוהה.

אבל דווקא הגיוני שהחוויה של קפטן אמריקה 2 (כשהתברר ששילד בעצם נשלטת על ידי היידרה) גורמת לו להיות יותר סקפטי.
נכון.

היה לו פשוט בעיקר הרבה מאוד מזל באיך שהתוכנית שלו עבדה. חלק מזה יצא מעצם זה שקפטן אמריקה וטוני הגיעו לבסיס בסיביר כמעט ביחד.
תכלס. ובכלל שטוני החליט לבוא לשם, ואיך שהוא הגיב. כלומר התגובה הרגשית שלו מובנת אבל גם לא רציונלית, וזימו לא יכול היה לדעת בוודאות שהקפטן לא יצליח לשכנע אותו אחרי כמה מכות שבאקי לא אשם ושאין טעם לנקום בו.
אני לא יודע אם זה רק נאמר כהתחנפות למנהל, אבל זה לא משנה, זכית ב500 נקודות תפוז.
לא הוא לגמרי היה חמוד ומצחיק. אני די שקלתי לדלג על סרטי ספיידרמן כי לא חשבתי שהוא יעניין אותי (נדמה לי שראיתי פעם איזה סרט ספיידרמן ישן) אז סתם זה היה מאכזב אותך, אבל עכשיו אני נוטה כן לצפות בהם.

didalf

Well-known member
הסצינה שכולם נלחמים נגד כולם בהחלט היתה הכי טובה ומגניבה, למרות שזה גם מעצבן שהם נלחמו אחד נגד השני.
כן זה כיף.

ספיידרמן כזה חמוד! :-D:-D:-D איזה ילדון חחחח
אני לא יודע אם זה רק נאמר כהתחנפות למנהל, אבל זה לא משנה, זכית ב500 נקודות תפוז.
:-D:-D

תהיתי אם את שמת לב לזה. או אם את בכלל יודעת מי זה סטאן לי.
בדיוק חשבתי על זה גם.
אל תגזים, אני בכל זאת חיה בעולם הזה. :p והפרצוף שלו מאוד מזוהה.
:-D

באופן כללי התוכנית של זימו הייתה לגרום לכך שהנוקמים ילחמו אחד בשני. ואני מבין את איך שהוא גרם להם לפנות נגד באקי, אבל מעבר לזה היה לו פשוט בעיקר הרבה מאוד מזל באיך שהתוכנית שלו עבדה. חלק מזה יצא מעצם זה שקפטן אמריקה וטוני הגיעו לבסיס בסיביר כמעט ביחד.
תכלס. ובכלל שטוני החליט לבוא לשם, ואיך שהוא הגיב. כלומר התגובה הרגשית שלו מובנת אבל גם לא רציונלית, וזימו לא יכול היה לדעת בוודאות שהקפטן לא יצליח לשכנע אותו אחרי כמה מכות שבאקי לא אשם ושאין טעם לנקום בו.
כל התוכנית של זימו היא 90% מזל ואם מתחילים לנתח את זה היא מאד בעייתית. אבל בגדול אני חושבת שהרעיון לפרק את הנוקמים מבפנים הוא גאוני ומעניין הרבה יותר מכל נבל שרוצה להשמיד את העולם כי ככה. הוא בא הרבה יותר בקטן - הם הרגו את המשפחה שלו והוא מפרק את המשפחה שלהם. ולהבדיל משאר הנבלים הוא אולי "מובס" אבל למעשה הוא ניצח, הנוקמים מפורקים.

אוי ויי שמו את כולם בכלא מתחת למים... (לפחות על ספיידרמן הם לא יודעים. אבל תכלס לא ברור לי איך הם בכלל תפסו את כל האחרים.)
מי שנתפס זה רק טים קאפ, מי שבטים איירון מן כביכול בצד של החוק. והם נתפסו כי סטיב ברח עם באקי במטוס בזמן שהאחרים נשארו שם לעכב את טים איירון מן וכשהם הצליחו לברוח כבר לא היה טעם להלחם.
בתכלס הצד של טוני הרס את שדה התעופה המסכן הזה לא פחות.
אגב הכלא התת ימי הזה הוזכר גם בג'סיקה ג'ונס נדמה לי שלשם התכוונו לשלוח את טריש בעונה השלישית.

