🆕השבוע שיהיה - 18-24/09/2022📺

LeR@nch

Well-known member
להלן רשימת העונות והסדרות החדשות שיעלו ברשתות הברודקאסט והכבלים ובחברות הסטרימינג בישראל ובארה"ב, לצד מועדי סיום העונות והסדרות וספיישלים שישודרו בשבוע הקרוב בארה"ב -

יום ראשון ה-18/09/2022
אריות הים | עונה שישית - פרק הבכורה | פארמאונט+ ובהמשך ב-yes
60 דקות | עונה חמישים-וחמש - תוכנית הבכורה | CBS
Johnson | עונה שנייה - פרק הסיום | PBS
The U.S. and the Holocaust | סדרת תעודה חדשה - פרק הבכורה | PBS
Vice | עונה שלישית - תוכנית הסיום | שואוטיים
Tales of the Walking Dead | עונה ראשונה - פרק הסיום | AMC
The Final Straw | עונה ראשונה - תוכנית הסיום | ABC

יום שני ה-19/09/2022
Best in Dough | סדרה חדשה - שלושת פרקי הבכורה | Hulu
רוקדים עם כוכבים | עונה שלושים-ואחת - תוכנית הבכורה | דיסני+ (בשלב זה לא בשירות הישראלי)
חדשים בשכונה | עונה חמישית - פרק הבכורה | CBS ובהמשך ב-yes
מוקד 911 | עונה שישית - פרק הבכורה | FOX ובהמשך ב-yes
The Voice | עונה עשרים-ושתיים - תוכנית הבכורה | NBC
Bob Hearts Abishola | עונה רביעית - פרק הבכורה | CBS
The Cleaning Lady | עונה שנייה - פרק הבכורה | FOX
התעשייה | עונה שנייה - פרק הסיום | HBO ובסמוך ב-HOT, ב-yes ובסלקום TV
NCIS | עונה עשרים - פרק הבכורה (מוצלב עם NCIS: הוואי) | CBS ובהמשך ב-HOT וב-yes
NCIS: הוואי | עונה שנייה - פרק הבכורה (מוצלב עם NCIS) | CBS ובהמשך ב-HOT
זינוק לאתמול / Quantum Leap | סדרה חדשה - פרק הבכורה | NBC
Snake in the Grass | עונה ראשונה - תוכנית הסיום | USA

יום שלישי ה-20/09/2022
הכוכב הבא | עונה תשיעית - הגמר | קשת 12
פאטון אוסוולט: צרות של כולם | מופע סטנד-אפ | נטפליקס
Reboot | סדרה חדשה - שלושת פרקי הבכורה | Hulu
הרווקה | עונה תשע-עשרה - הגמר | ABC ובהמשך ב-yes
אף. בי. איי | עונה חמישית - פרק הבכורה | CBS ובסמוך ב-yes
המתמחה | עונה שישית - פרק הבכורה | FOX ובסמוך ב-yes
אף. בי. איי: אינטרנשיונל | עונה שנייה - פרק הבכורה | CBS ובסמוך ב-HOT
אף. בי. איי: המבוקשים | עונה רביעית - פרק הבכורה | CBS ובסמוך ב-yes
ניו אמסטרדם | עונה חמישית (ואחרונה) - פרק הבכורה | NBC ובסמוך ב-yes

