**😎האהבה האסורה שלי

alongrin100

Well-known member
אלון - ממש לא מבין את הבעיה וגם את ה"ויכוח" המיותר לגמרי הזה.
@ראש מיוחד1 הסבירה בצורה מפורטת ולא היה צריך לאלץ אותה לגבות דבריה, בפרטים שאולי היתה מעדיפה מלכתחילה לא לספר. אני שומע בדבריך את צעקת האבות "הדפוקים", ה"מופלים", כאלה ש"נדפקו" בהסדרי גירושין על אף העובדה שהיו צדיקים גמורים, כי גרושותיהן טנפו, לכלכו, שקרו ובכלל...
אמ-מה לא כולן "כאלה" וסטטיסטיקה היא בסופו של דבר הכללה, וכל תובנה העולה ממנה היא פרשנות כזו או אחרת של נתונים, כי לעולם לא תמצא, במחקר סביר מצב של 100% אן "שחור-לבן".
ברור שאין 100%.
גם אם ניתוח מצליח ב-95%, ב-5% האחרים אתה מת ב-100%...
ובסופו של יום, אנחנו לא יכולים להמנע מהכללות. בלי הכללות אתה לא יכול להתנהל.
קח לדוגמא את ביטוח הרכב שלך.
למה נהג מקבל הנחה במחיר אם לא הייתה לו תאונה במשך 3 שנים?
כי מישהו עשה הכללה שהסיכוי של אחד כזה לעשות תאונה נמוך יותר.

אבח"י

Well-known member
ברור שאין 100%.
גם אם ניתוח מצליח ב-95%, ב-5% האחרים אתה מת ב-100%...
ובסופו של יום, אנחנו לא יכולים להמנע מהכללות. בלי הכללות אתה לא יכול להתנהל.
קח לדוגמא את ביטוח הרכב שלך.
למה נהג מקבל הנחה במחיר אם לא הייתה לו תאונה במשך 3 שנים?
כי מישהו עשה הכללה שהסיכוי של אחד כזה לעשות תאונה נמוך יותר.
אז תשלים עם @ראש מיוחד1 , תתנצל כמו גבר ויחזור השלום לשכון כאן בפורום הכי "כוסי ואשכי" של תפוז :cool:

אני יכול לומר שבכל סוג של קשר עם האסורה. שיהיה קשר של זיונים, או להבדיל "אהבה", אף פעם לא היו לי מחשבות בנוסח "איך זה יהיה להיות איתה בזוגיות". הפוך, היה לי ברור כשמש שאין שום דמיון בין קשר של סקס/חיבה/אכפתיות וכו' עם מאהבת לחיים משותפים שבהם חולקים גם את הטוב וגם את הרע, ובכל בת זוג שהייתי איתה תמיד הייתי מספיק מפוכח כדי לראות גם את הצדדיים השליליים ולהבין שאנחנו נמצאים ביחד מכיוון לי יש בעיות זוגיות וגם לה יש בעיות זוגיות, ואת החרא שאני אוכל מאשתי, גם בעלה אוכל ממנה.

Yakir4179

Well-known member
וואו חתיכת סיפור לא יאמן, כל הכבוד לו שהוא מכיר בילד ותומך ועוזר , משפחתו יודעת שיש לו ילד נוסף?

מאוהב ברעיון

Well-known member
כשפגשתי בו היכה בי הברק קשה.
רווקה בשנות ה30 לחייה,נשוי דתי מסובך עם החיים שלו,הזוי ויותר אבל לא אכנס לזה.
ואז נפגשנו בסתר בדירת חדר שלי בתל אביב ,אפילו בימי חמישי היה מופיע בדיסקוטק בקולוסאום בכדי לראות אותי רוקדת ועם חברים..ואז הגיע הסקס הלוהט(חרף נסיונו המועט)אהבתי לשחק איתו "ולו",לשבת עליו המון כי היה על מה ;-) ולמעשה היה הרבה נסתר מגלוי בגלל המערכת הסבוכה בבית.אהבנו מאד אך ידעתי שהוא לא יעזוב,הקשר היה סבוך,ניתוק ושןב..הרבה בכי..ואחרי שנה שלא התראינו נפגשנו והיה מדהים כאילו אתמול ראיתי אותו ואז....נכנסתי להריון.
בהלה,פניקה..מי צריך/רוצה הריון עכשיו?היה לי את הבכור ולא תכננתי/חשבתי על עוד ילד-לבד.
אחרי שהחלטנו..לימים ילדתי את הבן הצעיר הנפלא ולמעשה אנחנו בקשר עד היום..עוזר במה שיכול ,בקשר עם הבן ..ועד היום ...כשאני שומעת את קולו/רואה אותו משהו בי פועם..לא לסקס למשהו אחר שאולי הוא ואני החמצנו..מי יודע?
וואו חתיכת סיפור לא יאמן, כל הכבוד לו שהוא מכיר בילד ותומך ועוזר , משפחתו יודעת שיש לו ילד נוסף?
מה, מה.... רגע... לא הבנתי... איפה התמונה של הציץ שכתבת שם????
אפילו פטמה אין

נסיך.333

Well-known member
וואוו, איזה סיפור, אני מבין שהוא מכיר בילד שלו.
הילד יודע שהוא אביו?

Yakir4179

Well-known member
בקיבוץ שגרתי הייטקסטית נפלה על גרוש ונכנסה להיריון טבעי, ופשוט אמרה לו בכנות אני רוצה את הילד אני רווקה מאוחרת, לא רוצה מימך נלום אני עצמאית אני אגדל וכו

הוא ברח מהקיבוץ בסוף חזר לשכור בעיר וזהו!חסכה לו מזונות , כולם אמרו לה את פראיירית , משער שאם היא הייתה מרויחה נמוך אז הייתה דורשת מזונות!

ברגע שיש היריון ואין הפלה ב3 חודשים הראשונים , אם אתה גרוש אז תגחע להסדר, אם אתה רווק אז תתחתן איתה כי אחרת לא ישאר לך משכורת!
ואם אתה נזוי אתה כבר בברוך גדול מה שנקרא!

Yakir4179

Well-known member
השאלה היא אם היית במחשבה להכנס להריון בתקופה הנל שהיית בקשר איתו? ואז הסקס הלא אחראי הוא שגרם להריון , ואז זה סיבה אפילו לומר אני נגד הפלה את יולדת את התינוק , רוצה לקחת אחריות סבבי לא רוצה יש תהליך מסודר עם הרשויות!

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
השאלה היא אם היית במחשבה להכנס להריון בתקופה הנל שהיית בקשר איתו? ואז הסקס הלא אחראי הוא שגרם להריון , ואז זה סיבה אפילו לומר אני נגד הפלה את יולדת את התינוק , רוצה לקחת אחריות סבבי לא רוצה יש תהליך מסודר עם הרשויות!
לא הייתה שום מחשבה,זה קרה עם אמצעח מניעה והוא זה שרצה שאמשיך את ההריון.
היה לי ממש קשה ההחלטה לגדל עוד ילד לבד,והחלטנו יחד להשאיר.

למעלה