🥳 חודש לגמר - מי חמישיית הגמר שלכם ? 🥳

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
עוד חודש וזה נגמר (לא שאני סופרת את הימים ויש לי טבלת יאוש חלילה)

מי מבין הדיירים שנותרו הם חמישיית הגמר שלכם ?
ומי מנצח העונה שלכם ?

כמובן שאתם יכולים כרגיל להשתמש ב-בין רצוי לבין מצוי.

יאללה

דרגו אותם!

💃

merilue

Well-known member

ומי מנצח העונה שלכם ?

יאללה

דרגו אותם!

💃
ג'וזי
זהבה
דרור
תום
ליאור

חמישייה בלית ברירה מרביתם.
אין רצוי מידי רק עדיפות על פני השאר.

המצוי
יהודה מנצח🤮אני די בטוחה,לצערי
זה מה ההפקה דוחפת באגרסיביות 🙅
די בטוחה שקרין גם תגיע לחמישייה ואולי אחת מהחדשות "באתי לעזרה"
בקיצור ,על הפנים

nicknick

Well-known member

ומי מנצח העונה שלכם ?

יאללה

דרגו אותם!

💃

אז החמישייה שרציתי לראות כמובן כללה את גל, כמה מבאס לחשוב שהיא לא שם
מה שדמיינתי שיהיה:

גל, ג'וזי , יהודה, זהבה ותום\דרור . לא יודעת באיזה סדר, פשוט החמישה האלה.

אבל השתנו הזמנים , גל הודחה, דרור שאהבתי וגלגל אותי מצחוק כבר עזב את הבית ונשאר לנו דרור העייף, הממורמר וחסר הכוח והקסם.
תום כפרה עליו , נראה כל כך גמור וחסר אנרגייה שאני לא בטוחה שהוא ישרוד ככה עוד שבוע בבית הזה.

בכללי מהאנשים שכרגע קיימים בבית הייתי רוצה חמישייה כזאת:

ג'וזי , יהודה, זהבה, תום והחמישית , למרות שאני לא חושבת שזה יכול לקרות - קארין.
אני יודעת שאומרים שהימים האחרונים יביאו אותה לגמר, אני לא חושבת ככה. מקסימום יעזרו לה לשרוד כמה הדחות.
אבל בכל מקרה זה מה שהייתי רוצה .

אין לי בעיה עם הרעיון של דייר חדש בגמר,
אני פשוט לא רואה כרגע מישהו מהם שהביא משהו מיוחד ומצדיק תפיסת משבצת כזאת על פני וותיק.
אורן מבחינתי הרבה רוח וצלצולים,מכין אוכל יפה אבל לא כזה מעניין ולא כזה מצחיק בעיניי.

ומי מנצח העונה שלכם ?

יאללה

דרגו אותם!

💃
החמישיה שהייתי רוצה:

1. רמי - עושה את העונה. אמיץ. היחידי שלא מוותר ונלחם בבריון האלים ,הערס, השקרן והנכלולי - יהודה. למרות מה שהוא אומר, הצופים כן הכי מעניינים אותו וחשוב לו לספק את הסחורה. הדיירים פחות מעניינים אותו (חוץ מליאור ולינור) - וזה מה שאני אוהבת. כל פעם שרמי וליאור מדברים/ עושים פעילות יחדיו / בנסט, הדיירים נלחצים מאוד (זהבה, דרור, יהודה וג'וזי) וכייף לצפות בזה.
2. ג'וזי - חביב, נחמד, חברותי ומצחיק.
3. ליאור - הצופים מעניינים אותו. נעים הליכות, מצחיק, אינטיליגנט, מביע את דעתו בצורה נעימה אך נחרצת ויוצר דינמיקה עם כל הדיירים. היחידי שיהודה לא מצליח להוציא מאיזון.
4. זהבה - אני אוהבת לראות שהיא לחוצה ומאויימת מרמי וליאור. חוץ מזה: טאפט. לא אינטיליגנטית, לא עושה כלום ולא תורמת. אפילו בתור זמרת. שרה רק בסגנון אחד והיא לא מפותחת. אבל צריך לפחות 2 נשים בגמר אז...
5. אלמוג - התרומה שלה: מרדימה את יהודה. גסה, צווחנית, משעממת, סתמית. אבל צריך לפחות 2 נשים בגמר אז...