יום רביעי ה-21/09/2022
ארץ נהדרת | עונה עשרים - תוכנית הבכורה | קשת 12
אנדור / Andor | סדרה חדשה - שלושת פרקי הבכורה | דיסני+
Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story | סדרה מוגבלת חדשה - כל הפרקים | נטפליקס
Meet Cute | סרט | Peacock
בליגנ רינג: גנבים בהוליווד / The Real Bling Ring: Hollywood Heist | סדרה מוגבלת חדשה - כל הפרקים | נטפליקס
Super/Natural | סדרת תעודה חדשה - פרק הבכורה | דיסני+
The Challenge: Untold Story | סדרה חדשה - תוכנית הבכורה | MTV
Chicago Med | עונה שמינית - פרק הבכורה | NBC ובהמשך ב-HOT
The Conners | עונה חמישית - פרק הבכורה | ABC
הזמר במסכה | עונה שמינית - תוכנית הבכורה | FOX
הישרדות | עונה ארבעים-ושלוש - פרק הבכורה | CBS ובהמשך ב-yes
הגולדברגים | עונה עשירית - פרק הבכורה | ABC ובסמוך ב-yes
בית הספר היסודי אבוט | עונה שנייה - פרק הבכורה | ABC (ומתישהו בדיסני+)
Chicago Fire | עונה אחת-עשרה - פרק הבכורה | NBC ובהמשך ב-HOT
Escape From Kabul | סרט תעודה | HBO
LEGO Masters | עונה שלישית - תוכנית הבכורה | FOX
תקציב משפחתי | עונה שלישית - פרק הבכורה | ABC ובהמשך ב-yes
המירוץ למיליון | עונה שלושים-וארבע - פרק הבכורה | CBS ובהמשך בערוץ הטיולים
ביג סקיי | עונה שלישית - פרק הבכורה | ABC ובהמשך בדיסני+
Chicago P.D | עונה עשירית - פרק הבכורה | NBC ובהמשך ב-HOT

יום חמישי ה-22/09/2022
בואו לאכול איתי | עונה שישית - תוכנית הסיום | כאן 11
The Hype | עונה שנייה - שלושת פרקי הבכורה | HBO Max
הקרדשיאנס | עונה שנייה - פרק הבכורה | Hulu ובסמוך בדיסני+
החילוץ מהמערה בתאילנד / Thai Cave Rescue | סדרה מוגבלת חדשה - כל הפרקים | נטפליקס
Celebrity Family Feud | עונה שמינית - תוכנית הסיום | ABC
חוק וסדר: פשע מאורגן | עונה שלישית - פרק הבכורה | NBC ובסמוך ב-HOT וב-yes
חוק וסדר: מדור מיוחד | עונה עשרים-וארבע - פרק הבכורה | NBC ובסמוך ב-HOT וב-yes
Norman Lear: 100 Years of Music and Laughter | ספיישל | ABC
חוק וסדר | עונה עשרים-ושתיים - פרק הבכורה | NBC ובסמוך ב-yes

יום שישי ה-23/09/2022
הבלוז של זמר הג'אז / A Jazzman’s Blues | סרט | נטפליקס
לו / Lou | סרט | נטפליקס
On the Come Up | סרט | פארמאונט+
Sidney | סרט תעודה | אפל טי.וי+
Killer Camp | עונה שנייה - תוכנית הסיום | CW
הכרישים | עונה ארבע-עשרה - תוכנית הבכורה | ABC
20/20 | עונה ארבעים-וחמש - תוכנית הבכורה | ABC