(ויש שם גם דמות אחת שלא הכרתי, רודי, אני מניחה שהכירו אותו באיירון מן 2 או 3 שדילגתי עליהם.)
האמת הוא גם היה באיירון מן 1 אבל באיירון מן 2 פשוט החליפו שחקן.

בכלל לא בטוחה שהבנתי עד הסוף למה הקפטן מתנגד כל כך לחתימה על ההסכם, דווקא חשבתי שמתאים לו יותר להסכים ולסטארק לסרב.
חוץ ממה שניק אמר זה הקונפליקט של הקפטן מול עצמו ומול טוני - בטחון מול חופש. טוני נגיד רצה להגן על העולם עם אולטרון גם במחיר סיכון החופש של כולם, ואחרי שהוא מרגיש אשם עם זה הוא מרגיש שהם צריכים פיקוח חיצוני כדי לשמור על הבטחון, על חשבון החופש.
קאפ מהצד השני נוטה לצד של החופש, במיוחד אחרי שהוא איבד אמון בממשל אחרי מאורעות חייל החורף. גם אז הוא ההתנגד לרעיון של המשחתות שיהרגו מליונים כדי להגן על מילראדים (ובמקור זה הרי תוכנית של פיורי שקאפ לא מרוצה ממנה, עוד לפני שהיידרה השתלטו עליה והפכו אותה נגד המטרות שלהם). וגם פה הוא לא מאמין שצריך להגביל אותם בשם הבטחון.
אפילו אם נלך אחורה לנוקמים 1 יש את התוכנית הסודית של פיורי ליצור נשק גרעיני מהטסרקט שקאפ מגלה אותה [בזמן שטוני פורץ למחשב הוא מחטט בספינה ומגלה את זה באופן ידני] ומתעמת עם פיורי לגביה וסטארק דווקא יותר בעד ואז יש את הויכוח הזה שכולם רבים עם כולם.
היו גם קצת יותר מידי סצינות ארוכות של מרדפים יריות מכות
כן אבל הרגע שבאקי מסובב את האופנוע|מאוהב|

שלא נדבר על קפטן בייספ|מאוהב| אפילו באקי לא עמד בזה והפיל את המסוק:-P:

didalf

Well-known member
לונה כשתייהי מוכנה אז יש המון!!! חומר פרסומי לסרטים האלו.
לדעתי גם חלק מחווית הצפיה זה מסע הפרסום המטורף הזה
כן ממש.
תמיד אני מתמכרת לסדרות נידחות יחסית שלא עושות הרבה PR במקומות המרכזיים. פתאום לקראת אנדגיים סופסוף הייתי במיינסטרים היו מלא סרטונים וראיונות וקטעים חמודים זאת הייתה תקופה מהנה. (וגם כמובן היו לי ערמות של דברים מכל סרטי העבר להשלים ולהנות)

Aranel Nenharma

Well-known member
כן ממש.
תמיד אני מתמכרת לסדרות נידחות יחסית שלא עושות הרבה PR במקומות המרכזיים. פתאום לקראת אנדגיים סופסוף הייתי במיינסטרים היו מלא סרטונים וראיונות וקטעים חמודים זאת הייתה תקופה מהנה. (וגם כמובן היו לי ערמות של דברים מכל סרטי העבר להשלים ולהנות)
אני גם אוהבת את "העלילה המתמשכת"
הbromance של סבסטיאן ואנטוני.
חוסר היכולת של טום הולנד לשמור על ספוילר
וויכוח מי הוא הכריס הטוב ביותר

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוי הסרטונים של ת'ור הם מעולים

הbromance של סבסטיאן ואנטוני.
חוסר היכולת של טום הולנד לשמור על ספוילר
כן טום הוא כזה אדיוט קטן :p
והכאילו יריבות המצחיקה בין טום לסבסטיאן ובעיקר אנטוני.
(יש קטע מעולה בראיון שאנטוני אומר שהוא לא ראה את הסרט של ספיידרמן ואז טום אומר "גם אני לא ראיתי את הסרט של הפאל... אה נכון, אין כזה)
*איזה מגניב זה יהיה אם בסדרה של חייל החורף והפאלקון תהיה הופעת אורח של ספיידרמן...

