🆕שרשור חדשות ועדכונים📺

dilia snake

Well-known member
כבר חודש ומשהו שהמנכ"ל של הרשת אומר בכל ראיון שכל הסדרות הנוכחיות יחזרו בעונת השידורים הבאה (למעט סופרגירל וברק שחור שמסתיימות)
הם כול שנה מחדשים הכול אז מה חדש או מיוחד בזה?|תוהה|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סיימתי את העונה הרביעית, פרק הסיום פתח את האופציה לעונה נוספת שכאמור בקרוב תעלה על המסך.
בפרק לפני אחרון (פרק 12) סמורף יוצאת לפעולת התאבדות מכוונת לשדוד את גיסה את בונקר הזהב שלו ובקרב יריות היא נפגעת, אך פופ מצליח להציל אותה בניגוד לרצונה, לכן היא כופה עליו לירות בו, הוא מסרב והילד עושה את זה במקומו.
בפרק האחרון, אביו של קרייג, זה שגנב מסמורף את ה-300,000 מגיע למסיבה שהבנים עורכים לכבודה, דרו רוצה לברוח עם אהובו בכדי לחלץ אותו ממאסר, אך ברגע האחרון מתחרט ושולח אותו לבד, לקרייג נולד בן וממש בסוף הפרק, הם יוצאים להרביץ לאחיה של אנגלה וחבורתו בכדי להראות שהם קיימים גם בלי סמורף.
@דיברגנט חדש
אני רק לא מבין למה אתה לא כותב את ההודעה הזאת בשרשור דיוני סדרות החדש ביותר.
אין סיבה להקפיץ שרשור חדשות מלפני כמה חודשים. במיוחד כשרוב האנשים לא יצליחו בכלל למצוא את מה שכתבת כי זה בא בתגובה באמצע שרשור ארוך.
האם זה בסדר אם אני אעתיק את ההודעה שלך לשרשור דיוני סדרות ושם אנשים נוספים שראו את הסדרה יוכלו להגיב לך?

דיברגנט חדש

Well-known member
@דיברגנט חדש
אין סיבה להקפיץ שרשור חדשות מלפני כמה חודשים. במיוחד כשרוב האנשים לא יצליחו בכלל למצוא את מה שכתבת כי זה בא בתגובה באמצע שרשור ארוך.
האם זה בסדר אם אני אעתיק את ההודעה שלך לשרשור דיוני סדרות ושם אנשים נוספים שראו את הסדרה יוכלו להגיב לך?
בכיף

מילי08

Well-known member
@דיברגנט חדש
תודה ניק! זה נקרא ניהול B-)

למעלה