🆕שרשור חדשות ועדכונים📺

דיברגנט חדש

Well-known member
כאן 11 הזמין עונה נוספת של "חזרות"

תאגיד השידור כאן 11 הודיע על הזמנת עונה שנייה של הסדרה חזרות. עונת הבכורה של הסדרה תגיע לסיומה הערב.

צפה בקובץ המצורף 10574
מישהו ראה את המערכון שעשו עליהם בארץ נהדרת כאשר ביבי הוא הבמאי והשחקנים הם בנט וסמוטריץ'? :D

LeR@nch

Well-known member
נטפליקס הזמינה עיבוד טלוויזיוני לסדרת הספרים ״סנגור במבחן״

חברת נטפליקס הזמינה עיבוד טלוויזיוני לסדרת הספרים סנגור במבחן מאת מייקל קונלי. השחקן מנואל גרסיה-רולפו יככב בתפקיד הראשי, כאשר העונה הראשונה תבוסס על הספר השני בסדרה. בשנת 2011 הופק סרט קולנוע על בסיס הספר הראשון בכיכובו של מת׳יו מקונוהיי בתפקיד הראשי.

201EECA1-9244-4FB7-909C-720895349C3A.png

dilia snake

Well-known member
נטפליקס הזמינה עיבוד טלוויזיוני לסדרת הספרים ״סנגור במבחן״

חברת נטפליקס הזמינה עיבוד טלוויזיוני לסדרת הספרים סנגור במבחן מאת מייקל קונלי. השחקן מנואל גרסיה-רולפו יככב בתפקיד הראשי, כאשר העונה הראשונה תבוסס על הספר השני בסדרה. בשנת 2011 הופק סרט קולנוע על בסיס הספר הראשון בכיכובו של מת׳יו מקונוהיי בתפקיד הראשי.

צפה בקובץ המצורף 10616
זה קצת מוזר שזה הגיע בסוף לנטפליקס ולא לאמזון כי יש קשר בין סדרת הספרים של הארי בוש לזו של מיקי הלר(הם חצי אחים, ויש קרוסאוברים בין הסדרות).

בעלילה של הספר עו"ד נרצח, מיקי מקבל את התיקים שלו והארי בוש חוקר את הרצח של העו"ד ובסוף הספר מגלים על הקשר בין שניהם וכאלה וזה דווקא מעניין כי רואים את בוש דרך העיניים של הלר(מה שאי אפשר כ"כ להעביר לסדרה) אבל עדיין היה עדיף אם זה היה מגיע לאמזון ויכולנו לקבל הופעת אורח של טיטוס ווליבר שמשחק את הארי בוש.

T o m c o

Member
מנהל
CW לא תפיק את סדרת ההמשך של "החץ"

רשת CW הודיעה שלא תפיק את Green Arrow and the Canaries, סדרת ההמשך המתוכננת של החץ שהוצגה במהלך העונה השמינית והייתה אמורה להתמקד בדמויותיהן של מיה סמוק, לורל לאנס ודיינה דרייק בשנת 2040.

צפה בקובץ המצורף 10429
באסה, דווקא חיבבתי את הפיילוט והייתי שמח כן להמשיך את לראות את הכיוון הזה של יקום החץ.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
באסה, דווקא חיבבתי את הפיילוט והייתי שמח כן להמשיך את לראות את הכיוון הזה של יקום החץ.
באמת? אני דווקא די הרגשתי נגד זה.
דווקא בגלל שזה עתיד של העולם של הCW עם כל הסדרות אז סדרה שמתרחשת בעתיד של העולם הזה מרגישה לי מוגבלת במה שהיא מראה כי היא כאילו מוגבלת במה שהיא אומרת על העבר של העולם העתידי הזה.
אני לא בטוח שאני מסביר את עצמי טוב,
אבל בכל מקרה גם לא התרשמתי לטובה במיוחד מהפיילוט ההוא שיצא.
שיתנו לי במקום זה סדרה על הבן של אוליבר בהווה.

LeR@nch

Well-known member
הסדרה ״The Haves and Have Nots״ תסתיים לאחר שמונה עונות

רשת OWN הודיעה שהפקת המקור הראשונה של הערוץ, הסדרה The Haves and Have Nots מאת טיילר פרי, תסתיים לאחר שידור החלק השני בעונה השמינית בחודש מאי 2020.

4515F5A6-EF53-4BEA-948E-37F0B2F202AD.png

LeR@nch

Well-known member
״לא בטוחה״ תסתיים לאחר חמש עונות

רשת HBO הודיעה שהסדרה לא בטוחה בכיכובה של איסה ריי תסתיים לאחר חמש עונות.

