:)

FERTIG1

New member
:)

איפה אפשר למצוא מקום ללימוד ספרדית באינטרנט איך אפשר ללמוד כמו שצריך

marcenav

New member
שאל את maozeitan היחידי שיודע ספרדית

אנחנו עוד חושבים או מנסים לדעת ספרדית...

FERTIG1

New member
תודה רבה אני באמת אשאל את maozeitan

הוא היחיד שבאמת יודע ספרדית... אז תן לי את הטיפים מר maozeitan

maozeitan

New member
עינב לך דווקא הייתי מציע ללמוד עברית

לפני שאת קופצת ללמוד ספרדית. las cosas de palacio van despacio

marcenav

New member
אל תציע לי שום הצעה חוצפן!!

בנתיים אתה צריך ללמוד איך לכתוב , בואנוס קודם כל ולא בואונוס(כמו שאתה כתבתה). אתה בן אדם האחרון שאני אשאל אותו בכלל אוקי אם ללמוד ספרדית.

marcenav

New member
מי לומד באוניברסיטה ולא יודע לכתוב

מבטיחה לך שאני לא הראשונה שתופסת אותך בשגאיות כתיב.

marcenav

New member
סליחה

עם שגאיות כתיב , כניראה שחכת עברית מרוב שאתה יודע ספרדית...

maozeitan

New member
עינב הרגת אותי מצחוק

כניראה שחכת - לא כותבים ככה ! כותבים שכחת ! קודם כ' וא"כ ח' ! בנתיים אתה צריך ללמוד איך לכתוב , בואנוס קודם כל ולא בואונוס(כמו שאתה כתבתה). חחחחח רושמים בינתיים ורושמים כתבת בלי ה' בסוף !! אתה בן אדם האחרון שאני אשאל אותו בכלל אוקי אם ללמוד ספרדית - לא רושמים בכלל אוקי אם ברצף כי אין לזה משמעות ! עינב, עסי תובה וטלחי ללמוד איח לקטוב באיברית בסדר?

marcenav

New member
חבל שאתה כבר לא מת

כל הכבוד מעוז !!! , כתבת בכוונה עם שגאיות כתיב. טוב , אין לך גבול. תיראה איך שאתה משקיע אנרגיה על שטויות. יש לך אופי הכי מגעיל בעולם ואני מניחה שידוע לך שלא סובלים אותך. תעשה לי טובה אולי אל תגיד לי מה לעשות!!!!!

כרוני

New member
../images/Emo13.gif

את קוראת לפעמים את מה שאת כותבת לאנשים כתגובה? נראה לי שלא.

maozeitan

New member
איפה yoelmati שירגיע אותך קצת???

תשמעי, לרדת לפסים אישיים זה הדבר הכי קל בעולם. גם אני עכשיו יכול לתת לך פה כמה משפטי מחץ לגבי היופי שלך,של שיני הפנינה שבפיך, של בעלך מרסלו ושל האיכס מיקס דריקס מיקה שעשיתם ביחד ולעשות ממך כזאאאאתתתתת קטנטנה. אבל מה??? אני וודאי לא ארד לרמה שלך משום שאני מתעסק בידע נטו בספרדיתוגם משום שאני לא רוצה שאלון יחסום אותי כי סה"כ בזמן האחרון די מצחיק פה בפורום הזה. אז אם את לא רוצה שאני אתחיל איתך בפסים אישיים מעליבים במיוחד אל תאחלי למותי, יש לי עוד הרבה שנים לחיות ומסתבר שעדיין נותרו גולשים אשר מוכנים לדבר בשבחי ולא שונאים אותי כמו שאת הצגת בתגובה שלך.

כרוני

New member
ברור לך שלזרוק שמן למדורה

ולצלול לרמה שלה זה לא בדיוק הדבר המתבקש.

maozeitan

New member
no echo leña a la hoguera !!!

סתם רציתי להראות לה שלא משתלם לרדת לפסים אישיים כי על כל אחד אפשר לרדת ! מה היא חושבת לעצמה ? שהיא ומרסלו בעלה הם ה ultima coca cola en el desierto??? התשובה היא לאאאאאאא

אלון 58

New member
HOLA חבר'ה...!!!

גלשתם כאן כבר לפסים אישיים,כולנו לפעמים שוגים בהקלדה,זה יכול לקרות לכל אחד/ת,אז קצת יותר כבוד זה לזו וזו לזה,
/"במטוטא" מכם,קצת דרך-ארץ.

למעלה