לונה כשתייהי מוכנה אז יש המון!!! חומר פרסומי לסרטים האלו.
לדעתי גם חלק מחווית הצפיה זה מסע הפרסום המטורף הזה
אוי ויש את כל סרטוני How It should Have Ended שצריך לראות
אז קודם כל זה:
יש שם התייחסות ל"קפטן בייספ"
וגם משהו ששכחתי לציין - זה שיש קטע שמאשימים אותם בהרס בהרבה מקומות שונים, בין היתר בניו-יורק בסוף הנוקמים 1. שזה ממש מגוחך.

ממה הבנת שסטארק כן בצד שלהם?
מזה שהוא שם על הולד את המנהל שלו שהתקשר לספר לו על הפריצה לכלא שלהם ומסתכל הצידה על הטלפון שהקפטן שלח לו עם המכתב. (זה לא חד משמעי כמובן, אבל נראה לי ככה. ותכלס כמה מעצבנים הם יכולים להיות עם להשאיר אותו נגדם).
לא. הוא פשוט לא הולך לצאת במסע של לרדוף אחריהם.
הטלפון הוא שם כדי שטוני יוכל לקרוא להם אם יש מצב חירום.
תכלס הוא יודע שהם טובים ושהוא יוכל לסמוך עליהם אם יהיה מצב חירום. אבל הוא ממש לא בצד שלהם.
ולהבדיל משאר הנבלים הוא אולי "מובס" אבל למעשה הוא ניצח, הנוקמים מפורקים.
זאת נקודה טובה.
לא הוא לגמרי היה חמוד ומצחיק. אני די שקלתי לדלג על סרטי ספיידרמן כי לא חשבתי שהוא יעניין אותי (נדמה לי שראיתי פעם איזה סרט ספיידרמן ישן) אז סתם זה היה מאכזב אותך, אבל עכשיו אני נוטה כן לצפות בהם.
כמובן שהוא חמוד ומצחיק, למה את חושבת שאני מת עליו?
ועוד אין לך מושג איזה חמוד הוא בראיונות.
ויש לך מזל גדול שלא ידעתי שאת מתכננת לדלג על הסרטים שלו. אני אהיה בסדר אם לא תאהבי במיוחד את הסרטים, אבל לדלג עליהם כשאת רואה את כל השאר זה כבר פגיעה אישית.

נו? מתי דוקטור סטריינג'?

Aranel Nenharma

Well-known member
טום הוא כזה אדיוט קטן :p
והכאילו יריבות המצחיקה בין טום לסבסטיאן ובעיקר אנטוני.
(יש קטע מעולה בראיון שאנטוני אומר שהוא לא ראה את הסרט של ספיידרמן ואז טום אומר "גם אני לא ראיתי את הסרט של הפאל... אה נכון, אין כזה)
*איזה מגניב זה יהיה אם בסדרה של חייל החורף והפאלקון תהיה הופעת אורח של ספיידרמן...
את הקטע הזה לא מכירה. אבל יש קטע שאנטוני מרכל על טום שהוא מהשחקנים הדיווה וכל יום מבקש מהעוזר להביא לו juicebox עם קש

Lhuna3

Well-known member
ולהבדיל משאר הנבלים הוא אולי "מובס" אבל למעשה הוא ניצח, הנוקמים מפורקים.
נכון, מצד שני הם התפרקו עוד לפני מה הוא עשה, בגלל חלוקי הדיעות על ההסכם, לא?
אבל אני מסכימה איתך שזה עושה אותו מעניין יותר מהנבל הרגיל.

שלא נדבר על קפטן בייספ|מאוהב|
חחחחחח

אה ולגבי זה, הנה מה שת'ור ובאנר עשו בינתיים:
:-D:-D:-D איזה גנובים!

וויכוח מי הוא הכריס הטוב ביותר
נכון!! Cap all the way
אמממממממ אני מבינה שאני אצטרך לריב עם שתיכן על זה או שעדיף שאני אשתוק...
וגם משהו ששכחתי לציין - זה שיש קטע שמאשימים אותם בהרס בהרבה מקומות שונים, בין היתר בניו-יורק בסוף הנוקמים 1. שזה ממש מגוחך.
זה באמת היה מעצבן.

אבל הוא ממש לא בצד שלהם.
אויש אז עכשיו זה ממשיך ככה? לא אוהבת את זה, זה דפוק.