באיזה תכנים תצפו השבוע?
על מה תוותרו?
שתפו בהמוניכם:p

השבוע שיהיה.jpg

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זינוק לאתמול / Quantum Leap | סדרה חדשה - פרק הבכורה | NBC
אני אבדוק את זה. אבל זה יצטרך להרשים כדי שאני אמשיך
Reboot | סדרה חדשה - שלושת פרקי הבכורה | Hulu
זה נראה לי מצחיק
אז אני אראה אם יגיע לדיסני+ (לא ברור לי מה מהולו מגיע לדיסני+ ומה לא)
ארץ נהדרת | עונה עשרים - תוכנית הבכורה | קשת 12
מעולה!
אנדור / Andor | סדרה חדשה - שלושת פרקי הבכורה | דיסני+
אני מאוד חזק בעולם של מלחמת הכוכבים כרגע אז אני מאוד מצפה לזה
(השאלה היא רק האם אני צריך לראות את הסדרה של אובי וואן לפני כן?)
Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story | סדרה מוגבלת חדשה - כל הפרקים | נטפליקס
נראה מאוד מטריד, אבל מסקרן
Meet Cute | סרט | Peacock
זה נראה חמוד בטריילר
The Conners | עונה חמישית - פרק הבכורה | ABC
כנראה אני אמשיך לראות...
בית הספר היסודי אבוט | עונה שנייה - פרק הבכורה | ABC (ומתישהו בדיסני+)
זאת סדרה ממש טובה ואני ממליץ לכם לראות.
בכל מקרה אני אחכה שעונה 2 תגיע לדיסני+
החילוץ מהמערה בתאילנד / Thai Cave Rescue | סדרה מוגבלת חדשה - כל הפרקים | נטפליקס
זה גם נראה מסקרן. אבל בטח לא אגיע לזה.
לו / Lou | סרט | נטפליקס
נראה כמו סרט אקשן טוב
*ופשוט מסקרן לראות את אליסון ג'אני בתפקיד כזה

נערך לאחרונה ב:

dilia snake

Well-known member
זה מרגיש כמו לחזור לעבודה.

כל הסדרות של דיק וולף : FBI'S, שיקגו'ז ושלושת החוק וסדר (כי הן עושות לפרמיירה קרוסאובר משולש|בוכה| ).

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כל הסדרות של דיק וולף : FBI'S, שיקגו'ז ושלושת החוק וסדר (כי הן עושות לפרמיירה קרוסאובר משולש|בוכה| ).
אבל חיפשתי את NCIS: Los Angeles כדי לכתוב שאני מצפה לקרוא את הראנטים השורפים ולא מצאתי.

את שתי האחרות (שגם מתחילות בשילוב) את לא רואה?

dilia snake

Well-known member
אבל חיפשתי את NCIS: Los Angeles כדי לכתוב שאני מצפה לקרוא את הראנטים השורפים ולא מצאתי.

את שתי האחרות (שגם מתחילות בשילוב) את לא רואה?
לוס אנג'לס חוזרת רק ב-9/10 (מה שאומר שזה טכנית ב-10/10 יופי של מתנה ליום הולדת |פנים| ) ויהיו ראנטים, זה חצי מהטעם לראות אותה עכשיו.

מהסדרה האימא פרשתי לפני כמה שנים ומהחדשה ניסיתי משהו כמו 2 פרקים ולא התחברתי.

Aranel Nenharma

Well-known member
יום שישי ה23.9 פרק ראשון של ghosts עונה 4 בBBC One
הגרסה של UK (aka הטובה יותר)

LeR@nch

Well-known member
אצפה בעונות החדשות של מוקד 911, ארץ נהדרת, הסדרה על ג׳פרי דהאמר, שיקגו׳ז, הישרדות, המירוץ למיליון, הקרדשיאנס, הגמר של הכוכב הבא והסיום של בואו לאכול איתי.

It's Always Sunny

Well-known member
אצפה בעונות החדשות של מוקד 911, ארץ נהדרת, הסדרה על ג׳פרי דהאמר, שיקגו׳ז, הישרדות, המירוץ למיליון, הקרדשיאנס, הגמר של הכוכב הבא והסיום של בואו לאכול איתי.
תהייה כללית שעברה לי כשקראתי את התגובה שלך; אך אתה מחלק את הצפייה בהרבה סדרות? אני מניחה שאתה צופה בפרקים החדשים כשהם יוצאים אבל זה לא מעייף לפעמים לצפות בכמה סדרות במקביל? (אפילו אם זה רק פרק אחד)
האם הולכות להתווסף לך עוד סדרות בהמשך?
אני שואלת כי אני בעיקר צופה בבינג'ים ופשוט הסתקרנתי לגבי הרגלי צפייה של אחרים.
ודבר אחרון ולא ממש קשור לנושא, אבל כל פעם כשאני רואה את האייקון שלך אני מחייכת כי זה מזכיר לי כמה אני אוהבת את אריק ותמי טיילור :-):

