10 הגברים הלוהטים של הוט
- שלב ההצעות

always be me mc

New member
10 הגברים הלוהטים של הוט../images/Emo178.gif- שלב ההצעות../images/Emo8.gif

הפעם חברים(ולא רק כיוון שאין לי מושג בגברים
), חשבתי שיהיה נחמד שכולנו ניקח חלק במשחק אם לא בניהולו אז בבחירת המשתתפים
וכדי שיהיה מסודר ולא יהיה בלאגן בחרתי דווקא לעשות זאת בטופיק חדש ונקי שאליו תוכלו לשרשר את ההצעות שלכם
ולפני שנתחיל אז רק הבהרה קטנה
כאשר מציעים אז יש לכתוב את שם השחקן, הסדרה שבה הוא משתתף ואם בא לכם אז גם הדמות. במקרה ואתם לא יודעים את שם השחקן אז לפחות תציינו שם הדמות והסדרה כדי שנוכל לאתר אותו
כאמור השחקנים הטובים, המעניינים והשווים ביותר
יתקבלו כמועמדים ועל האחרים נוותר
כעת משהבהרנו כל זאת אפשר להתחיל
יש לכם הצעות

YaEl 15

New member
אההה...

"לוהטים" - יש לי בעיה עם התואר הזה. מה זה לוהט? עדיף סקסי... כי אז באמת אפשר למצוא אנשים. הממ.. בטח תרצו לשים את מה שמו, מקיילXY ואולי גם את בעלה של אלסיון ממדיום? ג'ו. אני חושבת שכדאי גם את ג'וליאן מקמהון (מכושפות) ואם זה כולל גם את פעם, אז אפשר לשים את מת'יו פרי, מחברים. לבסוף, למרות שאני שונאת את זה, אפשר לשים את יו לורי, שמזמן עבר כבר את הרמות של התחרות הזו. ואת ג'סי ספנסר אולי...:-S|יאק| ואפשר גם את ג'יימס ספידר, אלן מבוסטון ליגל. למרות שהוא לוהט רק מבחינתי, אז אם לא אפשר לשים את מארק, או את.. ג'פרי קוהו (יאק, ודאבל יאק ! שניהם...) אמממ.. מה עוד...? טים גאן מפרוייקט מסלול
חחחחחח סתם. אבל אם כבר, אז אפשר לשים את ריאן סיקרטס או איך שלא קוראים לו, או את סיימון קאוול (שניהם מאמריקן איידול...) הממ.. זהו?

always be me mc

New member
מאמי..

המילה "לוהט" היא משחק מילים באנגלית שהרי באנגלית אנחנו כותבים The 10 hot men's והכוונה גם לחם
וגם להוט הערוץ(מכאן ניתן גם להבין שחברים אינה נחשבת משום ששודרה לפני
) אבל איך שלא יהיה תודה רבה על ההצעות
מחר אני ארד לעומק של הדברים ואסתכל גם בתמונות
ואני מעריכה מאוד את זה שהגבת

YaEl 15

New member
אה, נכון. יו, איזו טיפשה אני ../images/Emo122.gif

לגמרי לא חשבתי על זה

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifהממ.. אני אנסה למצוא כאלה שיעל לא אמרה

קייל XY-ג'וש טרייגר-ג'ון-לוק בילאדו
וויל וגרייס-וויל טרומן (לא יודעת את השם של השחקן)
האלופה-תום שלייפר-עופר שכטר
טלנובלה בע"מ-שחר-מאור כהן
שנות ה70-מייקל קלסו-אשטון קוצ'ר הממ.. זה מה שיש לי

YaEl 15

New member
אשטון קוצ'ר, אוקיי, ואני שקלתי להוסיף את וויל

גם, אבל הוא יותר חמוד מאשר לוהט, לא?

always be me mc

New member
אין, אשטון בטוח נכנס../images/Emo123.gif../images/Emo178.gif../images/Emo45.gif

ובאשר לשאר אז מחר אני אבדוק ואראה.
רבה על ההצעות

always be me mc

New member
חח האמת שזה בעיקר כי

(לדעתי לפחות), הוא לא סקסי במובן של הוליווד הצעירה אלא יש בו סקסיות(מסתבר) מסוג קצת שונה וקצת מבוגר יותר ממה שרגילים כיום לראות ולהעריץ(בקיצור הוא אחד מאלה היוצאים מן הכלל) ולכן יהיה מעניין

YaEl 15

New member
אני דווקא יכולתי ../images/Emo3.gif

ב"סקסיות הצעירה" את מתכוונת לבראד פיט וכאלה? אני חושבת שאנשים אחרים, נמשכים לדברים אחרים, ולכן כל המשחק הוא די אבסורדי, כי זה לא "מי הכי חם" אלא "הבנאדם שהכי הרבה אנשים חושבים שהוא חם" ויש הבדל עצום. התוצאות כמובן, לא משקפות שום דבר... בעיקר, כי אין תשובה נכונה, אבל לא רק בגלל זה
בקיצור. לא בטוחה שאני מסכימה עם גליה, אבל כל זה לא ממש משנה

always be me mc

New member
יעלוש דיי להציקוש, יעלוש לכי לפינה../images/Emo88.gif

סתםםם
הכוונה כמובן היא לעשרת הגברים הכי לוהטים לדעת חברי פורום הוט 3 (ולפיכך המילה הוט מקבלת כפל משמעות ואין את המילה מוסט="הכי" בכותרת), ולא מי שהכי חם כמובן. ובסדר הבנתי כבר שאנחנו לא מסכימות כמעט על הכל: בסדרות, בדמויות, ברהיטים, בתסרוקות, באתרים, בבילויים, בתחביבים וכו'. האמת אני בשוק שבכלל הצלחנו להסכים על אליסה XD

למעלה