1CAB59F3-254D-4BA9-8A2E-3DC05DBAD1CA.png

LeR@nch

Well-known member
NBC הזמינה שלוש סדרות חדשות לעונת השידורים הבאה

עונת השידורים הנוכחית טרם הסתיימה, אך רשת NBC הזמינה שלוש סדרות חדשות שיעלו במהלך עונת השידורים הבאה -

La Brea - סדרת דרמה בכיכובה של השחקנית נטלי זיאה. כאשר בולען עצום נפער בעיר לוס אנג'לס, קבוצת אנשים מוצאת את עצמה בעולם פראי ובלתי מוסבר ונאלצת לעבוד יחד כדי לפתור את התעלומה של המקום אליו הגיעו וכיצד ישובו ממנו הביתה.

American Auto - קומדיה על קבוצת עובדים שמועסקת במשרדים הראשיים של חברת רכבים אמריקאים בדטרויט. בסדרה יככבו אנה גסטייר, ג'ון ברינהולץ, הרייט דייר, האמפרי קר, מייקל ב. וושינגטון, טיי וויט ואקס מאיו.

Grand Crew - קומדיה בכיכובם של אקו קלום וניקול באייר על מעלליה של קבוצת חברים ממוצא אפרו אמריקאי שנפגשת בבר יין.

american-auto-nbc-series-order.jpg grand-crew-nbc-series-order.jpg natalie-zea-by-tj-manou-2.jpg

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מישהו ראה את המערכון שעשו עליהם בארץ נהדרת כאשר ביבי הוא הבמאי והשחקנים הם בנט וסמוטריץ'? :D
ראיתי וזה היה מעולה.
הם ממש העבירו את כל הסדרה בשתי דקות
אוי, אני ראיתי רק את שני הפרקים הראשונים של חזרות בנתיים אז אני תוהה אם כדאי לי לראות את שאר הסדרה מהר (או לפחות עוד כמה פרקים) לפני שאני רואה ארץ נהדרת.
ואני חושב שהמשפחה שלי מתכננת לראות את ארץ נהדרת ביחד היום.
La Brea - סדרת דרמה בכיכובה של השחקנית נטלי זיאה. כאשר בולען עצום נפער בעיר לוס אנג'לס, קבוצת אנשים מוצאת את עצמה בעולם פראי ובלתי מוסבר ונאלצת לעבוד יחד כדי לפתור את התעלומה של המקום אליו הגיעו וכיצד ישובו ממנו הביתה.
אני לא יודע למה אבל זה נשמע לי שיכול להיות נחמד
Grand Crew - קומדיה בכיכובם של אקו קלום וניקול באייר על מעלליה של קבוצת חברים ממוצא אפרו אמריקאי שנפגשת בבר יין.
ניקול באייר - count me in

Aranel Nenharma

Well-known member
אוי, אני ראיתי רק את שני הפרקים הראשונים של חזרות בנתיים אז אני תוהה אם כדאי לי לראות את שאר הסדרה מהר (או לפחות עוד כמה פרקים) לפני שאני רואה ארץ נהדרת.
ואני חושב שהמשפחה שלי מתכננת לראות את ארץ נהדרת ביחד היום.
יש מצב קצת הגזמתי , שתי הפרקים הראשונים מספיק כדי לדעת שמי שכתב את המערכון הבין את הסדרה חזרות

LeR@nch

Well-known member
״ממלכת החיות״ תסתיים לאחר שש עונות

רשת Starz הודיעה שדרמת האקשן ממלכת החיות תסתיים לאחר שש עונות. העונה החמישית של הסדרה תעלה בקיץ 2021.

06E1F60E-AF33-466C-841E-33178D173335.png

snirf

Active member
״ממלכת החיות״ תסתיים לאחר שש עונות

רשת Starz הודיעה שדרמת האקשן ממלכת החיות תסתיים לאחר שש עונות. העונה החמישית של הסדרה תעלה בקיץ 2021.

צפה בקובץ המצורף 10910

באסה
אבל לפחות יש עוד 26 פרקים בדרך (13 לכל עונה) + שהתסריטאים בעצמם מחליטים לסיים את הסדרה ולא בעקבות ביטול או משהו...

LeR@nch

Well-known member
רשת OWN הזמינה עונה נוספת של ״Queen Sugar״

רשת OWN הזמינה עונה שישית של סדרת הדרמה Queen Sugar. העונה החמישית של הסדרה תעלה ב-16/02.

6B89058F-69A9-4C8E-AC0F-6BF2DA5C64C0.png

LeR@nch

Well-known member
הסדרה ״סדר אותי״ לא תשוב לעונה נוספת ברשת HBO

רשת HBO הודיעה שהסדרה סדר אותי לא תשוב לעונה חמישית לאחר שיוצריה, קטיה בליצ׳פלד ובן סינקלייר, החליטו להתמקד בפרויקטים אחרים.

F20B42A7-180D-481C-8C2B-4D2897595927.png

מילי08

Well-known member
אני בדיוק צופה בסדרה [ממלכת החיות] (כבר בעונה 2) והיא ממש טובה.
כן? רציתי פעם לראות והיא נשמעה לי אלימה מידי (יש לי בעיה עם אלימות שמתארת את המציאות. אלימות בסדרות סייפיי למיניהן עוברת לי כי זה לא משקף מציאות). שווה לנסות?

למעלה