LeR@nch

Well-known member
תהייה כללית שעברה לי כשקראתי את התגובה שלך; אך אתה מחלק את הצפייה בהרבה סדרות? אני מניחה שאתה צופה בפרקים החדשים כשהם יוצאים אבל זה לא מעייף לפעמים לצפות בכמה סדרות במקביל? (אפילו אם זה רק פרק אחד)
אז אחרי שכולם חוץ ממני ענו הגיע תורי:-D
נתחיל מזה שאני צופה בהרבה פחות סדרות ממה שהייתי צופה בעבר. אני כן משתדל לראות את הסדרות שאני הכי אוהב בצמוד (נגיד השבוע זה יהיה עם הישרדות, המירוץ למיליון ושיקגו פייר). בשאר הסדרות אני צופה מתי שיש זמן, שזה לרוב בערב ובסופ״שים (והסיומים של האח הגדול והכוכב הבא לגמרי תורמים לזה וגם חופשות החגים שיש בחודש הקרוב). אם זה היה מעייף לצפות בהרבה סדרות אז פשוט לא הייתי עושה את זה, ולכן צמצמתי דרסטית את כמות הסדרות שאני מתחיל (אם אין עונה שנייה באופק אז אין בכלל על מה לדבר, למעט סדרות מוגבלות).
אני כבר כל כך לא עוקב אחרי מה עולה מתי ומתעדכן רק מהפרסום השבוע של Tvline אז אני מעריך שכן.
ודבר אחרון ולא ממש קשור לנושא, אבל כל פעם כשאני רואה את האייקון שלך אני מחייכת כי זה מזכיר לי כמה אני אוהבת את אריק ותמי טיילור :-):
💜

dilia snake

Well-known member
אך אתה מחלק את הצפייה בהרבה סדרות? אני מניחה שאתה צופה בפרקים החדשים כשהם יוצאים אבל זה לא מעייף לפעמים לצפות בכמה סדרות במקביל? (אפילו אם זה רק פרק אחד)
לא אורן, אבל באופן אישי אני מעדיפה הרבה פעמים פורמט שבועי על פני בינג'. בד"כ אני משתדלת לראות ביום שהן יוצאות ואם לא מספיקה אז למחרת, נכון שלפעמים זה מרגיש קצת כמו מרוץ להספיק הכול, כדי שלא יצטברו פרקים אבל זה עובד ותמיד מסתדר. והרוב גם ככה זה סדרות פרוצדורליות שמראש לא מצריכות הרבה מחשבה אז אני מסדרת ככה שאני רואה סדרה בארוחת צוהריים ואז בערב/לילה (כי אני גם קוראת הרבה וחשוב לי להגיע לאיזון במיוחד שכבר לא מרשים לי לקרוא בזמן העבודה). ואף פעם לא מעייף, הקטע המעייף זה לשבת ולכתוב ביקורת(או ראנטים) על הכול :-D :-D :-D .

בקשר לסדרות חדשות, אני הרבה פחות מנסה בכמה שנים האחרונות בעיקר כי לא בא לי להסתכן שהן יתבטלו אחרי עונה אחת.

