🆕השבוע שיהיה - 11-17/04/2021📺

didalf

Well-known member
אני מרגישה מיוחדת|זורו|
סתם, הייתי מרגישה מיוחדת אם לא הייתי צריכה לכפות עליך לעקוב אחרי:-D
את יכולה להשאר מיוחדת אם לא הייתי רוצה לעקוב אחרייך הייתי מאד מאד נמנעת מלהזכיר אינסטגרם כדי שלא תכפי עלי לעקוב אחרייך:-D

Aranel Nenharma

Well-known member
ואני עוקב אחרי עוד כמה דברים שמביך אותי אפילו לכתוב כאן.
(תוך כדי שאני כותב אני נכנס לאינסטגרם לעשות סוף סוף את ביטול המעקבים האלו ואני מגלה את התחת של סבסטיאן סטאן)
עכשיו אני סקרנית ממה יש להיות כל כך מובך (ועוד כאן)
ועוד יותר איזה מהדפים המביכים הביאו לך תחת של סבסטיאן, האם יש עמוד באינסטגרם שמפרסם טוסיקים חתיכים? ואם כן למה זה מביך??🤔

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני לא עוקבת אחרי עמודי מעריצים בכלל רק הסלבס עצמם, בשביל עמודי מעריצים יש אקספלור. עמודי מעריצים בפיד זה באמת חפירה.
כשמסתכלים על פוסטים של מעריצים ב"אקספלור" (לא ידעתי שככה קוראים לזה) אז לא רואים את כל התוכן שקיים ולפעמים רואים דברים מסויימים חוזרים. עם דף מעריצים טוב אני יודע שאם יוצא תוכן חשוב שקשור לטום הולנד (למשל הידיעה על הסדרה החדשה שלו) אז אני אדע על זה.
באמת למה? ראה עמודי מעריצים^^. אני כן עוקבת אחרי הציירת שלנו.
קשה לי להגיד למה באמת עקבתי אחרי הדף ההוא של RW&RB אבל באמת איכשהו היו לו פוסטים מאוד מצחיקים הרבה מהזמן.
כמובן שאני עוקב אחרי הציירת שלנו. למרות שהסטוריז שלה חופרים כי היא שמה כל מי שמתייחס אליה. (אני כמובן מעביר את זה מהר, אבל עדיין)
*אגב, כתבתי לה פעם שתקרא את הספר שהמלצתי לך עליו כי יש בו דברים שיהיה מעולה אם היא תצייר והיא אמרה שהיא תנסה להגיע אליו (אם כי לאור זה שהיא מוסיפה ספר לרפרטואר שלה רק כל איזה שנה אז נראה שהיא לא בקושי קוראת)
עכשיו אני סקרנית ממה יש להיות כל כך מובך (ועוד כאן)
ועוד יותר איזה מהדפים המביכים הביאו לך תחת של סבסטיאן, האם יש עמוד באינסטגרם שמפרסם טוסיקים חתיכים? ואם כן למה זה מביך??🤔
סבסטיאן פירסם את תמונת התחת של עצמו.
יש עמודי אינסגרם רק לתמונות של חתיכים ואפילו לתמונות שמתמקדות בדברים מסויימים באנשים. אבל אני לא עוקב אחריהם.
אני כן עקבתי אחרי כמה דוגמנים (ספציפית אחד אוסטרי ואחד דני). לזכותי זה כלל גם תמונות נוף ממש יפות מכל העולם כי הם נוסעים המון בשביל העבודה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
פומו, ג'ומו??
חברים - דברו עברית, או למצער, הסבירו מה זה.
חרדת החמצה (באנגלית: Fear of Missing Out ובקיצור FOMO) היא חרדה חברתית שבה מישהו חושש להחמיץ חוויות מהנות שאחרים חווים. חרדה זו מאופיינת ברצון לשמור על קשר רציף עם אחרים, ודאגה כפייתית מהחשש להחמיץ הזדמנות לאינטראקציה חברתית, רומנטית, עסקית או אירוע מספק אחר.
(זה מתוך דף הויקיפדיה)

זה מונח יחסית ידוע כבר שנים. אני התייחסתי לזה בגלל שאני לא אוהב שיש סדרות טלוויזיה טובות שאני לא מודע אליהם.

JOMO זה מונח חדש יותר. או לפחות אני שמעתי עליו לראשונה אתמול.
זה Joy of Missing Out שזה פשוט ההפך כנראה. או אולי יותר נכון דרך להתגבר על חרדת ההחמצה היא ליהנות מזה שאתה מחמיץ דברים.

אתה איש מקסים, טוני. [ שאלתי כבר אם אתה לא הבן שלי בטעות.. אני יודע שלא ;-) ]
מאז ומעולם ה- פומו'ים הפתיעו אותי. עבורי זה אחד מכלי השליטה והפיקוח הכי קפיטליסטיים שאני מכיר. כך מעודדים יצרנות חסרת ערך [ למכור לאסקימוסי פריג'ידר, למשל ] וצריכה עודפת ומיותרת.
ה-ג'ומו'ים גם הם מצחיקים. מזכיר לי תקופה בעבר עת התגאנו כשקראנו רבי מכר שנה ויותר לאחר יציאתם ברעש לעולם. ברב המקרים גם קנינו אותם בעשירית מחיר בחנויות ספרים יד שניה, או במכירות מחסנים של הוצאות לאור.

didalf

Well-known member
סב בכבודו ובעצמו

*אגב, כתבתי לה פעם שתקרא את הספר שהמלצתי לך עליו כי יש בו דברים שיהיה מעולה אם היא תצייר והיא אמרה שהיא תנסה להגיע אליו (אם כי לאור זה שהיא מוסיפה ספר לרפרטואר שלה רק כל איזה שנה אז נראה שהיא לא בקושי קוראת)
איזה מהם? המלצת לי על הרבה.

didalf

Well-known member
יא, תפנקו אותי בפרטי! אני לא מסתובבת בחברה הנכונה
טוב, מסתבר שמספיק לכתוב את זה בגוגל. לא צריכה טובות. (אבל תרגישו חופשי לפנק בלי קשר)
שמתי קישור שתי הודעות מעלייך|שפם|
סב בכבודו ובעצמו

בכל מקרה הסרט שמשם זה לקוח יוצא ביום שישי אני אדווח בהמשך:-P:

didalf

Well-known member
ראיתי את הקישור, אבל בגלל שאין לי אינסט' אז אצלי זה מבקש להתחבר. כולה רציתי תמונה...

צפה בקובץ המצורף 21111
אה כן?
כאילו אני רואה שפה זה מוצג כלוג-אין כי אי אפשר להטמיע אבל חשבתי שאם לוחצים זה מוביל לאינסטגרם גם אם לא רשומים. ניסית ללחוץ?
עריכה: נכנסתי מחלון נסתר איפה שהאינסטגרם שלי לא מחובר ולחצתי והתמונה נפתחת.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
איזה מהם? המלצת לי על הרבה.
הספר שהמלצתי לך עליו לאחרונה. זה שאת אמורה להתחיל לקרוא בימים אלו.
ראיתי את הקישור, אבל בגלל שאין לי אינסט' אז אצלי זה מבקש להתחבר. כולה רציתי תמונה...

צפה בקובץ המצורף 21111
את לא צריכה לעשות לוגין. פשוט תלחצי על הקישור.

למעלה