Lhuna3

Well-known member
סרט נחמד בסה"כ. משהו שונה קצת.
האפקטים מאוד מגניבים אבל חייבים לציין שהם נראים קצת מועתקים מהסרט Inception.
והיה יפה במיוחד בסוף איך שהעיר החריבה חוזרת לאחור.
ואהבתי את הקטע שלו עם ת'ור בסוף.

Lhuna3

Well-known member
נו? מתי דוקטור סטריינג'?
צפיתי בו כבר אתמול בערב והייתי עייפה בסוף מלכתוב, ועכשיו אתם מפתים אותי גם להגיב לכל הסרטונים שלכם אבל יש לי קצת יותר רגשות אשמה ממילי כשאני מגיבה באמצע העבודה, אז אני מתחייבת לעצמי לסגור עכשיו את המחשב ולהתאפק עד הערב.

Aranel Nenharma

Well-known member
מסכימה עם כל דבר ;)

didalf

Well-known member
כמה שאני מחכה לסדרה אני פי אלף מחכה למסע פרסום שלהם
וואי לגמרי. רק שלא יהיה בזום כל אחד במקום אחר:-(

את הקטע הזה לא מכירה. אבל יש קטע שאנטוני מרכל על טום שהוא מהשחקנים הדיווה וכל יום מבקש מהעוזר להביא לו juicebox עם קש
חחחח כן מכירה את שניהם:-D:-D

נכון, מצד שני הם התפרקו עוד לפני מה הוא עשה, בגלל חלוקי הדיעות על ההסכם, לא?
על ההסכם הם רבו, המחלוקת סביב באקי דחפה אותם לקצה. ולא רק הסוף של הסרט. אם זימו לא היה מפליל את באקי וקאפ לא היה נחוש להגן עליו בכל מחיר ((|מאוהב|) הם לא היו מגיעים לקרב בשדה תעופה ולמצב שחצי מהם פושעים, מקסימום היו רבים עוד קצת במילים על ההסכם.
(כן שוב יש לתוכנית שלו הרבה יותר מידי מזל וצירופי מקרים עם זה שבכלל היו את ההסכמים האלה ברקע, משתדלת לא לחשוב על זה כי אז זה מבאס אותי:-D)

זה באמת היה מעצבן.
נכון???? מה הם אשמים בבלגן שלוקי עשה בלעדיהם רק היה יותר!!! ובואו הממשלה היא זאת שרצתה לזרוק טיל גרעיני על פאקינג מנהטן!! בני אדם כפויי טובה|שפם|

אמממממממ אני מבינה שאני אצטרך לריב עם שתיכן על זה או שעדיף שאני אשתוק...
מה המסוורת'? מבינה אותך הוא חמוד הוא close seconed מבחינתי. בהתחלה הוא היה האהוב העליי אבל עם הזמן התאהבתי יותר ויותר באוונס/קאפ.

אבל יש לי קצת יותר רגשות אשמה ממילי כשאני מגיבה באמצע העבודה,
:-D:-D
את מהבית? בימים שאני עובדת מהבית אין לי מעצורים אני מגיבה פה בלי חשבון:-D

מממ כן פריטי מאץ' מסכימה. הרבה האשימו בהעתקה מאינספשיין.
אישית הקטעים האלה של קרבות בכל מיני מרחבים עשו לי ממש סחרחורת פיזית וגם טיפה השתעממתי לכן צפיתי בו רק פעם אחת.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
חחחח נכון, זה מאוד מזכיר את זה.
אני לא חושב ש"החריבה" זאת מילה, או לפחות זה לא עבוד במשפט הזה, אבל נראה לי שאני יודע על מה את מדברת.

עוד דברים:
יש כמובן את הקטע שהוא מנצח את הרע בצורה מאוד שונה מהרגיל - תכלס תוקע אותו בשיחה לא נגמרת, בהחלט אחד מהדברים הנוראיים ביותר.
הAncient One בקומיקס הוא גבר אסייתי. אז אפשר לטעון שבמארוול ניצלו הזדמנות להכניס עוד קצת דמויות נשיות, אבל היה הרבה ביקורת על כך שהפכו דמות אסייתית ללבנה.
יש כל מיני קטעי אקשן שהם שונים מהרגיל לפחות.
וכמובן קטעים מצחיקים גם, למשל עם הגלימה.
אגב, נראה לי שזה הסרט הראשון שראית כאן שעדיין לא יצא לו סרט המשך.