It's Always Sunny

Well-known member
לא אורן, אבל באופן אישי אני מעדיפה הרבה פעמים פורמט שבועי על פני בינג'. בד"כ אני משתדלת לראות ביום שהן יוצאות ואם לא מספיקה אז למחרת, נכון שלפעמים זה מרגיש קצת כמו מרוץ להספיק הכול, כדי שלא יצטברו פרקים אבל זה עובד ותמיד מסתדר. והרוב גם ככה זה סדרות פרוצדורליות שמראש לא מצריכות הרבה מחשבה אז אני מסדרת ככה שאני רואה סדרה בארוחת צוהריים ואז בערב/לילה (כי אני גם קוראת הרבה וחשוב לי להגיע לאיזון במיוחד שכבר לא מרשים לי לקרוא בזמן העבודה). ואף פעם לא מעייף,
את צופה בסדרות ישנות בנוסף לחדשות? הבעיה שלי היא בעיקר שאני מעדיפה לצפות בסדרות שכבר נגמרו והפיתוי לעשות בינג' הוא גבוה יותר כי כל הפרקים זמנים. מצד שני, גם נטפליקס משחררים את הפרקים שלהם בבת אחת אז אולי הנקודה הזו פחות רלוונטית.

הקטע המעייף זה לשבת ולכתוב ביקורת(או ראנטים) על הכול :-D :-D :-D .
את צודקת לחלוטין :-D אבל אחרי שגומרים עם זה, ממש נחמד לנהל דיון.

בקשר לסדרות חדשות, אני הרבה פחות מנסה בכמה שנים האחרונות בעיקר כי לא בא לי להסתכן שהן יתבטלו אחרי עונה אחת.
מה זאת אומרת? בקטע שאם עולה סדרה חדשה, את תחכי עד שיצאו ביקורת ולפי זה תחליטי אם לראות? או שהתכוונת למשהו אחר?

dilia snake

Well-known member
את צופה בסדרות ישנות בנוסף לחדשות? הבעיה שלי היא בעיקר שאני מעדיפה לצפות בסדרות שכבר נגמרו והפיתוי לעשות בינג' הוא גבוה יותר כי כל הפרקים זמנים. מצד שני, גם נטפליקס משחררים את הפרקים שלהם בבת אחת אז אולי הנקודה הזו פחות רלוונטית.
לא, רק סדרות חדשות/ כאלו שרצות כמה שנים וראיתי אותן מההתחלה (חוץ מאולי SVU שהשלמתי אותה שהיא הייתה בעונה 17 או 18 ו-NCIS לוס אנג'לס שהשלמתי אותה בעונה 6).

אני לא מסוגלת להתחיל סדרות ישנות ואני לא מסוגלת לעשות יותר בינג'ים ארוכים.
מה זאת אומרת? בקטע שאם עולה סדרה חדשה, את תחכי עד שיצאו ביקורת ולפי זה תחליטי אם לראות? או שהתכוונת למשהו אחר?
זה מתחלק לשניים: סדרות של סטרימיניג(נטפליקס, אמזון, הולו וכ'ו) אני כן מתחילה, אם זה נראה לי מספיק מעניין בעיקר כי העונות שלהן קצרות יותר. סדרות ברודקאסט (של הרשתות האמריקאיות הגדולות ABC, NBC , CBS) לעומת זאת אני מתחילה רק אם אני חושבת שיש להן סיכוי להחזיק מעמד כמה שנים.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני שואלת כי אני בעיקר צופה בבינג'ים ופשוט הסתקרנתי לגבי הרגלי צפייה של אחרים.
גם אני לא אורן, אבל גם אני יכול להגיב לזה.
אני לרוב רואה כמה סדרות במקביל בשידור שבועי (כלומר פרק בשבוע)
כרגע למשל אני רואה כל שבוע פרקים של שי-האלק, resident alien, בית הדרקון, טבעות הכוח, Star Trek: Lower Decks וריק ומורטי.
וזה נחשב קצת עבורי.
*אם כי בשבועיים הקרובים כנראה יצטרפו עוד כמה סדרות לצפיה שבועית כמו משפחת קונור, Ghosts (הבריטית), Ghosts (האמריקאית) ושלדון הצעיר.
אני במקביל גם צופה בעונה 3 של Never have I ever שכל הפרקים שלה יצאו ביחד לפני כמה שבועות.
וגם עושה בינג' סדרות מלחמת כוכבים (אתמול ראיתי 4 פרקים ראשונים של Star Wars: Rebels)

