: )

סופXD

New member
: )

אתם יכולים לתת לי בבקשה זמרים/להקות יפנים שעושים מוזיקה קיצביית חצי טארנס נגיד D : אולי גם של סדרות אנימה : ) טאנקס מראש

Omer Kun

New member
:)

ayumi hamasaki nami tamaki namie amuro perfume utada hikaru עוד מעט נדב יגיע, לו יש רשימה הרבה יותר ארוכה XD

fluttering

New member
NEWS

נו, תהרגו אותי. לדוגמא- Akaku Moyuru Taiyou זה שיר טראנסי קצבי חמוד לאללה. :) לגבי אנימות- תנסי את פורום מנגה ואנימה. :)

nadav1232

New member
נדב הגיע O:

מה שעומר אמר -
~ BoA - היא שרה פופ קצבי וגם יש לה חלק מהשירים החדשים שיש חצי טראנס Maaya Sakamoto - 30minuts night filght Ami Suzuki - רוב השירים שלה מ - 2005 עד היום הם טארנס/פופ MEG - היא שרה טראנס/פופ Nana Tanimura - יש לה שירים קצביים ומאוד קליטים. אבל רק פחות טראנס.. תנסי Yu Yamada - יש לה הרבה שירים קצביים ויפים מהאלבום הראשון שלה שיצא במאי 2008 hitomi - יש לה הרבה שירים קצביים.. הכי קצבי עם טראנס זה השיר Japanese girl Leah Dizon - יש לה שירי פופ משולבים עם טראנס. למשל כמו Love Paradox capsule - זאת להקה עם זמרת סולו ששרה טראנס בעיקר Maki Goto - יש לה שירי פופ/טראנס באלבום How to use SEXY שיצא לה בסוף 2007. m-flo - להקת בנים ששרה היפ-הופ עם טראנס אני חושב.. לא שמעתי הרבה שירים שלהם מקווה שעזרתי ^_^

למעלה