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אז כמובן שאני אשמש דוגמה טובה (סתמו!) ואתחיל
חמישיית הגמר שלי בסדר אקראי (מכיוון שהפייבורטית שלי הודחה...זה המצב)

תום
רמי
ג'וזי
זהבה
אורן/נועה
(לא כי אני רוצה את אחד מהם שם - אבל ברור לי שעוז מכוון שחדש ייכנס והם החזקים מתוך החדשים)

במצב כזה מבחינתי שכל אחד מהרביעייה הראשונה ינצח
אשמח בשמחתם.

Goneril 4444

Well-known member
הייתי רוצה שזה יהיה סדר היציאה הראשון יוצא אחרון..
1. ג'וזי
2. זהבה
3. יהודה
4. רמי
5. דרור
מאמינה שלבסוף זה יראה ככה:
1. זהבה
2. ג'וזי
3. יהודה
4. דרור
5. אורן (לדעתי הובטח לו..)

היכן ממלאים בקשת סיפוח משפחתי לג'וזי? כפרה עליו מוכנה לארח אותו עם כל הכנופייה שלי ..🤕שבוע והוא בורח מאיתנו :ROFLMAO:

valkyrie2021

Well-known member
בעיה בעיה כשאין גל.
טוב...
לא כולם פייבוריטים.
זהבה, ג'וזי, רמי, תום, אורן.

GALxp

Well-known member
יהודה
יהודה
יהודה
יהודה
ויהודה

ובנימה יותר רצינית:
יהודה - מיותר להרחיב
דרור - לרוב הוא משעשע אותי למרות שהוא נחש. הליהוק הטוב ביותר העונה!
זהבה - חמודה ולא מזיקה אבל לא רוצה שהיא תזכה
ג'וזי
דניאל/אופיר

נמרה דרקונית

Well-known member
קארין, לינור,תום,רמי ונועה חחחח

ועכשיו ברצינות לדעתי ולצערי זהבה תזכה,גוזי שני,יהודה יקיר ההפקה דרור וקארין/לינור

הלואי שעד הגמר יעופו דרור , אורן, אלמוג ויהודה..

חמישיית הגמר שהייתי רוצה:
גל ג'וזי תום רמי זהבה

חמישיית הגמר שתהיה לדעתי:
גוזי,יהודה, זהבה, דרור, תום/קארין

ziniozi

Well-known member
מקום 5. דרור או תום (בהתאם לקללת הגיי של המקום החמישי כמו לאון שניידרובסקי וגואל פינטו)
מקום 4. קארין (בהתאם לקללת הנערה המסכנה של המקום הרביעי כמו שרי שימחוב, דנית גרינברג ונטלי דדון)
מקום 3. ליאור ( בהתאם לקללת הנשמה הטובה שהגיע לה יותר כמו איתי זיו, סער סקלי ושיר אלמליח)
מקום 2. יהודה (בהתאם לזכר שחושב שהוא אלפא כמו סער שיינפיין, אלדד גל-עד ונירו לוי)
מקום 1. ג'וזי (בהתאם לנשמות גבוהות אחרות כגון ג'קי, אלירז ואסף גורן)