עם סדרות שיוצא להן פרק כל שבוע אני לפעמים צופה כל שבוע בפרק ולפעמים מחכה שכל העונה תסתיים ואז רואה את כולם בבינג'. (ובמקרים מסויימים אפילו מחכה שכמה עונות או כל הסדרה תצא בשידור שבועי ורק אז עושה בינג')

מי אלו? לא נראה לי שאי פעם חשבתי בכלל מאיפה האייקון הזה של אורן

It's Always Sunny

Well-known member
גם אני לא אורן, אבל גם אני יכול להגיב לזה.
אני לרוב רואה כמה סדרות במקביל בשידור שבועי (כלומר פרק בשבוע)
כרגע למשל אני רואה כל שבוע פרקים של שי-האלק, resident alien, בית הדרקון, טבעות הכוח, Star Trek: Lower Decks וריק ומורטי.
וזה נחשב קצת עבורי.
*אם כי בשבועיים הקרובים כנראה יצטרפו עוד כמה סדרות לצפיה שבועית כמו משפחת קונור, Ghosts (הבריטית), Ghosts (האמריקאית) ושלדון הצעיר.
אני במקביל גם צופה בעונה 3 של Never have I ever שכל הפרקים שלה יצאו ביחד לפני כמה שבועות.
וגם עושה בינג' סדרות מלחמת כוכבים (אתמול ראיתי 4 פרקים ראשונים של Star Wars: Rebels)
אז בעצם אתה צופה בפרק שבועי של כמה דברים במקביל ובמקביל עושה בינג'ים של עונות מלאות?

עם סדרות שיוצא להן פרק כל שבוע אני לפעמים צופה כל שבוע בפרק ולפעמים מחכה שכל העונה תסתיים ואז רואה את כולם בבינג'. (ובמקרים מסויימים אפילו מחכה שכמה עונות או כל הסדרה תצא בשידור שבועי ורק אז עושה בינג')
וואו, זו חתיכת התמסרות לדעתי, לחכות תקופה ארוכה. איך אתה מחליט אם לצפות בסדרה או לא? קורא ביקורות? בודק אותה כדי לראות אם אתה עובד?

מי אלו? לא נראה לי שאי פעם חשבתי בכלל מאיפה האייקון הזה של אורן
אלה דמויות מהסדרה אורות ליל שישי. אחד מהזוגות הטלוויזיוניים האהובים עליי :-):

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז בעצם אתה צופה בפרק שבועי של כמה דברים במקביל ובמקביל עושה בינג'ים של עונות מלאות?
כן
איך אתה מחליט אם לצפות בסדרה או לא? קורא ביקורות? בודק אותה כדי לראות אם אתה עובד?
בדרך כלל טריילר וקורא עליה קצת. תלוי גם מי משחק בה ולפעמים מי היוצרים שלה. וכמובן גם ביקורות קצת אם היא כבר יצאה.
איך את מחליטה מה לראות כל פעם שאת מסיימת משהו?
האם את מתכננת על משהו בשביל אחרי שתסיימי את פרינג'?

It's Always Sunny

Well-known member
בדרך כלל טריילר וקורא עליה קצת. תלוי גם מי משחק בה ולפעמים מי היוצרים שלה. וכמובן גם ביקורות קצת אם היא כבר יצאה.
אתה מעדיף סדרות ישנות או חדשות?

איך את מחליטה מה לראות כל פעם שאת מסיימת משהו?
האם את מתכננת על משהו בשביל אחרי שתסיימי את פרינג'?
כרגע שמתי את פרינג' על הולד ואני רואה סדרות עורכי דין/שוטרים של TNT.
10 פרקים לעונה, 40 דקות, מבחינתי זו צפייה קלילה וזה טוב.
אחרי פרינג', אולי בטלסטאר. אני מתכננת לראות אותה כבר תקופה ובא לי לעשות עליה דיונים בפורום.

למעלה