אז עכשיו נותר לך לענות על השאלה לגבי מי הכריס האהוב עליך...
מה המסוורת'? מבינה אותך הוא חמוד הוא close seconed מבחינתי. בהתחלה הוא היה האהוב העליי אבל עם הזמן התאהבתי יותר ויותר באוונס/קאפ.
היא עוד לא אמרה שזה המסוורת'. (זה לא בדיוק שפראט לוקה במשהו)
אגב, לדעתי יכול להיות שהמסוורת' יותר יפה וזה גם לא שהוא לא חמוד ומקסים
אבל אוונס פשוט ברמה אחרת של מתיקות של בן אדם

ואז שומרי הגלקסיה 2

Lhuna3

Well-known member
OMG הגרוט הקטן זה הדבר הכי חמודדדד!!!!! |מאוהב|
אני רוצה גם גרוט קטן.
הוא גם מזכיר לי מישהו.

אפילו טייזר פייס אומר שהוא יותר מידי חמוד בשביל להרוג! :-D
אוי אבל מה הם עושים לו???!!?
איזה אדיר הוא כשהם רוצים שהוא יביא את הסנפיר והוא מביא להם מיליון דברים אחרים :-D:-D:-D

וואו הסנפיר של יאנדו הוא נשק שימושי!

איזה יפה העולם של (יותר נכון שהוא) אבא של פיטר.

הקטע עם הפצצה והסרט דביק :-D:-D:-D

כל הדיאלוגים מעולים. גם דראקס ממש מצחיק.
רק לנשים בסרטים האלה אין חוש הומור...
אני מניחה שאני צריכה לשמוח שלפחות מרשים לנו כבר להיות לוחמות |שפם| יום אחד ירשו לנו גם הומור.

הצי חלליות הלא מאויש של האנשים הזהובים מגניב גם. יום אחד כל חילות האוויר יהיו כאלו.

כמובן שוב הפסקול מעולה ביותר כמו בסרט הראשון.
ואיזה סוף יפה.
ג'יזס כמה כתוביות עם קטעים באמצע יש לדבר הזה!
אוף חבל שגרוט גדל.

didalf

Well-known member
אני רוצה גם גרוט קטן.
הוא גם מזכיר לי מישהו.

אפילו טייזר פייס אומר שהוא יותר מידי חמוד בשביל להרוג! :-D
אוי אבל מה הם עושים לו???!!?
איזה אדיר הוא כשהם רוצים שהוא יביא את הסנפיר והוא מביא להם מיליון דברים אחרים :-D:-D:-D

וואו הסנפיר של יאנדו הוא נשק שימושי!

איזה יפה העולם של (יותר נכון שהוא) אבא של פיטר.

הקטע עם הפצצה והסרט דביק :-D:-D:-D

רק לנשים בסרטים האלה אין חוש הומור...
אני מניחה שאני צריכה לשמוח שלפחות מרשים לנו כבר להיות לוחמות |שפם| יום אחד ירשו לנו גם הומור.

הצי חלליות הלא מאויש של האנשים הזהובים מגניב גם. יום אחד כל חילות האוויר יהיו כאלו.

כמובן שוב הפסקול מעולה ביותר כמו בסרט הראשון.
ואיזה סוף יפה.
ג'יזס כמה כתוביות עם קטעים באמצע יש לדבר הזה!
אוף חבל שגרוט גדל.
האמת זה הסרט שהכי פחות אהבתי והיחיד שהכרתי את עצמי לסיים, אבל אני שמחה שאת נהנית.

אני רוצה גם גרוט קטן.
הוא גם מזכיר לי מישהו.
אוקי חוץ מזה בייבי גרוט זה באמת הדבר הכי חמוד בעולם|מאוהב|
ואולי זה מזכיר לך את זה:-P:
1610998115430.png

דווקא דראקס ממש מעצבן אותי. חלק מזה נראה לי היו הירידות שלו על מנטיס שמתישהו כבר לא היו מצחיקות אבל אני לא כזה זוכרת.

למעלה