ותודה לטבלה בויקיפדיה שעוזרת לי לזהות מגמות

LIly845

Well-known member
1. ג'וזי - אחרי שגל הודחה בעל כורחה הוא הפייבוריט האולטימיבי שלי. איזו דמות מורכבת. גם רגיש, אבל גם בעייתי לעיתים במה שאומר באימפולסיביות. בן 33 שעדיין ילד כשמאפשרים לו בגלל הילדות שהיתה לו, שמחפש עדיין את השלווה ושיאהבו אותו בגלל מי שהוא. בגלל כל מה שהוא פשוט התאהבתי. |לב|

2. זהבה - נכון, היא לרוב שותקת (חוץ מבשירה), אבל אני כן מאמינה שהיא רואה מה יש סביבה ובוחרת לא לדבר (כבר קרה שאמרה והיתה מדויקת). אחרי מה שעברה בחיים - אם תהיה היא שתזכה במיליון אני לא אתעצב.

3. תום - אני כן רואה בו רגישות לאחרים ולא רק לעצמו. כשללינור היתה את הבעיה עם רונית היה שם בשבילה. היה עבור קארין. אני אוהבת את התסביכים שהוא אוכל עם עצמו על מה אחרים חושבים ואיך לפעול

השניים האחרונים זה רק כי אני חייבת חמישיה אז...

4. אורן - לא מזיק לי בעין ובאוזן בסך הכל. כיף לראות אותו מבשל. כן מראה את דעותיו. שישאר

5. רמי - אולי ללא לינור יחזור להיות קצת יותר סביל?

נערך לאחרונה ב:

ליאור 032

Well-known member
חמישיית הגמר שהייתי רוצה:
רמי, תום, ליאור, דרור ולינור
והמנצח שהייתי רוצה רמי

מה שיהיה לדעתי:
ג'וזי, יהודה, זהבה, תום ודרור
והמנצח יהיה יהודה יקיר ההפקה

ariela1612

Well-known member
רוצה שתהיה:
1. ג'וזי
2. זהבה
3. יהודה
4. תום
5. דרור

חמישיה שתהיה
1. זהבה
2. ג'וזי/ יהודה
3. יהודה /ג'וזי
4. קארין
5. דרור

נערך לאחרונה ב:

GALxp

Well-known member
רוצה שתהיה:
1. ג'וזי
2. זהבה
3. יהודה
4. תום
5. דרור

חמישיה שתהיה
1. זהבה
2. הלוואי ג'וזי
3. יהודה
4. קארין
5. דרור
אם יהודה לא יזכה, אני מעדיף שהוא יסיים מקום שלישי. למה את מעדיפה שג'וזי יהיה שני?
אני זוכר בעונה של המירוץ למיליון בה השתתף, הוא התראיין לאחר הגמר ואמר שהוא שמח שהגיע למקום שלישי כי אם היה מסיים שני היה ממש מתבאס.
אמנם עברו כמה שנים מאז, אבל אני שם את עצמי במקומו, להיות כל כך קרוב לניצחון ולא לזכות... תחושה של פספוס גדול.

ariela1612

Well-known member
אם יהודה לא יזכה, אני מעדיף שהוא יסיים מקום שלישי. למה את מעדיפה שג'וזי יהיה שני?
אני זוכר בעונה של המירוץ למיליון בה השתתף, הוא התראיין לאחר הגמר ואמר שהוא שמח שהגיע למקום שלישי כי אם היה מסיים שני היה ממש מתבאס.
אמנם עברו כמה שנים מאז, אבל אני שם את עצמי במקומו, להיות כל כך קרוב לניצחון ולא לזכות... תחושה של פספוס גדול.
אני לא רוצה שהוא יהיה שני, אמרתי שזה כנראה מה שיהיה מעדיפה אותו בספה ליד זהבה אם היא תקח, ולהפסיד לזהבה זה כבוד גדול (אם אתה מבין למה אני מתכוונת) מעדיפה מאשר שיהודה יהיה שם אל תכעס :)

ariela1612

Well-known member
שתדע שחשבתי על זה וגרמת לי לההוריד את ההלוואי :) , אבל זה מה שאני חושבת שיהיה בפועל

למעלה