0פירת מלאי ב

dafgol

New member
0פירת מלאי ב../images/Emo82.gif

האלו כזה כאילו ? איפה כולם? חופש חנוכה ? מהר להתפקד ולעדכן מה נהיה אצלכם.... החלמה מהירה לכל החולים
עוד מעט ברי ואני מתארגנים ועולים ליום כיף, הולכת לקנות לו כמה דברים ו
ת מומולדת בשם חמותי <השאירה לי כסף שאקנה לו בשמה> מחר ומחרתיים ברי יהיה בטבעון, מחר הולך עם אבא שלי להצגה "אלדין" ביגור, וישאר עד יום רביעי אחה"צ עם ההורים שלי....יומיים של פינוק צרוף
ברביעי אחה"צ יחזירו את ברי וישארו כבר לשמור על הבנים, גולן ואני נוסעים להתייעצות רפואית אצל רופא לב. איכשהו כל השבוע עמוס לעייפה, והסופ"ש יהיה בסימן חגיגות מומולדת
מה קורה אצלכם? יאללה לצאת מתחת לפוך....לעדכן מה נהיה..... חג שמח ויום נפלא

S r 35

New member
יוצאת מתחת לפוך: או נכון יותר מתוך הסירים

אנחנו בחגיגות החנוכה: אתמול הבית שלי המה אורחים: היינו - כולל ילדים, תינוקות ואנחנו (המארחים) כעשרים אנשים, בהדלקת נרות שמחה וכייפית. היום בערב - שוב - עם אורחים אחרים: איזה כייף שהתברכנו בחברים
לקחתי יום חופש לנקות, לסדר ולשוות לבית צורה אנושית וגם להכין מלאי אוכל להערב - כל מה שהכנתי אתמול נטרף. חג שמח לכולכם
החלמה מהירה לחולים/ות
- עדן, אני מקווה שאת מרגישה טוב יותר, הבוקר
דפנה - שמחה שהצלחת לקבוע תור עבור גולן. בהצלחה

לולי72

New member
אני מגיחה לרגע

מרגישה קצת יותר טוב, התקלחתי בבוקר וההרגשה נהדרת, קצת פחות כואב הגרון, אבל עדין מציקים השיעולים, ראיתי סרט בהזמנה "שלוש אמהות" והיה מאוד יפה, עכשיו קצת קמתי, לנסות טיפה לארגן את הבית ולהגיד חג שמח.

אני כאן ......./images/Emo4.gif

למרות הכאבים
עדייייין בולעת
את
נורופן!!!! אך יחד עם זאת ניקיתי את
ובישלתי
!!! גאה בעצמי
חג שמח לכולם
ולכולם תרגישו טוב

יוצאת מתוך הלביבות והסופגניות - התפקדתי למטה

בשרשור הקודם חג שמח מלא ניסים ואור והמון המון בריאות לכולנו

LANIT1

New member
שלום המפקדת כאן אני מתפקדת../images/Emo196.gif

חנוכה כייפי לכם , אני עובדת אולי אקח יום חופש, עד שאחליט כבר יגמר החופש.. חה חה היום אני לוקחת אותם לחברה לארוחת ערב כל אחת מכינה משהו.. אני מכינה פיצה .. שיוצאת נהדר ומה זה מהירה... ועוד נותנת לילדים פעילות לחתוך זתים , גבינה וכו.. מה עם הסופגניות , ספינג' , משהו הכין יש מתכונים בבית הזה??? טוב שיהיה לכם חנוכה שמח ובכיף LANIT

W a r r i 0 r

New member
../images/Emo119.gif טוב, אני פה:)

ואני גם חוזר!!!! הפסיכו נגמר בשעה טובה ביום ראשון, אז תראו הרבה ינשופים פה:) מה העניינים אנשים?!

dafgol

New member
מקווה שהיום מרגישים יותר טוב ../images/Emo57.gif

שמחה לראות אתכם.
ונר שמיני שמח

למעלה