012?? בזק??? זהב??? מה עדיף?

ofir_99

New member
012?? בזק??? זהב??? מה עדיף? ../images/Emo10.gif

טוב אני רוצה לעשות adsl מישהו יכול להגיד לי איזה חברה הכי מהירה כיום ??? פתוח להצעות תודה? או שכולם אותו דבר??

lahat

New member
שמע כולם מהירות חוץ מ....

אל תעשה אינטרנט זהב!!!!!!!!!!1 הם הגבילו הורדה ל-50 קייביט, אני מוריד עם windows 2000 (עובד מעולה עם אינטרנט מהיר) על 200 וקצת ואני עם 012, אני לא מאמין שיש חברה שיכולה לתת לך מהירות יותר גבוהה (אולי נטויז´ן יכולה לספק עוד 15 קייביט אבל הם ממש יקרים)

MAX PAYNE

New member
לא לאינטרנט זהב!!! ../images/Emo31.gif

הם הורידו את המהירויות לחו"ל ל-30K זאת אומרת ממוצע של 10K-15K לשניה (כשהתחברתי אליהם המהירות הייתה על 200K לשניה) ועכשיו אני בטוח עובר

עמרי 24

New member
תעבור,תעבור מהר

כי עוד מעט גם נטויז´ן,ערוצי זהב וכל השאר יעברו גם כן לשיטה הזו... בזק בעצמה משווקת חבילות ADSL לפי מהירות התחברות ויש שמועות על כך שספקיות האינטרנט לא כ"כ יכולות לעמוד בסטנדרטים של משרד התקשורת לשווק חבילות התחברות כאלו..

MAX PAYNE

New member
כן לעבור !

אם ספקיות האינטרנט לא כ"כ יכולות לעמוד בסטנדרטים של משרד התקשורת אז לפחות שיחזירו את המהירות של האתרים מחו"ל (דבר שעשו אותו מצויין עד שהורידו את המהירות). יותר מזה אני לא דורש. ודרך אגב באינטרנט בזק בינלאומי אמרו לי שהם יספקו את המהירות בהתאם לחבילות של WOW.

MAX PAYNE

New member
אין להתווכח עם עובדות ../images/Emo88.gif

זה לא מה שאמרו לי בשרות הלקוחות של אינטרנט זהב. שם אמרו לי " המהירות שהיתה לכם עד עכשיו זה פריבילגיה". וכששאלתי האם יש לכם חבילות נוספות עם מהירות קצת יותר גבוהה מ 30kb היא אמרה שלא וככה זה יישאר. עכשיו לwow שילמנו חבילה ב 149 ש"ח (הורדה 1.5 מגה וupload של 96kb ) מה שאי אפשר לנצל בתנאים של אינטרנט זהב. גם את החבילה ב-99 ש"ח אי אפשר לנצל (הורדה של 1 מגה). לעומת זאת בבזק בינלאומי אמרו לי שהמהירות לפי החבילות שאני משלם לwow. לאחר שהתחברתי לבזק ובקרוב אתנתק מזהב (למרות שאני מחוייב אצלם לשנה) זה היה שווה- מהירות ההורדה מאתרים מחו"ל היא כמו שהיה בזהב לפני שהורידו את המהירות. לסיכום בזהב אמרו לי שהקצב הנוכחי ישאר כמו שהוא, בבזק אמרו לי שהם פועלים לפי העסקות של wow ,המחירים שלהם דומים, בשוק פתוח החברה שמציעה את התנאים הטובים יותר שווה יותר ואם זהב יציעו תנאים טובים יותר אחזור אליהם.

למעלה