🥁 פוסט סיכום עונה 🥳

TalBrit

Well-known member
חיכיתי להיות צלולה יחסית כדי לכתוב לך הודעת סיכום ראויה אבל עכשיו אני מבינה שזה לא יקרה בקרוב, אז בכל זאת!
עונה או לא עונה, זה ממש ממש נדיר בתקופה האחרונה למצוא חלקה טובה. יצרת חלל שיש בו דיון עם הומור, קשת רחבה של רגשות, סגנונות, מחשבות, ולפעמים ערבוב בין המסך לחיים.
הרבה פרגון וקשב והדדיות גם ובעיקר כשלא מסכימים. בדיחות אישיות, תרבות משותפת. כל זה בין אנשים זרים, שונים, מנקודות מבט מגוונות, בשלבים ובמקומות אחרים בחיים, שונים בגיל, בדעות, באמונות.
שפה משותפת.
זה אוצר נדיר ובלתי ייאמן, ועבורי לפחות, _הכי_ בלתי צפוי, מפתיע ומדהים.
באיזשהו אופן אנחנו היינו הדיירים במרחב הזה. את היית האח הגדול, וכולנו הזוכים.

תודה שטיפחת את הגן הזה! אני אוהבת אותך מאוד ומאחלת שהתקופה הקשה תסתיים, שתצאי ממנה חזקה יותר, ויתחילו העליות!
שלך 🙏💘

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
חיכיתי להיות צלולה יחסית כדי לכתוב לך הודעת סיכום ראויה אבל עכשיו אני מבינה שזה לא יקרה בקרוב, אז בכל זאת!
עונה או לא עונה, זה ממש ממש נדיר בתקופה האחרונה למצוא חלקה טובה. יצרת חלל שיש בו דיון עם הומור, קשת רחבה של רגשות, סגנונות, מחשבות, ולפעמים ערבוב בין המסך לחיים.
הרבה פרגון וקשב והדדיות גם ובעיקר כשלא מסכימים. בדיחות אישיות, תרבות משותפת. כל זה בין אנשים זרים, שונים, מנקודות מבט מגוונות, בשלבים ובמקומות אחרים בחיים, שונים בגיל, בדעות, באמונות.
שפה משותפת.
זה אוצר נדיר ובלתי ייאמן, ועבורי לפחות, _הכי_ בלתי צפוי, מפתיע ומדהים.
באיזשהו אופן אנחנו היינו הדיירים במרחב הזה. את היית האח הגדול, וכולנו הזוכים.

תודה שטיפחת את הגן הזה! אני אוהבת אותך מאוד ומאחלת שהתקופה הקשה תסתיים, שתצאי ממנה חזקה יותר, ויתחילו העליות!
שלך 🙏💘
טל מדהימה אחת!
לא ידעתי איך ולמה מההודעה הראשונה שלך סקרנת אותי,נגעת בי...
כשהכרתי יותר - כבר היית לגמרי בתוך הלב שלי..והבנתי,הבנתי למה
את זן נדיר!

תודה לך על כל מילה שחלקת בפורום
זו הייתה זכות לקרוא אותך

אוהבת אותך |לב|

למעלה